Газ, газопостачання, тарифи, лічильники

  • Автор теми SerP
  • Дата створення

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
В начале марта Национальная комиссия, осуществляющая регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг, утвердила новые цены и тарифы на электроэнергию, газ и тепловую энергию для населения, которые вступают в силу уже с 1 апреля [в платежках новые суммы появятся в мае].
Газ подорожал в три-шесть раз
* ЦЕНА НА ГАЗ, используемый для индивидуального отопления [или, как в частных домах, для комплексного потребления], теперь составит 3600 грн за тысячу кубометров [было 1182 грн]. Но этот тариф действует лишь на объем газа до 200 кубометров в месяц и только в отопительный сезон – с 1 октября по 30 апреля включительно. За объем потребленного газа свыше 200 кубометров в месяц придется платить уже по цене 7188 грн за тысячу кубов. На этот пункт обратите особое внимание! То есть, если вы превысили лимит, то повышенную цену придется заплатить не за весь потребленный газ, а только за тот объем, который свыше 200 кубометров.
В целом же лимит самого дешевого газа на отопление для населения составит не более 1400 кубометров в год [было 2400].
* Цена газа, используемого вне отопительного сезона [с 1 мая по 30 сентября включительно] в домах, оборудованных индивидуальными газовыми котлами, составит 7188 грн за тысячу кубометров.
* Цена газа для приготовления пищи и подогрева воды в домах с центральным отоплением в течение всего года составит 7188 грн за тысячу кубометров.
* При отсутствии счетчиков [это подавляюще большинство жителей многоэтажек, оборудованных только газовыми плитами] население также будет платить единую цену за газ – 7188 грн за тысячу кубометров, но уже согласно утвержденным нормам потребления на одного человека.
* Утвержденные ежемесячные нормы потребления газа на одного человека: при наличии централизованного горячего водоснабжения – шесть кубометров: при отсутствии горячего водоснабжения девять кубометров; при наличии газовой плиты и газового водонагревателя – 18 кубометров.
Следует также заметить, что в указанные тарифы для населения уже входит стоимость всех услуг "Запорожгаза" по транспортировке и распределению голубого топлива.
ОАО "Запорожгаз" также предоставил "МИГу" конкретные примеры расчета платы за газ разными категориями населения.
К примеру, за декабрь 2015 года потребление природного газа в частном доме с газовым котлом равно 320 куб.м.
Оплата за газ составит:
200 куб.м х 3,6 грн = 720 грн;
120 куб.м х 7,19 грн = 862,56 грн.
Итого: 720 грн + 862,56 грн = 1582,56 грн.
За тот же период потребление природного газа в частном доме с электрическим котлом равно 65 куб.м.
Оплата за газ составит:
65 куб.м х 7,19 грн. = 467,22 грн.
За декабрь 2015 года в квартире с газовой плитой и колонкой, без газового счетчика, в которой проживает три человека, оплата за газ составит:
9 куб.м х 3 х 7,19 грн = 194,08 грн.
В квартире многоэтажного дома при наличии газового счетчика оплата за газ производится по единой цене за фактически потребленный объем газа.
За декабрь 2015 года семья из двух человек потребила пять куб. м газа.
Оплата составит:
5 куб м х 7,19 грн = 35,94 грн

Що там по газу?

https://gazpravda.com.ua
 
Останнє редагування модератором:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Моно написал что с 1го июня поменялся поставщик газа, стал Нафтогаз, не могу понять с мая или с июня он все таки поменялся?

Screenshot.jpg
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Сьогодні перший раз заплатил Нафтогазу. Попередній компанії не переплатив не копійки бо завжди плачу лише після отримання квитанції.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Сьогодні перший раз заплатил Нафтогазу. Попередній компанії не переплатив не копійки бо завжди плачу лише після отримання квитанції.
А в квитанции что правильно что ли ? У меня знакомые вообще газом не пользуются а им как-то квитанцию принесли на 5000 грн долга.
 
  • Like
Реакції: drmz

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Сьогодні перший раз заплатил Нафтогазу. Попередній компанії не переплатив не копійки бо завжди плачу лише після отримання квитанції.
Я от якраз заплатив за травень своєму запоріжгазу, бо вони сформували квитанцію!
 
Реєстрація
14.06.08
Місто
Київ
Телефон
M315F
Співробітник відправляв на електронну пошту заяву на повернення переплати. Прийшла така відповідь. Подав повторно.
Добрий день, шановний клієнт!
Рекомендуємо повторно надати документи (у кольоровому вигляді).
Для повернення помилково сплачених коштів/переплати, платнику необхідно надати:
- заяву (підписану платником);
- копію з оригіналу документа (у кольоровому вигляді) сторінок паспорта уповноваженої особи, а саме сторінки 1-6 та місце проживання) або двосторонню копію паспорта, якщо такий документ оформлено у формі картки, що містить безконтактний електронний носій та Довідку про реєстрацію місця проживання
- паперовий додаток до ID-картки;
- копію з оригіналу документа (у кольоровому вигляді) ідентифікаційного коду платника;
- електронне зображення (копія) квитанції про оплату;
- довідку з реквізитами карткового рахунку (на ім’я платника).

