Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
Вийшов з ладу кабель, яким моє обладнення було підключене до мережі Київстар. З 8-ми жил відпала одна. Майстер сказав, що він замінить на 4-х жильний.
Жила в кабеле сама по себе никуда не отпадает, переобжать просто надо было и всё.
 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
Toyvo так и сделали - переобжали коннекторы с обеих сторон (у компьютера и маршрутизатора. Но это не помогло. Примечательно, что пару раз Интернет всё таки пробился. Но скорость была не более 10 Мб/с.
 
Причина: ник
Останнє редагування:
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Stiv так - приходило! І в МКС світилася пропозиція - "Гігабіт для Вас".
Сьогодні і мені прийшла смс, та з'явилась така послуга в МКС. Вчора її ще не було в МКС.
Де саме шукати цю послугу? В додатку чи у веб-версії?
 
Реєстрація
11.01.14
Місто
Нетішин
Телефон
Iphone SE 2022
Підкажіть будь ласка який краще впн використати для Київстару, щоб торенти качати. Дякую.
Я користуюся VPN Unlimited сервером у Франції (він в них окремо помічений як торент-френдлі).
В березні в темі про VPN давали промо-код на рік безкоштовного безліміту, тоді зареєструвався і з того часу користую.

Якщо реліз зі свіженьких, першим шукаю його на https://tracker.0day.kiev.ua/browse.php - там без ВПН швидкість в рази вище.
Доброго дня. Народ, хочу зареєструватися на даному трекері. Але просить інвайт, а де його взяти???дякую.
 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
Провёл тест скорости загрузки видео на YouTube используя гигабитный Интернет от Киевстар.

Ролик размером в 2,84 ГБ загрузился чуть более чем за полторы минуты. Максимальная скорость выгрузки в пике составила 458 Мб/с.
 
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
Я правильно понимаю что при подключении ШПД ДИ алгоритм действий следующий - монтажник проводит в квартиру кабель, показывает что интернет работает, я в свою очередь иду в ЦОА КС с паспортом, меняю тариф на "Ваш выбор" и плачу 175грн за ШПД и моб. связь? Или есть какие-то подводные камни? Территориально Запорожье.
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Я правильно понимаю что при подключении ШПД ДИ алгоритм действий следующий - монтажник проводит в квартиру кабель, показывает что интернет работает, я в свою очередь иду в ЦОА КС с паспортом, меняю тариф на "Ваш выбор" и плачу 175грн за ШПД и моб. связь? Или есть какие-то подводные камни? Территориально Запорожье.
Тебе, скорее всего, не сделают подключения без первой оплаты.

лучше сразу идти в ЦОА, подключить контракт и оставить заявку на подключения ДИ
 
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
Тебе, скорее всего, не сделают подключения без первой оплаты.
Хм, звонившая менеджерша сказала что два дня будет на выбор тарифа :oops: Набрехала что-ли? А если монтажник скажет что все порты заняты и подключение невозможно (временно), а я уже на контракте?
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Тебе, скорее всего, не сделают подключения без первой оплаты.
Хм, звонившая менеджерша сказала что два дня будет на выбор тарифа :oops: Набрехала что-ли? А если монтажник скажет что все порты заняты и подключение невозможно (временно), а я уже на контракте?
Про занятые порты - это из грани фантастики. Они точно не откажутся от клиента. Поставят на подьезд свич с бОльшим количеством портов.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Тебе, скорее всего, не сделают подключения без первой оплаты.
Хм, звонившая менеджерша сказала что два дня будет на выбор тарифа :oops: Набрехала что-ли? А если монтажник скажет что все порты заняты и подключение невозможно (временно), а я уже на контракте?
Ви це уточніть коли будете в магазині київстара, я думаю у них є система яка рахує кількість абонентів в під'їздах і кількість портів, ще на етапі заключення договору, і якщо їх буде не вистачати то монтажник просто підключить ще один світч а потім вас.
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Тебе, скорее всего, не сделают подключения без первой оплаты.
Хм, звонившая менеджерша сказала что два дня будет на выбор тарифа :oops: Набрехала что-ли? А если монтажник скажет что все порты заняты и подключение невозможно (временно), а я уже на контракте?
Про занятые порты - это из грани фантастики. Они точно не откажутся от клиента. Поставят на подьезд свич с бОльшим количеством портов.
Та ні!!!! В мене і відбулася фантастика))))) Коли підключав інтернет від київстар в місті Рівне, монтажник повідомив шо вільних портів немає! І друже чекай 1-2 неділі поки поставлять новий свіч. Така історія в мене була 3 роки назад. Можливо зараз щось і змінилося.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
У меня есть тариф "Безлим WOW" с абонкой 25 грн в месяц (но с июня 2023 года будет 125 грн в месяц).
Последний платёж абонплаты был 1 мая, а уже 3 я выехал в Киев и лицевой счёт не пополнял.
Сейчас в "Мой КС" пишет "Ваш рахунок тимчасово деактивовано".
Сколько времени живёт Д.И. КС без пополнения? Т.е. когда мне надо кинуть бабки, чтоб совсем не отключили?
 
Зверху