Додавання "входу" в стару магнітолу (бумбокс).

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Для мене цифрове радіо - це цифрова маніпуляція, а не модуляція.
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Маххх, а я одразу зрозумів, про що мова йде. ;) Доречі, цифрове радіо потроху вже модулюють, але поки що не в ефірі.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
В мене вдома припадає пилюкою отакий магнітофон Панасонік. Звук з нього досить пристойний, класно було б оживити. Думаю, може б розібрати його і присобачити туди блютус-адаптер і впаяти його в плату, щоб працював замість фм радіо: раніше знаходив в неті план мікросхеми з фотками і детальними інструкціями, куди паяти. Але, думаю, чи не доб'ю його, бо максимум по складності, що я раніше паяв, це трубка від домофону (кнопку міняв). Але там схема значно і значно простіша, ніж в магнітофоні. І чи вартує сама ідея того, щоб попробувати її втілити... Хоча майже не сумніваюся, що якщо все добре зробити, то ця сістєма порве по якості звуку будь-яку блютус-колонку))
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Самый простой вариант (как мне кажется) это FM-трансмиттер.
Ещё можно попробовать так за 100 грн:


Может, бывают и с MP3, и с BT такие.
Не знаю, насколько теряется качество звука при такой передаче.
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
debugger, на али в отзывах пишут, что звук на троечку :(
sprintload, есть MP3 плеер, но только с микро-SD.
хотя, скорее всего, выведу с магнитолы вход, который на кассету + питание 5В, а там будем решать что подключить.
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
@debugger, на али в отзывах пишут, что звук на троечку :(
Ну так а что можно требовать от "беспроводной" передачи аналогового звука путем электромагнитного поля... Даже не через трансформатор, а по типу "зазор-в-зазор".
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Ещё интересный момент касательно использования выхода кассеты: в магнитоле есть кнопка ТАРЕ и дополнительно стартуем кнопкой плей. Ведь только после этого активируется выход кассеты? Или же после кнопки ТАРЕ? Или это зависит от схемы подключения и нужно пробовать?)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Щось таке.. )) Блок приемник-усб-микросд-блютус, плюс усилок 2*12 на микрухе Yamaha.


IMG_8260.png

IMG_8261.png
 
Зверху