Заяву та скановані копії документів необхідно надіслати на електронну адресу [email protected]
В темі листа напишіть: "Повернення помилково сплачених коштів/переплати".
У листі, також вкажіть Ваш особовий рахунок та адресу.
Приклад оформлення заяви:

Директору ТОВ "Житомиргаз Збут"
Благодарській О. О.
Прізвище_______________________
Ім'я______________________________
по батькові ____________________
Адреса__________________________
тел.______________________________
e-mail __________________________
о/р______________________________

Заява

Прошу повернути помилково сплачені кошти/переплату в сумі _____грн. по особовому рахунку (о/р) №_______, на мій картковий рахунок IBAN________________ (№ картки______________________) в банку ___________________ МФО_________, ЄДРПОУ _________.
Додатки:
1. Копія з оригіналу документу, що посвідчує особу (паспорт громадянина України);
2. Копія з оригіналу ідентифікаційного номера платника податків (ІПН);
3. Електронне зображення (копія) квитанції про оплату;
4. Довідка з реквізитами карткового рахунку (на ім’я платника).


Дата_______ Підпис_________


Звертаємо Вашу увагу, що у зв'язку із запровадженням в Україні воєнного стану, терміни розгляду та вирішення даного питання можуть бути більш тривалі, ніж це було до початку військової агресії рф.​

Бережіть себе та своїх близьких!
Слава Україні!

З повагою
ТВІЙ ГАЗЗБУТ
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
У мене взагалі з оплатою газу за травень "кумедно" вийшло) Спочатку прийшла квитанція у портмоне від "місцевийгаззбут" на 0 грн, але я ж вирішив що то помилка і заповнив у портмоне вручну все і проплатив. Точніше намагався проплатити, бо маю окрему картку і кидаю на неї рівно стільки (окрулюю до грн) скільки потрібно проплатити і помилково за один з платежів знялася комісія і на платіж за газ просто не вистачило коштів... То був другий знак, на який я не звернув уваги) Далі розборки з портмоне з приводу комісії, її повернення і нарешті успішна сплата за газ не тому постачальнику, про що дізнався з цієї теми. Як то кажуть - сам дурень. Єдине, що радує (якщо можна так сказати в цій ситуації), то сума 9 грн.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Я вчора вперше побачив квитанцію Нафтогазу. Вяиявляється, вони з березня приходять. Я з самого початку з Нафтогазом і до початку цього року не було жодної) Але все одно платив, онлайн-кабінет дозволяє зкачувати квитанції.
 
  • Like
Реакції: drmz

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Я вчора вперше побачив квитанцію Нафтогазу. Вяиявляється, вони з березня приходять. Я з самого початку з Нафтогазом і до початку цього року не було жодної) Але все одно платив, онлайн-кабінет дозволяє зкачувати квитанції.
В нас з завантаженими квитанціями, видрукуваними не хочуть брати у відділені Ощадбанку.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Я вчора вперше побачив квитанцію Нафтогазу. Вяиявляється, вони з березня приходять. Я з самого початку з Нафтогазом і до початку цього року не було жодної) Але все одно платив, онлайн-кабінет дозволяє зкачувати квитанції.
В нас з завантаженими квитанціями, видрукуваними не хочуть брати у відділені Ощадбанку.
В смысле? Их дело деньги взять и на указанный счет положить, а не бумажки рассматривать. Синдром вахтера. Жалуетесь на горячку.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Співробітник відправляв на електронну пошту заяву на повернення переплати. Прийшла така відповідь. Подав повторно.
Добрий день, шановний клієнт!
Рекомендуємо повторно надати документи (у кольоровому вигляді).
Для повернення помилково сплачених коштів/переплати, платнику необхідно надати:
- заяву (підписану платником);
- копію з оригіналу документа (у кольоровому вигляді) сторінок паспорта уповноваженої особи, а саме сторінки 1-6 та місце проживання) або двосторонню копію паспорта, якщо такий документ оформлено у формі картки, що містить безконтактний електронний носій та Довідку про реєстрацію місця проживання
- паперовий додаток до ID-картки;
- копію з оригіналу документа (у кольоровому вигляді) ідентифікаційного коду платника;
- електронне зображення (копія) квитанції про оплату;
- довідку з реквізитами карткового рахунку (на ім’я платника).

Заяву та скановані копії документів необхідно надіслати на електронну адресу [email protected]
В темі листа напишіть: "Повернення помилково сплачених коштів/переплати".
У листі, також вкажіть Ваш особовий рахунок та адресу.
Приклад оформлення заяви:

Директору ТОВ "Житомиргаз Збут"
Благодарській О. О.
Прізвище_______________________
Ім'я______________________________
по батькові ____________________
Адреса__________________________
тел.______________________________
e-mail __________________________
о/р______________________________

Заява

Прошу повернути помилково сплачені кошти/переплату в сумі _____грн. по особовому рахунку (о/р) №_______, на мій картковий рахунок IBAN________________ (№ картки______________________) в банку ___________________ МФО_________, ЄДРПОУ _________.
Додатки:
1. Копія з оригіналу документу, що посвідчує особу (паспорт громадянина України);
2. Копія з оригіналу ідентифікаційного номера платника податків (ІПН);
3. Електронне зображення (копія) квитанції про оплату;
4. Довідка з реквізитами карткового рахунку (на ім’я платника).


