- Реєстрація
- 18.10.09
- Місто
- county Surrey
Причина: нова шапка теми
Останнє редагування модератором:
Интересует вопрос, если я в запросе на информацию просил предоставить информацию на электронную почту, то есть в отсканированном виде, то правомерно распорядитель информации требует с меня плату за копирование (по факту сканирование) документа, который имеет больше 10 страниц?Стаття 21. Плата за надання інформації
1. Інформація на запит надається безкоштовно.
2. У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.
3. Розмір фактичних витрат визначається відповідним розпорядником на копіювання та друк в межах граничних норм, встановлених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо розпорядник інформації не встановив розміру плати за копіювання або друк, інформація надається безкоштовно.
Цікаво, чи буде внесено Реєстр публічних електронних реєстрів до Реєстру публічних електронних реєстрів?Затверджено Порядок ведення Реєстру публічних електронних реєстрів, що визначає функціональні можливості Реєстру, вимоги до його ведення та адміністрування, процедуру внесення інформації до Реєстру, а також інші питання його функціонування. Затверджено технічний опис (специфікацію) програмно-апаратних засобів Реєстру публічних електронних реєстрів та перелік класифікаторів, довідників, технічних специфікацій тощо, які є обовʼязковими до використання в публічних електронних реєстрах. Внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Електронне урядування», якими передбачено, що бюджетні кошти спрямовуються на створення, модернізацію та розвиток, адміністрування і забезпечення функціонування Реєстру публічних електронних реєстрів.
Чи причетний бізнес або людина до корупції? Перевіряйте в реєстрі НАЗК на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних
Журналісти, активісти та всі зацікавлені українці зможуть перевірити, чи причетна людина або бізнес до корупції. Переглядайте реєстр НАЗК на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних. З реєстру можна дізнатися ПІБ корупціонера, яке правопорушення вчинив та яке покарання отримав.
Від початку повномасштабного вторгнення реєстр було закрито з питань безпеки, водночас доступ до нього забезпечує прозорість та підзвітність. Зараз за сприяння Мінцифри реєстр НАЗК знову у вільному доступі.
Зараз кожен українець може переглянути інформацію про корупціонерів за посиланням — https://data.gov.ua/dataset/c29e704a-b745-4669-97cd-3a345f437ad1 Відкриті дані = прозора держава. Викривайте схеми та корупцію