Реєстрація
06.04.18
Місто
Киев

Портал Дiя:

Свежие новости проекта:

Telegram Михаила Федорова: zedigital
Telegram приложения Дiя: diia_gov
Instagram приложения Дія: diia.gov.ua

App Store: https://apps.apple.com/us/app/дія/id1489717872
Play Market: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.gov.diia.app

Доступная функциональность:
  • электронный украинский паспорт
  • электронный биометрический паспорт
  • электронный студенческий билет
  • электронные водительские права
  • электронный техпаспорт
  • электронный страховой полис
  • электронный ИНН
  • электронная справка ВПО
  • электронная справка о регистрации проживания (до конца года во всех областях)
  • электронное свидетельство о рождении ребёнка
  • шеринг техпаспорта
  • шеринг документов с предприятиями для подтверждения личности
  • оплата штрафов
  • оплата долгов в рамках исполнительных производств
  • удаленное верифицирование прав и техпаспорта
  • открытие, закрытие и редактирование ФОП
  • открытие, закрытие и редактирование ТОВ
  • просмотр своих данных с реестров
  • сервис электронной подписи документов (скоро)
  • єМалятко (11 услуг при рождении ребёнка не выходя из роддома)
...а также другие услуги для бизнеса и для граждан
Все доступные электронные услуги на одном портале:
16.12.19 - закрытое бета-тестирование приложения (водительские права + техпаспорт)
17.01.20 - анонсирована дата официального релиза платформы: 30 января 6 февраля
21.01.20 - публичный бета-тест образовательной платформы по цифровой грамотности
06.02.20 - запустили приложение и платформу по цифровой грамотности
25.02.20 - бета-тест портала, э-кабинета и оформления ФОП
02.04.20 - запуск портала, открытие/закрытие/редактирование ФОП

... - :(
1️⃣Якщо техпаспорт оформлений на когось іншого🧐
У застосунку відображається лише документ, у якому ви вказані як власник. Такі функції, "як додати користувача", "поділитися документом" та інші варіанти наразі доступні не будуть.

2️⃣Чи є е-посвідчення та е-свідоцтво офіційними документами🗃
Так, цілком! Їхня юридична сила визначена Постановою Кабінету Міністрів України №956 від 23 жовтня 2019 року.

3️⃣На яку пошту прийде запрошення на тест застосунку?📧
Лінк прийде на ту пошту, яку ви вказали під час реєстрації. Вона має бути логіном від акаунту або до вашого Apple ID, або до Google (на Android).

4️⃣Якщо телефон розряджений або відсутній інтернет🌐
У застосунку документи та дата їхнього оновлення будуть доступні офлайн. У разі, якщо немає інтернету, це не завадить поліцейським отримати інформацію. Радимо використовувати фізичні документи, якщо гаджет розрядився.
Проте не слід зловживати доступністю офлайн, якщо документ у застосунку оновлювався давно — поліцейський з більшою вірогідністю перевірить актуальність документів.

5️⃣Як у застосунку з’явились мої документи?📱
Після авторизації у застосунку е-посвідчення та е-свідоцтво про реєстрацію ТЗ з'являються автоматично і підтягуються дані з реєстру. Однак лише за умови, якщо є всі відомості про них в єдиній інформаційній системі МВС.

6️⃣Чи знають поліцейські про Дію?🚔
Звісно! Всі представники поліції пройшли інструктаж та мають додаткове нагадування у планшеті поліцейського
 
Причина: SPOILER для доступная функциональность
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
14.03.14
Місто
UA
Телефон
Tecno POVA 3
Мамі і бабусі прийшла бета версія Дії з пенсійними посвідченнями. Також фото з пенсійного підтягнуло в єДокумент (раніше там фото не було)
Пластиковое пенсионное, выданное в 2015 году, не подтянулось в Дію. Дія пишет, что нет данных в реестре :unsure:
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Дії з пенсійними посвідченнями.
Маршрутчики гальмують прогрес. Мама спробувала 4 рази показати, з них 3 рази обматюкали і вимагали показати "нормальне" паперове посвідчення. Так що поки фальстарт.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Дюрі-бачі, маршрутки в принципе как явление тормозят прогресс. Не должно их быть в системе транспорта цивилизованной европейской страны.
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
Дюрі-бачі, маршрутки в принципе как явление тормозят прогресс. Не должно их быть в системе транспорта цивилизованной европейской страны.
Ви це облиште неподобство! Як це не повинно бути? А хто ж в перервах між їздою, розмовою в цей час по телефону та поверненням решти буде давати поради всім, як керувати країною?
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
Испробовал новый сервис от Дии сегодня. Потребовалось сегодня получить вытяг из документа, который я получал ещё в советском союзе 😉. Получение таких вытягов недавно анонсировал Фёдоров.
Сделал заказ через Дию, через неё же оплатил стоимость услуги 73 грн. Подписал заявку своей эл.подписью и выбрал точкой получения ЗАГС того города, где я сейчас нахожусь (сам документ я получал три десятка лет назад в другой части страны). В Дие написали, что в течении трёх дней на электронку мне прийдёт сообщение о готовности вытяга.

