Газ 104.UA

У кого тоже не принимают показание ни в системе 104 ни в боте 7104

  • Не принимается ни на сайте ни 7104 (пишется что в обработке и совсем проподает))

    Голосів: 17 68.0%
  • 7104 (пишется что в обработке и пропадает)

    Голосів: 2 8.0%
  • Не принимается на сайте

    Голосів: 7 28.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    25
  • Опитування закрито .

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
С ней, как я понимаю, можно попрощаться? Ее мне никто не вернет и на счет "Нафтогаза" не переведут? (что бы сумма отображалась у них в личном кабинете)

Переплату повернуть на особистий банківський рахунок, а не на нового постачальника, варто написати попередньому постачальнику не з кабінету користувача, а електронним листом з додаванням файла у форматі pdf із зображенням свого графічного підпису (картинки підпису) під текстом звернення. Це сильно допоможе в подальшому розгляді, якщо несумлінний постачальник проігнорує законну вимогу повернення зайво сплачених коштів на вказаний рахунок і вам доведеться звертатися до контролюючих органів, або й до суду безкоштовно (справи про порушення прав споживача митом не обкладаються).
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung

ЗМІНА ПОСТАЧАЛЬНИКА​


Створено: 27.06.2022




З 1 травня 2022 року побутові споживачі, які раніше отримували газ від ДП «КиївГазЕнерджи», включені до реєстру клієнтів ГК «Нафтогаз України». Отже, стосовно нарахувань та отримання рахунків за постачання газу з травня 2022 року, звертайтеся, будь ласка до постачальника ГК «Нафтогаз України». За транспортування (розподіл газу) потрібно оплачувати окремо оператору ГРМ - АТ «Київгаз»..


Для вирішення питань стосовно розрахунків за газ за період до 1 травня 2022 року ви можете звернутися до наших центрів обслуговування або через особистий кабінет. Адреси центрів обслуговування та режим роботи за посиланням https://energy.kyivgaz.ua/abonentam/tsentri-obslugovuvannya.html


Якщо за вашим особовим рахунком виникла переплата ви можете дочекатися перенесення/зарахування сплачених коштів на рахунок нового постачальника ТОВ «ГК «Нафтогаз України» або звернутися до постачальника ДП "КиївГазЕнерджи" з відповідною заявою та документами для розгляду можливості вирішення цього питання. Яким чином звернутися та які потрібні для цього документи ви знайдете за посиланням procedyra_povernennya.pdf. (с)


Нужно такие документы:

-Заявление.
-Копия паспорта.
-Копия идентификационного номера.
-Копия квитанции про оплату, за период, когда возникла переплата. (?)
-Справку из банка, с реквизитами карточного счета, на который нужно перевести деньги. (?)

Пункты, отмеченные знаком "?", вызывают недоумение или проще говоря-непонимание :D

-Если я все время платила через Личный Кабинет, то какие "квитанции про оплату"?
-Что за "справка из банка с реквизитами карточного счета"?
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54

Вкладення

  • довідка.jpg
    довідка.jpg
    110.3 КБ · Перегляди: 42

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
-Если я все время платила через Личный Кабинет, то какие "квитанции про оплату"?

Квитанції платежів з тої системи через яку була здійснена оплата. Наприклад у Приват 24, є архів, там можна завантажити таку квитанцію. У кабінетах інших платіжних систем теж або завантажується, або на пошту автоматом пересилається. Якщо система платежів якась стороння і в її кабінеті ви не зареєстровані, то подивіться в кабінеті колишнього постачальника у яку дату, чи час був проведений платіж і з цими даними зверніться до сторонньої системи за наданням виписки. Як правило платежі здійснюються, хоч і через сторонню систему, але з введенням реквізитів банківської карти, а значить у вас у клієнт-банку залишається якійсь запис про цю операцію - дата, час, кому переведено, іноді окрім запису можна завантажити і саму квитанцію.

Суть цих вимог - піймати необачного, чи неуважного клієнта на відсутності підтвердження оплати і за формальною ознакою відмовити йому у поверненні коштів. Звісно, з добросовісним судом такі номера рідко проходять, бо він має право витребувати документацію з платежів у самого постачальника, незалежно від того є вона у клієнта, чи нема.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Суть цих вимог - піймати необачного, чи неуважного клієнта
Вот так шарага газовщиков пыталась развести меня немного на деньги, это все было в то время когда они наотрез не хотели принимать показания счетчика, я передавал, считал суму и платил, и в один прекрасный день бац и появилась неоткуда задолженность, начал поднимать шум и наотрез отказался платить, через две недели они отписались что по Вашему лицевому счету задолженности нет, и в личном кабинете стало все по нулям
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Я внимательно вчиталась в "Условия процедуры возвращения денег"...
Нет, вернуть наличность мне тут не грозит :(

Обратила внимание на неоднократное повторение фразы " Власником особового рахунку".
А у меня он на маму...
И хотя все время платила я, да и в квартире я прописана, но все же не являюсь "власником особового рахунку"...

