Війна

Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams S8/Xiao Mi Max 2
24 лютого 2022 року о 05:00 відбулося збройне вторгнення Російської федерації в Україну.
Почалася повномасштабна війна, яка ведеться з порушенням Женевської конвенції. Окупанти воюють без розпізнавальних знаків країни агресора.

В темі не потрібно постити фейки, меми і недостовірну інформацію. Також не потрібно висловлювати власні міркування щодо подальшого ходу війни.

Заохочується пропозиція або прохання про надання адресної допомоги військовим та біженцям. Лише не варто перепощувати інформацію з різних каналів і соцмереж.

Останнє редагування:

x-shader

Известный пользователь
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
А не було десь в правилах - не створювати пости з одного лінка? Для друга цікавлюсь.

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
:dash1:який я був наївний коли в березні очікував що з полів бою буде йти вся правда в прямому ефірі 24/7.
Насправді море пропаганди в якому правду виловити дуже важко.
І ще мене дуже дивує обмежені можливості розвідки. Часто журналісти з відкритих джерел розкопують більше.

Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Кочевник, Трохи поспілкувався з сусідом, який більше місяця був на нулі і знаю, що розвідка банально не може сказати "по трасі *** їде колона у складі *** через ** хв буде у Вашому секторі". Або "гармата стріляє з позиції з координатами ****"
Тільки тепер я зрозумів наскільки завищені в мене були очікування і ніякого аналога флай-радара для військових нема.

luytel

Известный пользователь
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
полів бою буде йти вся правда
Пане добродію, а для чого тобі така правда?
Мені до прикладу, було би краще і не бачити і не чути, ту правду яку я бачу і чую, навіть не поряд з полем бою....
А серце, стискається від печалі...

x-shader

Известный пользователь
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
не створювати пости з одного лінка
форум підтримує автоматичне розкриття початку теми на яку лінк
Якщо чесно, десь в 80% це не допомагає зрозуміти, що хоч приблизно хотів сказати автор, без переходу на сайт і прочитання всієї статті. Заголовок часто обрізаний і не передає зміст.
Якщо автор поста вважає статтю корисною для інших - було б круто бачити короткий опис, або думку автора поряд з лінком. Респект всім, хто так зробить.

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Місто
Гуляйполе
Трохи поспілкувався з сусідом, який більше місяця був на нулі і знаю, що розвідка банально не може сказати "по трасі *** їде колона у складі *** через ** хв буде у Вашому секторі". Або "гармата стріляє з позиції з координатами ****"
Тільки тепер я зрозумів наскільки завищені в мене були очікування і ніякого аналога флай-радара для військових нема.
Это ж хорошо, он блюдет устав. А не говорящая балда.:bayans:

monter

Порохобот
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 7
Центр протидії дезінформації — робочий орган Ради національної безпеки і оборони України, утворений відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 року "Про створення Центру протидії дезінформації", уведеного в дію Указом Президента України від 19 березня 2021 року № 106.
Центр протидії дезінформації - це третя голова брехливого Змія-Горинича (хоча він наче і на нашій стороні), у якого перша це всесоюзний марафон вихваляння найвеличнішого на обраних каналах Марафон єдності, а друга - брехун-обдристович+"прозрівший"подоляк. У всіх трьох джерел інформації постійно є доля правди, але тільки тієї, що на даний момент вигідна вищевказаному Змієві. У конкретній ситуації з мерами я скоріше повірю мерам міст, ніж центру протидії дезінформації (наприклад, історія з Атрошенком не видумана злими ЗМІ кацапстану).

monter

Порохобот
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 7
Уряд оцінює стан готовності до майбутнього опалювального сезону у майже 60%. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль сьогодні, 5 серпня, під час засідання Кабміну.
Для порівняння. 03.09.2021

Запаси газу в ПСГ України станом на 1 вересня перевищили 18 млрд куб. м, сховища заповнені майже на 60% - "Нафтогаз"​

Для порівняння. 15.07.2022

Україна накопичила 11,3 млрд куб. м газу в ПСГ і має запаси 1,5 млн тонн вугілля - прем'єр​

Для порівняння. 14 вересня 2020
Наступний опалювальний сезон Україна повинна пройти досить комфортно: в підземних сховищах накопичено рекордну за останні десять років кількість газу. Станом на початок вересня було понад 26 млрд кубометрів (а повна місткість сховищ – 31 млрд).

Стаття за вересень 2020го

ПСГ України: скільки газу закачували у 2013-2020 роках​

СУСПІЛЬСТВО
14 вересня 2020, 13:09

Читать на русском
Наступний опалювальний сезон Україна повинна пройти досить комфортно: в підземних сховищах накопичено рекордну за останні десять років кількість газу. Станом на початок вересня було понад 26 млрд кубометрів (а повна місткість сховищ – 31 млрд). Цьому сприяв, зокрема, невисокий рівень відбору газу минулої зими. «Слово і діло» подивилося, скільки блакитного палива закачували до українських ПСГ у 2013-2020 роках.

