Державні та релігійні свята

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
А кто то может дать какое то разумное объяснение для чего вообще нужен КОНЕЦ и НАЧАЛО года? К чему это деление на чёткие отрезки? Ну даже не сам факт деления, а именно ОТМЕЧАНИЕ этого факта - вот ОНО к чему? 🤦‍♂️ Как будто какой то подвиг совершили... И отмечают.
А Ви й свій день народження не святкуєте?
Та уже давненько как то и не напрягаюсь по его поводу (как бухать перестал - так и подзабил). Я практикую в нашей семье идею плавного, безпикового ведения жизни, когда не живёшь тревожном (или мучительном) ожидании выходного (или праздника), а делаешь его себе сам, когда заблагорассудится. Захотелось праздника? ну взял мангал, в охапку детей-жену, поехал на природу... А вот это вот "Не трожь! это на новый год!" как по мне то уже очччень давно вызывает блевотный рефлекс ))
Пацаны, вы не подумайте ничего плохого - я не против праздников. Я против каких то глупых дат, когда нороту дают право нажраться. :D
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
З тою толерастією, що твориться навколо, не здивуюсь, якщо через 50 років будуть святкувати не 2072 рік від Різдва Христового, а 102 рік за UTC.
 
Останнє редагування:

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
обмежитись кількістю разів в рік
обмежетись в чём? :unsure: В набухивании и обжиралове? ты про это?
Саме так. Коли кум сьогодні телефонує "пішли бухати", а я кажу "давай 8-го заїзжай в гості"
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Дюрі-бачі, ну мы пока не посрались, поэтому тема пока и открыта. Вот как начнём морды бить - вот тогда нас в каталажку и отправят :gdevil:
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Ну і в цілому, мені подобаються коли вихідні у всіх синхронно: можна раз зібрати велику компанію, замісь декількох зустрічей маленькими.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Ну і в цілому, мені подобаються коли вихідні у всіх синхронно: можна раз зібрати велику компанію, замісь декількох зустрічей маленькими.
так а если у всех твоих друзей так же как и у тебя - вольный график, то в чём трабла то собраться? :)
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Ну і в цілому, мені подобаються коли вихідні у всіх синхронно: можна раз зібрати велику компанію, замісь декількох зустрічей маленькими.
Все ж культурна відмінність є. Сьогодні вже почали за стінкою активно перфоратором ялозити. Пишу в чат під'їзду: "Майте совість своїм "кампфом" займатися - 3 дні же вихідних!" На що отримав: "Ви тут не попрете, вихідний день був один: 1 січня, а 3 вихідні дні будуть 7-8-9 січня. В державні вихідні відпочивають лише державники". Таке :)
 
Останнє редагування:

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Ну і в цілому, мені подобаються коли вихідні у всіх синхронно: можна раз зібрати велику компанію, замісь декількох зустрічей маленькими.
Все ж культурна відмінність є. Сьогодні вже почали за стінкою активно перфоратором ялозити. Пишу в чат під'їзду: "Майне совість своїм кампфом займатися - 3 дні вихідних". На що отримав: "Ви тут не попрете, вихідний юув один 1 січня, а 3 будуть 7-8-9. В державні вихідні відпочивають лише державники". Таке :)
Сложный юмор... Наверное, что-то связанное с ПГМ?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
З Різдвом!

 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Ежегодный карнавал в Красноильске Черновицкой области:
 
Зверху