Глюки Київстар

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
GPRS. Складнощі з тривалістю Інтернет-сесії (GSM)

На поточний момент у клієнтів можуть спостерігатися труднощі з тривалістю Інтернет-сесії. Замість тривалості 720 хв., Інтернет-сесія триває 240 хв.
Post automatically merged:

Тарифікація. Тарифікація МБ при використанні безкоштовних сервісів, які включені в тарифний план "LOVE" (PrePaid / GSM)

У деяких абонентів з тарифним планом "LOVE", при виході в Інтернет відбувається тарифікація МБ в сервісах: "Знання без кордонів", "Соцмережі і месенджери без обмежень", "Вільна музика", "Відео на ходу", "Ігри без обмежень" .
 

Cronprog

Android+Root
Реєстрація
09.08.19
Місто
Kyiv
Привет. Интернет сессия 4G сети длится почти 7 часов и не прерывается, пока что, это не глюк? Может я чего-то не знаю.
Upd: уже отсчёт седьмого часа пошёл, никто больше о этом не писал либо я не видел, подумал что глюк.
 

Вкладення

  • Screenshot_20211010-113602141.jpg
    Screenshot_20211010-113602141.jpg
    137.1 КБ · Перегляди: 24
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Привет. Интернет сессия 4G сети длится почти 7 часов и не прерывается, пока что, это не глюк? Может я чего-то не знаю.
Upd: уже отсчёт седьмого часа пошёл, никто больше о этом не писал либо я не видел, подумал что глюк.
Може поправили глюк
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Рік без оплат. Не працюють умови пакета. При виході в Інтернет - тарифікуються МБ (кошти) або відсутній доступ (GSM / PrePaid)

У деяких абонентів з підключеною послугою "Рік без оплат" можуть закінчиться МБ, хоча за умовами пакета - надається безлімітний Інтернет. При кожному виході в Інтернет - списуються МБ, а при досягненні 0 МБ вийти в Інтернет абоненти не можуть.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Ох і прокльонів наслухаються оператори слів.
"таке життя
воно бентежне"
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
В мкс контракт злетіли залишки і віджет не правильно відбражає, з сайту зникли тарифи передоплати.
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
В кого ще неправильно відображає залишки на контракті в мкс, тариф смарт?
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Зверху