Газ 104.UA

У кого тоже не принимают показание ни в системе 104 ни в боте 7104

  • Не принимается ни на сайте ни 7104 (пишется что в обработке и совсем проподает))

    Голосів: 17 68.0%
  • 7104 (пишется что в обработке и пропадает)

    Голосів: 2 8.0%
  • Не принимается на сайте

    Голосів: 7 28.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    25
  • Опитування закрито .
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Мене ще одне цікавить. Показники і далі будуть передаватись через 104.ua чи потрібно реєструватись в кабінеті свого облгазу, бо він в них також є ? . Посилання в кабінеті нафтогазу показує 104.ua, але натиснувши на нього іде редірект на сайт облгазу. Цього людям ніхто не пояснив і самому бачу треба перевіряти. 104 в мене прийняв, але чи потрібен цей сайт в майбутньому ?
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
stone, покази через 104.юа. Тільки в деяких областях одразу в кабінеті Нафтогазу передавати можна. На сайті Нафтогазу і в особовому кабінеті є питання/відповіді, там все розписано.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
А как работает скидка в 1% от нафтогаза? До 15 надо выйти в ноль по кабинету?
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Stiv, знайшов роз"яснення на місцевому сайті. Хоча нафтогаз в кабінеті дає посилання на місцевий облгаз, сайт ліг облгазу :)
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
stone, Ліга Облгазу Стена Стоуна:
Газомен, Диво-пічка, Жовтий Трубар, Природний Добувач, Супергазун та Бавовна!

А по справі - Нафтогаз дає інфу, що працює над переносом до них функціоналу прийому показників від абонентів. Маю думку - це лише питання часу.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
MSchumi, так я не про нафтогаз кажу. "Волиньгаз" у моєму випадку - оператор ГРМ, нафтогаз каже передати показники Волиньгазу (з посиланням на кабінет), а у них є свій сайт і свій кабінет і це не ok.104.ua, а vl.dsoua.com, який сьогодні ліг. Нащо нафтогаз в своєму кабінеті дає неправильне посилання для подачі показника ?
 
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
Мене ще одне цікавить. Показники і далі будуть передаватись через 104.ua чи потрібно реєструватись в кабінеті свого облгазу,
Кабінет є, можете спробувати зареєструватися, розкажіть, що відбувається при спробі зайти в кабінет облгазу - видає помилку, що кабінет відключений, чи ні?

MSchumi, так я не про нафтогаз кажу. "Волиньгаз" у моєму випадку - оператор ГРМ, нафтогаз каже передати показники Волиньгазу (з посиланням на кабінет), а у них є свій сайт і свій кабінет і це не ok.104.ua, а vl.dsoua.com, який сьогодні ліг. Нащо нафтогаз в своєму кабінеті дає неправильне посилання для подачі показника ?

Тому, що 104.ua це взагалі фірташівська контора, яка на 100% і продовжує належати оффшоркам, це посередник ТОВка "104.ua", її немає у вашому договорі з облгазом. У разі, якщо цей посередник не передасть ваші показання, заблокує їхню передачу, чи напише ліві показання в кабінеті ніхто не буде нести відповідальність, бо ви на свій страх і ризик передаєте свої показання посереднику, який ні за що не відповідає.

За договором ви маєте передавати саме через кабінет обглазу, більшість з яких свого часу було виведено з експлуатації, щоб поставити оцього посередника, аби унеможливити можливі судові розбірки споживачів з монополістом.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Народ, подавайте через додаток 104.ua показник, 1година і він прийнятий, а от через сайт довго в обробці, або взагалі не приймається.
 
Реєстрація
21.03.13
Місто
Київ та околиці
А как работает скидка в 1% от нафтогаза? До 15 надо выйти в ноль по кабинету?
Більше того, не просто вийти в нуль, обов'язково через особистий кабінет або чатботи, а там комісія 0,7%. 0.3% - така собі вигода... Як будете користуватися, то розповісте, можливо я і неправий.
IMG_20220704_094306.jpg
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Кабінет є, можете спробувати зареєструватися, розкажіть, що відбувається при спробі зайти в кабінет облгазу - видає помилку, що кабінет відключений, чи ні?
Bubblegum, зареєструвався в кабінеті облгазу. Кабінет бідний зовсім, окрім загальної інфи і колонок для подачі показника і фото майже нічого не має. Навіть пароль змінити не бачу де, бо нема налаштувань кабінету :)
 

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
зареєструвався в кабінеті облгазу. Кабінет бідний зовсім, окрім загальної інфи і колонок для подачі показника і фото майже нічого не має. Навіть пароль змінити не бачу де, бо нема налаштувань кабінету :)

Прекрасно вже те, що ваш облгаз, свого часу не ризикнув на догоду приватній платформі 104 всупереч договору зовсім відключити свій кабінет, як це поробили деякі інші облгази. До 6 числа можете поексперементувати і спробувати передати через нього показання.
 
