LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Чому Київстара немає в новобудовах? Для прикладу Тернопіль, всі будинки побудовані після 2014-2015 року - немає Київстара. Але у всіх старих хрущовках вони є. При тому місцеві провайдери (по 2-4 штуки) є у всіх будинках: від найстаріших, до тих, які ще навіть не здані.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Бо Київстар, по-моєму, давно забив на розвиток мережі. Та і переважну частину поточної побудував ще Годен Телеком
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
З квартал тому, закінчилась моя річна акція -75%, далі не платив. 02.08 телефонує 466, чому не користуєтесь, кажу дорого, вона - так для вас акція -50% на шість місяців, я - зробіть заявку на мінус 75 тільки на рік (в минулому році так і вийшло) вона каже, тільки цю акцію бачу і заявку зробити блаблабла, і все.
Цей інет потрібен був тільки для онлайн школи, а зараз самому і соток річних вистачає, шкода що закінчуються.
 

Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
Чому Київстара немає в новобудовах? Для прикладу Тернопіль, всі будинки побудовані після 2014-2015 року - немає Київстара. Але у всіх старих хрущовках вони є. При тому місцеві провайдери (по 2-4 штуки) є у всіх будинках: від найстаріших, до тих, які ще навіть не здані.

Потому что в 2014 году вместо основателя компании Литовченко пришел пивовар Чернышов.

Долго рассказывать, ну в общем да, основную часть строил Голден телеком (на самом деле голден файбер, об этом мало кто знает) / Билайн, после слияния интерес к сети немного упал, но сеть еще строилась, в 2014 после известных событий и ухода Литовченко на FTTB забили.
 
Реєстрація
25.07.20
Місто
Харьков
З квартал тому, закінчилась моя річна акція -75%, далі не платив. 02.08 телефонує 466, чому не користуєтесь, кажу дорого, вона - так для вас акція -50% на шість місяців, я - зробіть заявку на мінус 75 тільки на рік (в минулому році так і вийшло) вона каже, тільки цю акцію бачу і заявку зробити блаблабла, і все.
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Есть какая-то возможность изменить номер телефона, привязанный к ДИ, онлайн?
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Скажіть, хтось проходив такий квест, - існуючий ДІ перевести на іншій номер телефону і вже на новому номері перейти на Все разом? Не буде проблем з інтернетом? Десь читав, що в когось не працював якийсь час, поки вирішували глюки, тому й питаю.
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Реєстрація
02.01.21
Місто
Білозір'я
Есть какая-то возможность изменить номер телефона, привязанный к ДИ, онлайн?
Можна в МКС змінити.
Я знайшов тільки через живий чат в Web МКС.
За наведеним вище посиланням:

profile.jpg
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Есть какая-то возможность изменить номер телефона, привязанный к ДИ, онлайн?
Можна в МКС змінити.
Я знайшов тільки через живий чат в Web МКС.
За наведеним вище посиланням:

Переглянути вкладення 49370
Зайшов, побачив, що там в мене мило, на яке в мене років з надцять немає доступу. Спробував змінити на актуальне. Не можу підтвердити пошту, сайт КС збрасує з'єднання і все залишається як є. Пробував декілька разів.
 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
Вийшов з ладу кабель, яким моє обладнення було підключене до мережі Київстар. З 8-ми жил відпала одна. Майстер сказав, що він замінить на 4-х жильний. Я заперечив, адже, на мою думку, навіщо замінювати кабель з кращими характеристиками на гірший. А він сказав, що компанія міняє на 8-ми жильний тільки за умови замовлення гігабітного Інтернету. Отже, таким чином я його собі й підключив.
 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
Заявку подавав сам в через МКС в присутності майстра, коли міняли кабель. Але фактично швидкість змінюється лише наступного дня, майже за добу. Плата знімається одразу при замовленні послуги пропорційно кількості днів, що залишилися до кінця місяця, надалі - 1-го числа, разом з абонплатою.

В середньому видає 800+ Мб/с, в годину-пік трішки менше - десь 750 Мб/с. Але інколи мережа просідає до 300 Мб/с на download.

Торенти витягали 400+ Мб/с, ISO-образ Windows 11 (4,5 ГБ) завантажується з сайту Microsoft в середньому за 2 - 3 хвилини.
 

Вкладення

  • Тест Київстар (2).jpg
    Тест Київстар (2).jpg
    62.3 КБ · Перегляди: 52
  • Тест Нью-Йорк (2).jpg
    Тест Нью-Йорк (2).jpg
    64.4 КБ · Перегляди: 51
  • Тест Сінгапур (2).jpg
    Тест Сінгапур (2).jpg
    66.9 КБ · Перегляди: 46
  • Тест Франкфурт (2).jpg
    Тест Франкфурт (2).jpg
    66.7 КБ · Перегляди: 51
  • Like
Реакції: Stiv
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
elies, це в якому районі вже є гігабіт? Про можливість підключення гігабіту приходило повідомлення?
 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
Stiv так - приходило! І в МКС світилася пропозиція - "Гігабіт для Вас".
 
  • Like
Реакції: Stiv
Зверху