Глюки Київстар

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Думаю, що це залежить не тільки від регіону чи міста, а ще й від району у конкретному місті. У моєму районі водафон першим залишився тільки з мережею 2ж, потім кс і потім лс.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
monter то звісно. На якихось БС є нормальні батарейки, на якихось немає. Я не раз бачив як проїхавши 1 зупинку метро оператори міняються місцями. Тому на разі вихід тільки мати 2-3 сімки, якщо хочеться мати надію саме на робочий інтернет.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
monter то звісно. На якихось БС є нормальні батарейки, на якихось немає. Я не раз бачив як проїхавши 1 зупинку метро оператори міняються місцями. Тому на разі вихід тільки мати 2-3 сімки, якщо хочеться мати надію саме на робочий інтернет.
Ну так, але от кому приходить що треба платити 200грн, то вже кричать дорого, як три сімки мати їх теж звичайно треба платити і вже ніяк не 200грн виходить
 

Eskalibur

Заблокирован
Реєстрація
20.02.12
Місто
UA
Телефон
Redmi Note 10 pro
monter то звісно. На якихось БС є нормальні батарейки, на якихось немає. Я не раз бачив як проїхавши 1 зупинку метро оператори міняються місцями. Тому на разі вихід тільки мати 2-3 сімки, якщо хочеться мати надію саме на робочий інтернет.
Ну так, але от кому приходить що треба платити 200грн, то вже кричать дорого, як три сімки мати їх теж звичайно треба платити і вже ніяк не 200грн виходить
Тому і кричать що 200 дорого, бо багато у кого 2-3 робочі сімки.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Думаю, що це залежить не тільки від регіону чи міста
Вже другий раз в Запоріжжі блекаут. І в другий раз водафон-лай перші 30 хвилин працють лише на голос, а київстар просто хрестик. Але за півгодини він оживає, і працює кілька годин зі зносною швидкістю інтернета.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Думаю, що це залежить не тільки від регіону чи міста
Вже другий раз в Запоріжжі блекаут. І в другий раз водафон-лай перші 30 хвилин працють лише на голос, а київстар просто хрестик. Але за півгодини він оживає, і працює кілька годин зі зносною швидкістю інтернета.
Не надо на основе одного места говорить обо всем Запорожье. На космосе во время уже второго блекаута работают все основные бс кса с лте и 2ж, конкуренты тоже есть но им явно хуже. До момента включения электричества лте почти умер у кс так как был единственный хотя-бы присутсвующий в эфире.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Тут бы я хотел добавить к вашим и своим словам ещё такой момент. Вчера, когда все прилягло, люди ходили туда-сюда и искали сеть, чтобы хоть позвонить. Просто крестики были на экране. А в это время один сидел и спокойно смотрел видосики в 4g.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Тут бы я хотел добавить к вашим и своим словам ещё такой момент. Вчера, когда все прилягло, люди ходили туда-сюда и искали сеть, чтобы хоть позвонить. Просто крестики были на экране. А в это время один сидел и спокойно смотрел видосики в 4g.
Дивився відеозвернення президента і всіх дотичних.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Тут бы я хотел добавить к вашим и своим словам ещё такой момент. Вчера, когда все прилягло, люди ходили туда-сюда и искали сеть, чтобы хоть позвонить. Просто крестики были на экране. А в это время один сидел и спокойно смотрел видосики в 4g.
3ж Киевстар отключает сразу, а 2ж умирает от количества голоса. У меня на работе звонить мог только я, потому что есть волте. И 4ж килобит 300-400 давал поначалу спокойно.
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
dzidzio, отак гєнєрал піка-піка зібрав свою першу армію.

Savage Mind, [Для інформації] Два роки з єсім, зараз навіть так само як в тебе кс+кс, два роки 12му айфу - твоєї проблеми не спостерігаю.
Яка ємніть акума? Що там з графіком розряду? Яким чарджером користуєшся? Є тестер для чарджера? Хз, хз, чого в тебе така проблема почалась. Тобі у профільні форуми, точне не ред. Може навіть сапорт епла.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Pahan2k, це брехня. Або не пишіть про все Запоріжжя. Правий берег (центр хорт. р-ну, щільна забудова), - вф, лс - абсолютний нуль кілька годин (мова про 4g та 3g), далі навіть припинив тестити.
Кс мав лте (з великими проблемами, лише листування повідомленнями перші 3-4 години, потім трохи картинки підвантажував). 3g вручну - ще гірше.
Для справки - єсім айфа ловив мережу стабільніше «палочки»[«крапочки»] з‘являлись раніше та стабільніше, ніж у фізичної сім кс. Хз чо так. Лише емпіричне спостереження.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
В мене вчора КС тягнув 4G, спочатку 10-100 Кбіт, після десятої 50-200 Кбіт, а о 22:57 різко погасили мережу, і лише сьогодні після восьмої ранку почала з'являтися. Конкуренти вчора погасли десь через три години після відключення світла, якого і досі нема.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Мой Киевстар контракт. Только один тариф доступен.
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-11-27-09-49-23-335_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    Screenshot_2022-11-27-09-49-23-335_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    167.6 КБ · Перегляди: 66

Merlin

Користувач
Реєстрація
21.11.22
Місто
Рівне
Телефон
Xiaomi 11t
І знову на пріпейді лав.юа зняло гроші з багами, обнуливши невикористаний трафік. Схоже це таки спеціально так придумано.
Саме тому, а ще через помегабайтну тарифікацію, вирішив перейти на запропонований "Love UA Безлім". Нерви дорожче.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
І знову на пріпейді лав.юа зняло гроші з багами, обнуливши невикористаний трафік. Схоже це таки спеціально так придумано.
Саме тому, а ще через помегабайтну тарифікацію, вирішив перейти на запропонований "Love UA Безлім". Нерви дорожче.
😅 Ще +75грн кс в плюсі через такі глюки.
 
Зверху