Kyiv City Express (Київська міська кільцева електричка)

Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
debugger, ну Немішаєве хоч селище https://uk.wikipedia.org/wiki/Немішаєве
Окрім попереднього ще й дізнався про таке:
У Немішаєвому знаходиться Інститут картоплярства та єдиний в Україні пам'ятник картоплі, а саме сорту "Скарбниця". Якщо уважно придивитися, то на пам'ятнику можна знайти і колорадського жука.
Дякую.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я от не розумію коли станціі роблять імені, перейменовуючи нормальні назви. Була гарна людина - ну зробіть там пам’ятник коло вокзалу чи музей, не чіпайте географічну назву.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
горіх, згоден, проте всі ж назви станцій мають бути унікальні, а географічні назви часто такими не є. Он скільки Іванівок, тепер Покровськів побільшало...
На ніжинському напрямку мені дуже подобається назва з.п. Володькова дівиця :)
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Я теж не дуже люблю назву Пріорка, яка водночас є маловживаною.
Ті хто давно живе в місцевості Куренівка та Пріорка , для них Пріорка вживана назва. Мій покійний батько ніколи не казав Вишгородська вулиця, а повчав мене що залізничним мостом Пріорка. А ось Антифіївка я почув десь років 10 тому, хочь і навчався там у школі.
Якщо подивитися Гугл карти то Куренівка зовсім знаходиться на Замковецький та Білицький :unsure:.
Але перейменування мабуть такі доцільне в наш час;) .
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
idea, моя улюблена назва— станція Великі Пузирки:) омоніми на залізниці часто вирішують додаванням другого слова — Рокитно Волинське, Миколаів—Дністровський, Черкаси—Львівські.
Мій дід усе життя вулиці на Святошині називав просіками — перша, друга і тд хоча вони давно вже мали назви —Петрицького, Крамського і т д аж з 1965 року. Назви як і люди народжуються живуть і помирають.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Укрзалізниця знає про ці перейменування? Зміни в перелік зупинкових пунктів вже внесла?
Ще ні. Очевидно, має колись там бути окремий наказ по УЗ.
І не факт, що в ньому все саме так і буде, оскільки «Північна», якщо стане «Вокзальна» було б не дуже логічною з погляду залізниці.
І, кажуть, що формально взагалі ці платформи належать станції Київ-Товарний.
а як же станції Кірпи
А ще є одна на честь залізничного начальника:
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
що залізничним мостом Пріорка
Хотів сказати "за залізничним мостом"? Я її ніколи не чув, хоч часто їздив до сімʼї тітки на Вишгородську, вони там досі живуть. А саму назву вперше прочитав десь на початку 90х на транспортній мапі Києва. Ще мені завжди подобалась назва Вітряні гори.
А не так давно прочитав про Біличе поле. Теж дуже гарна.
Якщо подивитися Гугл карти то Куренівка зовсім знаходиться на Замковецький та Білицький
Так. Ну Куренівка ж була великим селом (передмістям), куди навіть трамвай ходив. А вулиця Куренівська як раз знаходиться між озерами Опечень та станцією Куренівка :)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Укрзалізниця знає про ці перейменування? Зміни в перелік зупинкових пунктів вже внесла?
В міській електричці про нові назви уже кілька місяців автоінформатор говорить.
Але сама Укрзалізниця що на сайті, що під час продажу квитків в боті, про нові назви не згадує. Мусиш використовувати реальні незви, а не фантазії мерії.
 
  • Sad
Реакції: idea
Зверху