Так что остается надеяться лишь на то, что "КиевГазЭнерджи" таки выполнит свое обещание и просто переведет деньги на счет в "Нафтогазе".

Вообщем, иметь переплату на счету чревато.
Как говорится: храните деньги в банке, а не в Личных Кабинетах поставщиков коммунальных услуг :)
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Kseniya, складіть заяву, додайте копії документів від матері. Відправте через пошту рекомендованим листом.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Как говорится: храните деньги в банке, а не в Личных Кабинетах поставщиков коммунальных услуг
100%
Ще деякі магазини як-от Фора полюбляють переводити решту ваших живих грошей на копійковий (бонусний) рахунок... Подібне шахрайство. Навіть якщо оплата картою без решти.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Я внимательно вчиталась в "Условия процедуры возвращения денег"...
Нет, вернуть наличность мне тут не грозит :(

Обратила внимание на неоднократное повторение фразы " Власником особового рахунку".
А у меня он на маму...
И хотя все время платила я, да и в квартире я прописана, но все же не являюсь "власником особового рахунку"...
А как по Вашему я организовывал возврат? Дом на матери и соответственно газ оформлен на маму, беру все копии документов мамы, выписку из привата мамы, иду в газовое и говорю нужно оформить возврат средств, подаю пакет документов, и закрываю этот вопрос ;)
 
Останнє редагування:

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
Обратила внимание на неоднократное повторение фразы " Власником особового рахунку".
А у меня он на маму...
И хотя все время платила я, да и в квартире я прописана, но все же не являюсь "власником особового рахунку"...

Жодних проблем, складаєте електронний лист-вимогу від імені власниці рахунку, а не від себе.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Мама давным-давно уже живет заграницей. :)
Причем весьма далекой. Документы ее все с ней находятся.
Счета в украинском банке у нее 100% нет, так что даже "Выписку из банка с номером счета" предоставить не получится...


Эх...грошенята мои гроши
Таки ви гарни, таки ви хороши
Идить, будь ласка, до "Нафтогазу"
Бо якщо ни-буде в мене образа

:D
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
У меня аналогичная ситуация, но власник до сих пор покойный отец.(
У вашому випадку краще звернутись до їхнього офісу і додатково до заяви та своїх документів, ще взяти із собою свідоцтво про смерть батька і свідоцтво про право на спадщину, свідоцтво чи витяг про право власності на житло. Спадкоємець з моменту прийняття спадщини мусить сплачувати комунпослуги і можете вимагати переплату, яка виникла за даною адресою.

 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
У свідоцтві моя частина(1/3).
Можна одну заяву скласти, але у ній вказати 3 нових власників і відповідно трьом підписати одну заяву. В заяві вказати реквізити про оплату комусь одному з співвласників. Але тоді треба копії документів від трьох власників. Якщо сума не велика, то напевно не займатись цим.
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Можна одну заяву скласти, але у ній вказати 3 нових власників і відповідно трьом підписати одну заяву
Ви впевнені?
Вдалося тільки що дозвонитися в Газзбут.
Сказали, що потрібна згода співвласника, завірена нотаріально або переоформити на когось рахунок (треба йти туди і в чергу).☹️
Сума 500+.
Post automatically merged:

Якщо написати тільки від себе, то повернуть частку переплати.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
sldpt, в позовній заяві бувають декілька позивачів.
Тоді всі троє пишете заяву і рекомендованим листом відправляєте, та отримуєте суму відповідно до своїх часток. Цікаво, що переоформити рахунок на когось одного можна, а на повернення коштів вимагають завірену нотаріально згоду. Можете спробувати переоформити на себе рахунок. Думаю ще місяць будуть штурмувати облгаз, а там ажіотаж спаде.
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Тоді всі троє пишете заяву і рекомендованим листом відправляєте
Обов'язково рекомендованим(гемор)?
Бо мені після першої від себе у відповідь прийшов перелік всього необхідного способом в пдф+ ел підпис.
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Stiv, подзв ще раз(для страховки) стосовно заяви від декількох.
Сказали, що в мене платником у квитанції(автоматом підбилось) вказан батько.
Тому в будь-якому випадку без переоформлення рахунку нічого не вийде.
Виходить, що попередня оператор мене неякісно проконсультувала(кому вірити 🤔).
 
Останнє редагування:
Зверху