Глобус Банк

Реєстрація
13.03.22
Місто
Хмельницький
Stigmated, Видно на такого опера попав, я мотивував, що депозит тримаю і все таке, прийняли заявку і через 3 дні дали 10 т., тримаю картку шарика, як основну, то через 3 міс юзання ще налили 15 шт., тепер 25 маю, вистачить на пиріжки.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
А хтось з харківською реєстрацією відкривав ГлобусПлюс через додаток останні пару місяців?
А то вже десь бачив, що з херсонською реєстрацією відразу відмова.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
А хтось з харківською реєстрацією відкривав ГлобусПлюс через додаток останні пару місяців?
А то вже десь бачив, що з херсонською реєстрацією відразу відмова.
Ну, не пару місяців, а десь минулого літа, зайвих питань не задавали, кредитний ліміт дали і потім його ще піднімали
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Зайшов у відділення, поцікавився, чи дадуть кредитку не клієнту. Сказали, дадуть, якщо спочатку оформлю депозит на 100к. :)
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Зайшов у відділення, поцікавився, чи дадуть кредитку не клієнту. Сказали, дадуть, якщо спочатку оформлю депозит на 100к. :)
Саму кредитку вы и через аппку можете оформить. Вы бы спросили лучше дадут ли к кредитке лимит. Потому как когда у меня тут лежало 200К в эквиваленте - мне кредитку дали, но лимита к ней - нет. Правда у меня неблагоприятные факторы - проживание близко к зоне боевых действий и лимитов других банков на несколько сотен тысяч гривень, многие из которых выбраны практически в ноль. Но сам факт - наличие депо тут не обозначает выделение лимита, хотя саму карту и дадут. Использовал несколько месяцев платя как дебеткой пока кэшбек был более менее интересен, а потом когда тут стало 2% за свои + депо закончилось и я его снял в ноль - закинул на полку до лучших времен. С шаромыгой по лимиту не срослось - ну и хрен с ним ;)
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Flamingo Ещё добавлю от себя, что у Глобуса из плюсов только 2% на продукты за собственные средства и депозитные % на 3 месяца и выше.
А то, то не дают лимит даже символический, портит всё.
Но с другой стороны у греков (Пиреус) минимальный к/б 10 грн в месяц, т.е. надо тратить около 640 грн ежемесячно.
У Аккорда 2% только если дадут лимит - а его хрен дадут, по крайней мере сейчас.
Так что тут Глобус ещё далеко не самый плохой. (Хотя и не самый хороший)
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Саму кредитку вы и через аппку можете оформить.
Я у них при оформленні через апку отримав відмову в обслуговуванні в березні.
Зараз ще раз спробував, після вводу номеру та отримання смс коду - відразу "пішов на хер".
Чим я їм не догодив, не розумію.
Ладно б ще просто відмовили в КЛ, а так взагалі відмова в обслуговуванні, без пояснення причин.
Post automatically merged:

Но с другой стороны у греков (Пиреус) минимальный к/б 10 грн в месяц, т.е. надо тратить около 640 грн ежемесячно.
Ну я останній рік у греків стабільно 500 грн. кешбека чистого отримую, і Глобус був цікавий як альтернатива та ще за кредитні. Може якось здогадались про це.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
добавлю от себя, что у Глобуса из плюсов только 2% на продукты за собственные средства
ще на кафешкі 2% теж плюс гарний бо обід або кава
хоча в мене кред лім є тому в мене по 2.5%
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Arbitr, в інших банках відмова в обслуговуванні була?
 
Реєстрація
17.06.14
Місто
Донецк, Краматорск
Телефон
Nokia
Хтось стикався на практиці зі зняттям валюти, купленої онлайн?
У глобуса курс відрізняється від інших в кращу сторону, але не буде головняка, можна прийти у відділення коли зручно і зняти за 5 хвилин, як в сенсі?
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
а зняття в касі банку євро, яке було куплене в межах валютообміну 50 тис грн, з комісом? якщо да, чи є шлях для зняття без комісу?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Глобус по своим депозитам организовал логику как у Sportbank - выплата не в этот же день, за месяц + неполные периоды.
В других банках я оформил депозит 15 марта и проценты будут 15 апреля, 15 мая, 15 июня.
А у Глобуса сначала проценты с 15.03 по 1.04, далее 1 мая за апрель, 1 июня за май и т.д.
Причём они падают на отдельный счёт. Не на карту, с которой открывался депозит.
Эти проценты и счёт видны в меню "Ще"-"Рахунки". Без подсказки оператора я это и не узнал бы.
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Sanyok77, який рахунок 2628/2638? Це нараховані відсотки. Є банки які нараховують їх щодня, є 1 раз на місяць. За нормативкою банки мають нараховувати не рідше ніж 1 раз на місяць. Це бухгалтерський облік. А з цього рахунку в день виплати %% перераховуються на картковий/поточний рахунок
 
Зверху