Газ 104.UA Обробка показників

У кого тоже не принимают показание ни в системе 104 ни в боте 7104

• Не принимается ни на сайте ни 7104 (пишется что в обработке и совсем проподает))

Голосів: 16 66.7%
  • 7104 (пишется что в обработке и пропадает)

Голосів: 1 4.2%
  • Не принимается на сайте

Голосів: 7 29.2%

• Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    24
  • Опитування закрито .

Bubblegum

Мимо проходил
Місто
Сумщина
В Телеграмі / Вайбері просто пише "дані опрацьовуються" і так до наступного місяця.
Ага, а отой номер помилки відомо, що саме означає? Очевидно, то лише розробникам кабінету зрозуміла інфа, чи причетним особам ...

Acrab

Активный пользователь
Місто
Николаев
облгаз не верит переданным показаниям, нет опорных контрольных или фото. у меня после однократной отправки фото счётчика облгаз сделал акт сварки и искусственные ошибки при приёме показаний отсутствуют уже полтора года. сейчас отлично принимает с кабинета числовое показание

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Acrab, минулого року лічильник замінили, 4 рази контролер був. Цього року в квітні теж був контролер. фото лічильника й звичайне і з чеками неодноразово надсилав. Толку нема.

Kseniya

Известный пользователь
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Если я совсем не в той теме, прошу извинить. Пролистала несколько страниц и просто про газ не нашла.

Я раньше обслуживалась в "КиевГазЭнерджи".
Теперь же стали приходить квитанции уже от "Нафтогаза"...
Это отдельные личные кабинеты, личные номера пользователя, etc.
Так вот, у меня на счету в "КиевГазЭнереджи" переплата образовалась за все время пользования.
С ней, как я понимаю, можно попрощаться? Ее мне никто не вернет и на счет "Нафтогаза" не переведут? (что бы сумма отображалась у них в личном кабинете)

Terabajtik

Известный пользователь
Місто
Украина
на счету в "КиевГазЭнереджи" переплата образовалась за все время пользования.
С ней, как я понимаю, можно попрощаться? Ее мне никто не вернет и на счет "Нафтогаза" не переведут? (что бы сумма отображалась у них в личном кабинете)
Никому ничего и никогда просто так не отдавать, писать заявление в "КиевГазЭнереджи" пускай возвращают деньги
P.S. перевести деньги шарашка "КиевГазЭнереджи" на другую газовую контору типа Нафтогаза врядли согласится

Acrab

Активный пользователь
Місто
Николаев
Acrab, минулого року лічильник замінили, 4 рази контролер був. Цього року в квітні теж був контролер. фото лічильника й звичайне і з чеками неодноразово надсилав. Толку нема.
понял, значит похожие предпосылки не разруливаются одинаково

Kseniya

Известный пользователь
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Никому ничего и никогда просто так не отдавать, писать заявление в "КиевГазЭнереджи" пускай возвращают деньги
P.S. перевести деньги шарашка "КиевГазЭнереджи" на другую газовую контору типа Нафтогаза врядли согласится

Знать бы только где эту форму обращения найти...
Дозвониться просто нереально....Там даже в очередь стать не дают, сразу звонок срывается.
Написала им в чат из Личного Кабинета. Пока тишина. Ждем...

Bebobi

Активный пользователь
Місто
Birmingham
Телефон
Pixel 5

Знать бы только где эту форму обращения найти...
Дозвониться просто нереально....Там даже в очередь стать не дают, сразу звонок срывается.
Написала им в чат из Личного Кабинета. Пока тишина. Ждем...

Bubblegum

Мимо проходил
Місто
Сумщина

Переплату повернуть на особистий банківський рахунок, а не на нового постачальника, варто написати попередньому постачальнику не з кабінету користувача, а електронним листом з додаванням файла у форматі pdf із зображенням свого графічного підпису (картинки підпису) під текстом звернення. Це сильно допоможе в подальшому розгляді, якщо несумлінний постачальник проігнорує законну вимогу повернення зайво сплачених коштів на вказаний рахунок і вам доведеться звертатися до контролюючих органів, або й до суду безкоштовно (справи про порушення прав споживача митом не обкладаються).

Останнє редагування:

Kseniya

Известный пользователь
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung

ЗМІНА ПОСТАЧАЛЬНИКА​

Створено: 27.06.2022

З 1 травня 2022 року побутові споживачі, які раніше отримували газ від ДП «КиївГазЕнерджи», включені до реєстру клієнтів ГК «Нафтогаз України». Отже, стосовно нарахувань та отримання рахунків за постачання газу з травня 2022 року, звертайтеся, будь ласка до постачальника ГК «Нафтогаз України». За транспортування (розподіл газу) потрібно оплачувати окремо оператору ГРМ - АТ «Київгаз»..