По-итогу: минут через 10 после того, как я подал заявку в Дие - мне перезвонили из того ЗАГСА, где я собрался получить вытяг и сказали, что вытяг сейчас уже будет готов, его подпишет руководитель и примерно через час я смогу подойти к ним и получить его...
Что я и сделал. Даже в файлик его положили 😊.
Реально удобную фишку реализовали! И мне это понравилось, ,"чьёрт побьеррьи"😃!
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Оновлення для Дія вийшло.
 

Вкладення

  • SmartSelect_20220831-145815_Google Play Store.jpg
    SmartSelect_20220831-145815_Google Play Store.jpg
    155.9 КБ · Перегляди: 55

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Стало всі дрібнішим. Чи то лиш в мене?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Кум лишив мені авто, як не граємося щоб він призначив мене належним користувачем - валиться де попало, що на його спробах пошерити мені авто, що на моїх - запросити у нього користування. Криворукі розробники або тестери.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
належним користувачем
В минулому році все успішно робилося через кабінет водія і відображалося в Дія. Певне досі десь порушений зв'язок між базами, або чиїсь доки нормально не прогружаються.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
LiquidStrm, на даний момент в вебморді Кабінета водія - "Сервіс тимчасово недоступний"
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Криворукі розробники або тестери.
В мене по іншому. Розшарив на дружину. В неї техпаспорт з'явився ще до того, як я його "підписав". А потім СЦ МВС відхилив заявку по якійсь незрозумілій причині. Але в дружини док на місці і нікуди не зник.
Це ніби добре, але чи не відвалиться в потрібний момент :poop:
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Lorn, ну дружина якщо поряд то таке, якщо ще і прізвище одне. А у мене власник за кордоном, не хотілося б йому наловити штрафів. Добре що в додатку Штрафи вдалося по його інд коду прив'язати і час від часу перевіряти.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Щойно вдалося пошерити куму авто на мене тільки через дія додатки. У вебморді кабінета водія я вже бачу його техпаспорт, у іос-діі поки що ні, тільки свій.
Не працює лінк коли відправляєш на передачу або запит на передачу, з помилкою 403 а от куар код спрацював.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Цікаво що я не бачу механізма як мені відмовитися від належності. Умовно я повернув авто власнику, і не хочу більше бути належним користувачем.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Пободався з підтримкою в телеграмі, сходу не змогли пофіксити проблему чому другий техпаспорт (по якому я став належним користувачем), не відображается. Взяли дані сформували тікет, побачим.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Пободався з підтримкою в телеграмі, сходу не змогли пофіксити проблему чому другий техпаспорт (по якому я став належним користувачем), не відображается. Взяли дані сформували тікет, побачим.
Пофіксили мені, тепер відображається у Дії техпаспорт і моєго власного авто і того, де я є належним користувачем. Хоч і не зразу, але все ж пофіксили.
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
На Андроид только у меня не работает Дія підпис?
Лицо узнаёт, пятизначный код два раза принимает, а потом выдает ошибку. Сколько раз не пробовал одно и тоже...
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54

В органах ДРАЦС доступна нова зручна функція, яку Мінцифра запровадила спільно з Мін'юстом, — шеринг внутрішнього та закордонного цифрових паспортів у застосунку Дія.​


Відтепер українці в органах ДРАЦС під час замовлення та отримання адмінпослуг можуть показати електронний паспорт у застосунку Дія та поділитися цифровою копією документа.

Поділитися копією е-паспорта дуже просто. Для цього необхідно:

  • відкрити паспорт у застосунку Дія;
  • натиснути на нього та обрати штрихкод;
  • працівник може зісканувати штрихкод або вручну ввести в систему 13-значний код, який розташований під ним;
  • підтвердити запит на передачу даних у застосунку Дія.
Цифрова копія паспорта з е-підписом Дії передається до сервісу органів державної реєстрації актів цивільного стану. Завдяки шерингу виконуються відразу дві функції — підтвердження особи та отримання необхідних копій. Це значно скоротить обслуговування та допоможе позбутися помилок при внесенні персональних даних.

Щоб скористатися послугою шерингу, необхідно оновити Дію до останньої версії.
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Дякуємо, що повідомили.
Наразі спостерігаються особливості у роботі реєстру ДМС, через що виникає така ситуація з відображенням паспорта та створення Дія.Підпис.
Сподіваємося на ваше розуміння, адже наша команда разом з працівниками ДМС уже працюють над вирішенням цього питання.

Як тільки реєстр відновиться, спробуйте, будь ласка, ще раз.
 
Зверху