Реєстрація
21.03.13
Місто
Київ та околиці
Bubblegum, поекспериментував. Кабінет дійсно не дуже адекватний: окрім показника обов'язково вимагав номер лічильника та фото та коли це все отримав, всерівно не прийняв показання??!
 
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
INFINIX HOT 20 5G
Подал показания 1 июля на 104.ua как было 4426 так и осталось, но подавал 4432 а оно показывает что осталось прежде 4426 походу будет нафтогаз начислять от прогнозирование за газ, чёто накрутил житомиргаз.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Мої показники в 104.ua зайшли но до нафтогазу ще не добігли, ото вже крутять світом, чому в нг не зробити подачу показників без всяких там чатботів і телеграм каналів.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
len_non, тому що НГ. не контролює Ваш лічильник,то не його справа взагалі.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Мої показники в 104.ua зайшли но до нафтогазу ще не добігли, ото вже крутять світом, чому в нг не зробити подачу показників без всяких там чатботів і телеграм каналів.
тому що це різні компанії, одна управляє трубами і тиском в ній, інша управляє лише своїм газом в цій трубі (в трубі гази від різних компаній, по крайній мірі до війни їх було багато).

На прес конференції Вітренко казав що вони працюють над тим щоб забрати ще й облгази, тому що облгази теж фірташа в більшості своїй і там теж є махінації між тим скільки люди споживають і скільки облгаз каже нафтогазу скільки люди спожили (передають більше) і нафтогаз продає дешевий газ фірташу яким той покриває свої дисбаланси.

Коротче з часом заберуть і остальні облгази, і зроблять все в одному кабінеті (разом з показниками) і надіюсь коефіцієнти підуть в минуле теж.
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Мої показники в 104.ua зайшли но до нафтогазу ще не добігли, ото вже крутять світом, чому в нг не зробити подачу показників без всяких там чатботів і телеграм каналів.
тому що це різні компанії, одна управляє трубами і тиском в ній, інша управляє лише своїм газом в цій трубі (в трубі гази від різних компаній, по крайній мірі до війни їх було багато).

На прес конференції Вітренко казав що вони працюють над тим щоб забрати ще й облгази, тому що облгази теж фірташа в більшості своїй і там теж є махінації між тим скільки люди споживають і скільки облгаз каже нафтогазу скільки люди спожили (передають більше) і нафтогаз продає дешевий газ фірташу яким той покриває свої дисбаланси.

Коротче з часом заберуть і остальні облгази, і зроблять все в одному кабінеті (разом з показниками) і надіюсь коефіцієнти підуть в минуле теж.
На счёт кофиков вы явно погорячились!
Post automatically merged:

Что делать? Принимаю все кроме звонка в НГ, нет минут.
Форумчанин дал рефку, пытался ночью зарегиниться под ней то не давало, номер Лайки некошерен, то номер бывш. Интера по мнп мигрируемого в ВФ неподходит, потом началось вообще козлить, код ЕІС который есть в уведомлении НГ и кабинете 104, пишут что не подходит по его расположению (географическому думаю )неподходит. Как зарегистрироваться, если так все у них козлит?
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-07-05-01-02-58-828_com.android.chrome.png
    Screenshot_2022-07-05-01-02-58-828_com.android.chrome.png
    235.3 КБ · Перегляди: 9
Останнє редагування:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Мої показники в 104.ua зайшли но до нафтогазу ще не добігли, ото вже крутять світом, чому в нг не зробити подачу показників без всяких там чатботів і телеграм каналів.
тому що це різні компанії, одна управляє трубами і тиском в ній, інша управляє лише своїм газом в цій трубі (в трубі гази від різних компаній, по крайній мірі до війни їх було багато).

На прес конференції Вітренко казав що вони працюють над тим щоб забрати ще й облгази, тому що облгази теж фірташа в більшості своїй і там теж є махінації між тим скільки люди споживають і скільки облгаз каже нафтогазу скільки люди спожили (передають більше) і нафтогаз продає дешевий газ фірташу яким той покриває свої дисбаланси.

Коротче з часом заберуть і остальні облгази, і зроблять все в одному кабінеті (разом з показниками) і надіюсь коефіцієнти підуть в минуле теж.
На счёт кофиков вы явно погорячились!
Post automatically merged:

Что делать? Принимаю все кроме звонка в НГ, нет минут.
Форумчанин дал рефку, пытался ночью зарегиниться под ней то не давало, номер Лайки некошерен, то номер бывш. Интера по мнп мигрируемого в ВФ неподходит, потом началось вообще козлить, код ЕІС который есть в уведомлении НГ и кабинете 104, пишут что не подходит по его расположению (географическому думаю )неподходит. Как зарегистрироваться, если так все у них козлит?
Відносно коефіцієнтів хочу вірити що ні, тому що це їх придумав фірташ сам для себе.

Відносно реєстрації, можливо помилка бо ви вже є клієнтом нафтогазу?
 
Зверху