Для вирішення питань стосовно розрахунків за газ за період до 1 травня 2022 року ви можете звернутися до наших центрів обслуговування або через особистий кабінет. Адреси центрів обслуговування та режим роботи за посиланням https://energy.kyivgaz.ua/abonentam/tsentri-obslugovuvannya.html

Якщо за вашим особовим рахунком виникла переплата ви можете дочекатися перенесення/зарахування сплачених коштів на рахунок нового постачальника ТОВ «ГК «Нафтогаз України» або звернутися до постачальника ДП "КиївГазЕнерджи" з відповідною заявою та документами для розгляду можливості вирішення цього питання. Яким чином звернутися та які потрібні для цього документи ви знайдете за посиланням procedyra_povernennya.pdf. (с)

Нужно такие документы:

-Заявление.
-Копия паспорта.
-Копия идентификационного номера.
-Копия квитанции про оплату, за период, когда возникла переплата. (?)
-Справку из банка, с реквизитами карточного счета, на который нужно перевести деньги. (?)

Пункты, отмеченные знаком "?", вызывают недоумение или проще говоря-непонимание :D

-Если я все время платила через Личный Кабинет, то какие "квитанции про оплату"?
-Что за "справка из банка с реквизитами карточного счета"?

Stiv

Известный пользователь
Місто
Хмельницький

Вкладення

• довідка.jpg
    довідка.jpg
    110.3 КБ · Перегляди: 41

Bubblegum

Мимо проходил
Місто
Сумщина
-Если я все время платила через Личный Кабинет, то какие "квитанции про оплату"?

Квитанції платежів з тої системи через яку була здійснена оплата. Наприклад у Приват 24, є архів, там можна завантажити таку квитанцію. У кабінетах інших платіжних систем теж або завантажується, або на пошту автоматом пересилається. Якщо система платежів якась стороння і в її кабінеті ви не зареєстровані, то подивіться в кабінеті колишнього постачальника у яку дату, чи час був проведений платіж і з цими даними зверніться до сторонньої системи за наданням виписки. Як правило платежі здійснюються, хоч і через сторонню систему, але з введенням реквізитів банківської карти, а значить у вас у клієнт-банку залишається якійсь запис про цю операцію - дата, час, кому переведено, іноді окрім запису можна завантажити і саму квитанцію.

Суть цих вимог - піймати необачного, чи неуважного клієнта на відсутності підтвердження оплати і за формальною ознакою відмовити йому у поверненні коштів. Звісно, з добросовісним судом такі номера рідко проходять, бо він має право витребувати документацію з платежів у самого постачальника, незалежно від того є вона у клієнта, чи нема.

Terabajtik

Известный пользователь
Місто
Украина
Суть цих вимог - піймати необачного, чи неуважного клієнта
Вот так шарага газовщиков пыталась развести меня немного на деньги, это все было в то время когда они наотрез не хотели принимать показания счетчика, я передавал, считал суму и платил, и в один прекрасный день бац и появилась неоткуда задолженность, начал поднимать шум и наотрез отказался платить, через две недели они отписались что по Вашему лицевому счету задолженности нет, и в личном кабинете стало все по нулям

Kseniya

Известный пользователь
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Я внимательно вчиталась в "Условия процедуры возвращения денег"...
Нет, вернуть наличность мне тут не грозит :(

Обратила внимание на неоднократное повторение фразы " Власником особового рахунку".
А у меня он на маму...
И хотя все время платила я, да и в квартире я прописана, но все же не являюсь "власником особового рахунку"...

Так что остается надеяться лишь на то, что "КиевГазЭнерджи" таки выполнит свое обещание и просто переведет деньги на счет в "Нафтогазе".

Вообщем, иметь переплату на счету чревато.
Как говорится: храните деньги в банке, а не в Личных Кабинетах поставщиков коммунальных услуг :)

Stiv

Известный пользователь
Місто
Хмельницький
Kseniya, складіть заяву, додайте копії документів від матері. Відправте через пошту рекомендованим листом.

Captain

Известный пользователь
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Как говорится: храните деньги в банке, а не в Личных Кабинетах поставщиков коммунальных услуг
100%
Ще деякі магазини як-от Фора полюбляють переводити решту ваших живих грошей на копійковий (бонусний) рахунок... Подібне шахрайство. Навіть якщо оплата картою без решти.

Terabajtik

Известный пользователь
Місто
Украина
Я внимательно вчиталась в "Условия процедуры возвращения денег"...
Нет, вернуть наличность мне тут не грозит :(

Обратила внимание на неоднократное повторение фразы " Власником особового рахунку".
А у меня он на маму...
И хотя все время платила я, да и в квартире я прописана, но все же не являюсь "власником особового рахунку"...
А как по Вашему я организовывал возврат? Дом на матери и соответственно газ оформлен на маму, беру все копии документов мамы, выписку из привата мамы, иду в газовое и говорю нужно оформить возврат средств, подаю пакет документов, и закрываю этот вопрос ;)

Останнє редагування:

andreuskas

Известный пользователь
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Вчера зачислили возврат. Заяву подавал в газконтору в первых числах июня

Bubblegum

Мимо проходил
Місто
Сумщина
А у меня он на маму...

Жодних проблем, складаєте електронний лист-вимогу від імені власниці рахунку, а не від себе.

Зверху