Глюки Київстар

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
  • Wow
Реакції: drmz
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
3й день не работает Sim для второго телефона, а также всем, кто пытается мне позвонить на мой номер сообщается "набраний номер не обслуговується"
 
  • Wow
Реакції: drmz
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Знову Київстар покусав водафон...смс від оператора йде то українською, то російськими мовами...

Screenshot_2022-05-01-14-52-28-055_com.google.android.apps.messaging.jpg
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.09.19
Місто
Кривой Рог
счастливый день все?
Почему,может ещё и не всё. Тут другое .50 бонусов начисляют а абонку не списывают. Пробывал на двух симках. Соответственно беспокоит вопрос а списывает ли свинокоин?
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
у них глюки какие-то вчера-сегодня, то появляются услуги, то исчезают
счастливый день все?
Почему,может ещё и не всё. Тут другое .50 бонусов начисляют а абонку не списывают. Пробывал на двух симках. Соответственно беспокоит вопрос а списывает ли свинокоин?
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
3й день не работает Sim для второго телефона, а также всем, кто пытается мне позвонить на мой номер сообщается "набраний номер не обслуговується"
Если интересно, то рассказываю, что произошло. При подключении "Сим для второго телефона", произошёл сбой, при котором в системе прошло как замена сим-карты на неизвестную. А через день, номер попал под блокировку за фрод. Номер с 2012 года работал без проблем. Ехать и что-то писать и оправдываться нет желания :(
 
  • Angry
Реакції: drmz
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Вчора до мене ніхто не міг додзвонитися, просто тиша і виклик завершено поки не перезавантажив телефон. Сьогодні не можу додзвонитися на СТО вже 2 години. Симптоми ті самі.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Вчора до мене ніхто не міг додзвонитися, просто тиша і виклик завершено поки не перезавантажив телефон. Сьогодні не можу додзвонитися на СТО вже 2 години. Симптоми ті самі.
Спробуйте цю сімку в іншому апараті. Інакше проблема в телефоні. Мабуть
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
alibob, ніхто не може. А вчора ніхто не міг додзвонитися до мене.
Так, далі - Ви та СТО - поряд, один район? Може збіг, а може хтось глушник випробовує поряд з Вами. Або не збіг. Ваша сімка сьогодні нормально? На інши номери все гаразд?
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Не поряд. Моя нормально і на інші номери все гаразд.
Тобто Вам допомогло просте перезавантаження. Ну, кажуть, інколи трапляються такі глюки в мережі, що просте викл/вкл мережі (літачок=режим політ) допомагало (типу "роз'реєстрація сімки в мережі"). Можете наступного разу спробувати. Це швидше ніж перезавантаження.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Тобто Вам допомогло просте перезавантаження. Ну, кажуть, інколи трапляються такі глюки в мережі, що просте викл/вкл мережі (літачок=режим політ) допомагало (типу "роз'реєстрація сімки в мережі"). Можете наступного разу спробувати. Це швидше ніж перезавантаження.
Старая звонилка нокья и китайфон-звонилка не редко, из-за конфликта с сетью, один зависает и приходится вкл/выкл делать, второй перезагружается.
Так что не все хуавэи(БС) одинаково полезны.
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
В мене таке ж періодично трапляється. тип мережі значення не має - пробував змінювати. Регіон перебування теж. Ніколи такого не було раніше. Певний час дуже проблемно, а потім відпустить і все норм працює. Номер корпоративний. Грішив на ВОЛТЕ, але а 3ж було те ж саме.
 
Зверху