Допоможіть вибрати ТВ-приставку

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Відмінна якість якраз може спостерігатися, коли сигнальний процесор кидає всі ресурси на виправлення помилок завадостійкого коду.
І не встигає.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Підкажіть як прибрати панель навігації на приставці х96. В більшості додатків вона автоматично зникає. В додатку Київстар ТБ не хоче. В налаштуваннях екранах нічого подібного не знайшов. Як вилікувати?
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
На съемной квартире обнаружился старенький смарт-ТВ на 4 Андроиде, смартфункции в силу возраста не работоспособны. В ТВ только аналоговый антенный вход.
Кабельного ТВ в квартире нет.
От антенны передатчика расстояние километра 4, но окна квартиры выходят на противоположную сторону.
Собственно вопрос, как с минимальными проблемами и бюджетом организовать просмотр на ТВ телевидения и неплохо бы доступ к yuotube.
1. Купить тюнер. Минус решения, непонятно возможен ли нормальный прием ТВ сигнала на компактную антенну за счёт отражения?
2. Медиаплеер и просмотр IPTV, Megogo. Какой будет оптимален?
3. Какие данные варианты возможны?
 
Реєстрація
02.05.08
Місто
Киев
Телефон
Iphone 5s(киевстар)Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Vodafone Unlim 3G +),Ip
На съемной квартире обнаружился старенький смарт-ТВ на 4 Андроиде, смартфункции в силу возраста не работоспособны. В ТВ только аналоговый антенный вход.
Кабельного ТВ в квартире нет.
От антенны передатчика расстояние километра 4, но окна квартиры выходят на противоположную сторону.
Собственно вопрос, как с минимальными проблемами и бюджетом организовать просмотр на ТВ телевидения и неплохо бы доступ к yuotube.
1. Купить тюнер. Минус решения, непонятно возможен ли нормальный прием ТВ сигнала на компактную антенну за счёт отражения?
2. Медиаплеер и просмотр IPTV, Megogo. Какой будет оптимален?
3. Какие данные варианты возможны?
Рекомендую приставку onn android tv 4k,отличная приставка за недорого.
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Досліджуючи питання, натрапив на цікаву статтю + коментарі під нею.
Можливо, комусь стане у нагоді!

 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Хто бажає надовго та гарно є перевірені роками сервіси за 1-3$ з архівом ітд


П.с. нещодавно взяв собі за заміну морально застарілого та залишеного вдома маг250
Amazon FireTv 4K max.
35€ не так давно було про акції. Може і ще є.
У нас на олх можна знайти не дуже дорожче.
 
Останнє редагування:

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Хто бажає надовго та гарно є перевірені роками сервіси за 1-3$ з архівом ітд


П.с. нещодавно взяв собі за заміну морально застарілого та залишеного вдома маг250
За то я в курсі, що 1-3 бакінских комісара коштує плейлист, а з прииводу так як ти виразився маг 250 то пляше вона ще в мене аж набігом на старому кінескопному тв, на ледовський вчіпив ustym 4k ott і ніяких андроїдів я не хочу їх на довго не стає я про дешеві, а відвалювати ще на той час до війни за толкову приставку 4,5 тисячі вибачте.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Хто бажає надовго та гарно є перевірені роками сервіси за 1-3$ з архівом ітд


П.с. нещодавно взяв собі за заміну морально застарілого та залишеного вдома маг250
За то я в курсі, що 1-3 бакінских комісара коштує плейлист, а з прииводу так як ти виразився маг 250 то пляше вона ще в мене аж набігом на старому кінескопному тв, на ледовський вчіпив ustym 4k ott і ніяких андроїдів я не хочу їх на довго не стає я про дешеві, а відвалювати ще на той час до війни за толкову приставку 4,5 тисячі вибачте.
І у мене може буде працювати... Коли повернули до дому. Нажаль такі часи...
Але воно вже морально застаріле, 4к не тягне.
В макс маленьке, шустреньке, тягне все що завгодно.
5g wifi, Bluetooth до якого можна підчепити навушники, всі наче останні кодеки\формати вміє та розуміє.
 
Останнє редагування:

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Хто бажає надовго та гарно є перевірені роками сервіси за 1-3$ з архівом ітд


П.с. нещодавно взяв собі за заміну морально застарілого та залишеного вдома маг250
За то я в курсі, що 1-3 бакінских комісара коштує плейлист, а з прииводу так як ти виразився маг 250 то пляше вона ще в мене аж набігом на старому кінескопному тв, на ледовський вчіпив ustym 4k ott і ніяких андроїдів я не хочу їх на довго не стає я про дешеві, а відвалювати ще на той час до війни за толкову приставку 4,5 тисячі вибачте.
І у мене може буде працювати... Коли повернули до дому. Нажаль такі часи...
Але воно вже морально застаріле, 4к не тягне.
В макс маленьке, шустреньке, тягне все що завгодно.
5g wifi, Bluetooth до якого можна підчепити навушники, всі наче останні кодеки\формати вміє та розуміє.
В нас багато каналів в 4к? 250 маг ще довго буде актуальним.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Шо таке - актуальність у вашому розумінні?
Якщо це спроможність щось відображати:
То зрозуміло. А якщо відійти від тв на 3 метри то і 1080 не треба, а це значить, що маг буде назавжди актуальним :)
У вашому випадку з кінескоп тв все ще яскравіше виглядає :)
Але ж прогрес не стоїть та і 4К є не тільки на Тв.

Якщо маг є - викидати точно не треба. Але рекомендувати його зараз до покупки теж точно нема за що.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Шо таке - актуальність у вашому розумінні?
Якщо це спроможність щось відображати:
То зрозуміло. А якщо відійти від тв на 3 метри то і 1080 не треба, а це значить, що маг буде назавжди актуальним :)
У вашому випадку з кінескоп тв все ще яскравіше виглядає :)
Але ж прогрес не стоїть та і 4К є не тільки на Тв.

Якщо маг є - викидати точно не треба. Але рекомендувати його зараз до покупки теж точно нема за що.
Я про те що більше розрішення нічого на теперішній час не дасть, коли тв канали навіть не хочуть в нормальній якості транслювати якість того ж т2 та навіть і айпітіві впала, чим більше розрішення тим більшу якість треба, а її ніхто не дає.
 
Зверху