Дата_______ Підпис_________


Звертаємо Вашу увагу, що у зв'язку із запровадженням в Україні воєнного стану, терміни розгляду та вирішення даного питання можуть бути більш тривалі, ніж це було до початку військової агресії рф.​

Бережіть себе та своїх близьких!
Слава Україні!

З повагою
ТВІЙ ГАЗЗБУТ
Писал АТ Житомиргаз, а ответ от ТОВ Газзбут?
Или писал по другой ситуации именно газзбуту(а не по текущей ситуации с миграцией на ПОН Нафтогаз) ?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Співробітник відправляв на електронну пошту заяву на повернення переплати. Прийшла така відповідь. Подав повторно.
Добрий день, шановний клієнт!
Рекомендуємо повторно надати документи (у кольоровому вигляді).
Для повернення помилково сплачених коштів/переплати, платнику необхідно надати:
- заяву (підписану платником);
- копію з оригіналу документа (у кольоровому вигляді) сторінок паспорта уповноваженої особи, а саме сторінки 1-6 та місце проживання) або двосторонню копію паспорта, якщо такий документ оформлено у формі картки, що містить безконтактний електронний носій та Довідку про реєстрацію місця проживання
- паперовий додаток до ID-картки;
- копію з оригіналу документа (у кольоровому вигляді) ідентифікаційного коду платника;
- електронне зображення (копія) квитанції про оплату;
- довідку з реквізитами карткового рахунку (на ім’я платника).

Заяву та скановані копії документів необхідно надіслати на електронну адресу [email protected]
В темі листа напишіть: "Повернення помилково сплачених коштів/переплати".
У листі, також вкажіть Ваш особовий рахунок та адресу.
Приклад оформлення заяви:

Директору ТОВ "Житомиргаз Збут"
Благодарській О. О.
Прізвище_______________________
Ім'я______________________________
по батькові ____________________
Адреса__________________________
тел.______________________________
e-mail __________________________
о/р______________________________

Заява

Прошу повернути помилково сплачені кошти/переплату в сумі _____грн. по особовому рахунку (о/р) №_______, на мій картковий рахунок IBAN________________ (№ картки______________________) в банку ___________________ МФО_________, ЄДРПОУ _________.
Додатки:
1. Копія з оригіналу документу, що посвідчує особу (паспорт громадянина України);
2. Копія з оригіналу ідентифікаційного номера платника податків (ІПН);
3. Електронне зображення (копія) квитанції про оплату;
4. Довідка з реквізитами карткового рахунку (на ім’я платника).


Дата_______ Підпис_________


Звертаємо Вашу увагу, що у зв'язку із запровадженням в Україні воєнного стану, терміни розгляду та вирішення даного питання можуть бути більш тривалі, ніж це було до початку військової агресії рф.​

Бережіть себе та своїх близьких!
Слава Україні!

З повагою
ТВІЙ ГАЗЗБУТ
Писал АТ Житомиргаз, а ответ от ТОВ Газзбут?
Или писал по другой ситуации именно газзбуту(а не по текущей ситуации с миграцией на ПОН Нафтогаз) ?
Вони з пону самі перевели.
 
Реєстрація
14.06.08
Місто
Київ
Телефон
M315F
drmz Писав Житомиргаз Збуту з приводу переплати, бо поспішив їм заплатити за газ спожитий у травні.
 
  • Like
Реакції: drmz

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Моно написал что с 1го июня поменялся поставщик газа, стал Нафтогаз, не могу понять с мая или с июня он все таки поменялся?
Схоже всім підряд розсилали такі повідомлення, навіть тим хто вже давно на Нафтогазі
 
Реєстрація
18.11.19
Місто
Харьков
Я про те, що може допомогти своїм близьким зареєструвати кабінет в нафтогазі зі своєї рефки, а не добродія з вулиці. І перс. дані захищені.

А регистрация в кабинете по рефке что-то даёт? (если перевели автоматом с газсбыта).

Да и сама рефка кидает на страницу подачи заявки, когда счёта ещё нет.

Сам попробовал создать кабинет по рефке. Бонусов никаких не увидел. Может, что делаю нетак...
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Я про те, що може допомогти своїм близьким зареєструвати кабінет в нафтогазі зі своєї рефки, а не добродія з вулиці. І перс. дані захищені.

А регистрация в кабинете по рефке что-то даёт? (если перевели автоматом с газсбыта).

Да и сама рефка кидает на страницу подачи заявки, когда счёта ещё нет.

Сам попробовал создать кабинет по рефке. Бонусов никаких не увидел. Может, что делаю нетак...
Сам без рефки регистрировался, но потом двум скидывал. Как будет увидим. Там типа по50 каждому скидка следующей оплаты. Будет - хорошо, нет - ну и ладно, большого труда эти движения не потребовали.
 
Зверху