Україна почне опалювальний сезон з рекордними запасами газу – сховища заповнені щонайбільше на 85 відсотків.

Зображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

За правилами базовий сезон закачування газу починається з першої газової доби квітня і закінчується 30 вересня. Базовий відбір газу починається 1 жовтня і закінчується в березні.
Станом на початок вересня в ПСГ України зберігається 26,4 млрд кубометрів газу, сховища заповнені на 85,2%, чого не було вже багато років.
У вересні 2013 року в сховищах України було 15,8 млрд кубометрів газу, вони були наповнені трохи більше, ніж на половину. До кінця опалювального сезону залишилося 7,2 млрд кубометрів (23,2%). У вересні 2014-го сховища були наповнені на 53,6% (16,6 млрд), наприкінці опалювального сезону залишилося 7,7 млрд (24,8%).
Опалювальний сезон 2015-2016 років Україна почала з 15,7 млрд кубометрів газу в сховищах (50,6%), а закінчила – з 8,5 млрд. До вересня 2016 року до ПСГ вдалося закачати тільки 14,3 млрд кубометрів блакитного палива (46,1%), до весни залишилося 8,2 млрд (26,4%).
У 2017-му Україна почала опалювальний сезон із 16,4 млрд кубометрів газу (52,9%), закінчила – з 7,7 млрд. Практично ті ж цифри були у 2018-2019 роках: у вересні – 16,2 млрд кубометрів газу (52,2%), в березні – 8,8 млрд (28,4%).
Набагато вище обсяги газу були наприкінці сезону закачування в минулому році – 20,4 млрд кубометрів (65,8%), тепла зима сприяла тому, щоб до березня в ПСГ сталося 15,8 млрд (51%).

Вкладення

• 1659747256533.png
    1659747256533.png
    197 КБ · Перегляди: 28

yahoo

Известный пользователь
Місто
network
Телефон
Mi A3

Україна накопичила 11,3 млрд куб. м газу в ПСГ і має запаси 1,5 млн тонн вугілля - прем'єр​

monter, ти ж сам маєш розуміти обставини.
Україна зараз купує газ у сховища у українських видобувальників та ще в лютому-березні заборонила експорт газу. Наскільки я розумію, то планували купити газ у Європі, але зараз у самій Європі рекордні ціни на газ та проблеми з наповнення газосховищ. Та коштів у Нафтогазу на це поки немає.

monter

Порохобот
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 7
@monter, ти ж сам маєш розуміти обставини.
Розумію. Розумію, що зараз у нас при владі "стрекози": у даний момент нічого непопулярного робити не можна (щоб люди не нервували, бо внаслідок цього рейтинги впадуть), літо пройде, прийде осінь, тоді зима, а от тоді і буде думати ЩО САМЕ робити для того, щоб населення не замерзло. Як у лютому: щоб не було ажіотажу - людям вирішили не казати, що вони можуть загинути, вони загинули, зате не впав рейтинг.
Режим економії необхідно вводити вже зараз. Взимку кацапи будуть бомбити нам теци, котельні, газопроводи і газ буде просто вилітати у повітря. Звичайно, є варіант, як цього уникнути: треба просто перестати стріляти і тоді ми зможемо домовитись десь посередині. Але це не точно. Про економію: ще на початку літа, коли стало тепло, по "всесоюзному" марафону треба було (і зараз не пізно) розказувати, що для того, щоб взимку було тепло, зараз гарячу воду доведеться вимкнути. І вимкнути її. Але впаде рейтинг. Тому влада думає: нехай зараз буде як є, а ті, що замерзнуть, рейтинг не зіпсують, адже помруть як прихильники, так і противники влади, тобто процентне співвідношення не зміниться і рейтинг не впаде.

Себастьян Перейро

торговец чёрным деревом
Місто
Запоріжжя
Телефон
Lenovo P2
... Про економію: ще на початку літа, коли стало тепло, по "всесоюзному" марафону треба було (і зараз не пізно) розказувати, що для того, щоб взимку було тепло, зараз гарячу воду доведеться вимкнути. І вимкнути її....
в Запоріжжі так і зробили, головне, що АП справно продовжують людям нараховувати

Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams S8/Xiao Mi Max 2
monter, ти певно панікер. Яка зима? Скоро ми на свої очі побачимо контрнаступ на Херсонщині. 2-3 тижні максимум і деокупація, війна закінчиться. :moto:

Останнє редагування:
Зверху