Реєстрація
06.04.18
Місто
Киев

Портал Дiя:

Свежие новости проекта:

Telegram Михаила Федорова: zedigital
Telegram приложения Дiя: diia_gov
Instagram приложения Дія: diia.gov.ua

App Store: https://apps.apple.com/us/app/дія/id1489717872
Play Market: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.gov.diia.app

Доступная функциональность:
  • электронный украинский паспорт
  • электронный биометрический паспорт
  • электронный студенческий билет
  • электронные водительские права
  • электронный техпаспорт
  • электронный страховой полис
  • электронный ИНН
  • электронная справка ВПО
  • электронная справка о регистрации проживания (до конца года во всех областях)
  • электронное свидетельство о рождении ребёнка
  • шеринг техпаспорта
  • шеринг документов с предприятиями для подтверждения личности
  • оплата штрафов
  • оплата долгов в рамках исполнительных производств
  • удаленное верифицирование прав и техпаспорта
  • открытие, закрытие и редактирование ФОП
  • открытие, закрытие и редактирование ТОВ
  • просмотр своих данных с реестров
  • сервис электронной подписи документов (скоро)
  • єМалятко (11 услуг при рождении ребёнка не выходя из роддома)
...а также другие услуги для бизнеса и для граждан
Все доступные электронные услуги на одном портале:
16.12.19 - закрытое бета-тестирование приложения (водительские права + техпаспорт)
17.01.20 - анонсирована дата официального релиза платформы: 30 января 6 февраля
21.01.20 - публичный бета-тест образовательной платформы по цифровой грамотности
06.02.20 - запустили приложение и платформу по цифровой грамотности
25.02.20 - бета-тест портала, э-кабинета и оформления ФОП
02.04.20 - запуск портала, открытие/закрытие/редактирование ФОП

... - :(
1️⃣Якщо техпаспорт оформлений на когось іншого🧐
У застосунку відображається лише документ, у якому ви вказані як власник. Такі функції, "як додати користувача", "поділитися документом" та інші варіанти наразі доступні не будуть.

2️⃣Чи є е-посвідчення та е-свідоцтво офіційними документами🗃
Так, цілком! Їхня юридична сила визначена Постановою Кабінету Міністрів України №956 від 23 жовтня 2019 року.

3️⃣На яку пошту прийде запрошення на тест застосунку?📧
Лінк прийде на ту пошту, яку ви вказали під час реєстрації. Вона має бути логіном від акаунту або до вашого Apple ID, або до Google (на Android).

4️⃣Якщо телефон розряджений або відсутній інтернет🌐
У застосунку документи та дата їхнього оновлення будуть доступні офлайн. У разі, якщо немає інтернету, це не завадить поліцейським отримати інформацію. Радимо використовувати фізичні документи, якщо гаджет розрядився.
Проте не слід зловживати доступністю офлайн, якщо документ у застосунку оновлювався давно — поліцейський з більшою вірогідністю перевірить актуальність документів.

5️⃣Як у застосунку з’явились мої документи?📱
Після авторизації у застосунку е-посвідчення та е-свідоцтво про реєстрацію ТЗ з'являються автоматично і підтягуються дані з реєстру. Однак лише за умови, якщо є всі відомості про них в єдиній інформаційній системі МВС.

6️⃣Чи знають поліцейські про Дію?🚔
Звісно! Всі представники поліції пройшли інструктаж та мають додаткове нагадування у планшеті поліцейського
 
Причина: SPOILER для доступная функциональность
Останнє редагування модератором:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
Ну в ай-ди паспорте сам "цифровой бог" велел, а что в загране подсуетили ІПН и прописку (учитывая что у меня книжка) - красавцы!
а где в загране ІПН і прописка? по кнопке Повна інформація? или новая кнопка? потому что у меня нету
 
Реєстрація
06.04.18
Місто
Киев
Про механизм "шеринга" электронных документов с учреждениями, где их могут потребовать:

 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Виправили інформацію про місце проживання в Дія. Тепер в повній інформації паспорта пише "Місце реєстрації проживання на момент оформлення документа"
 
  • Wow
Реакції: idea

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
А что там неизвестно, когда завезут «особливi вiдмiтки» в техпаспорт на авто? Или клевать куда-нибудь в поддержку?
Интересно при скане документов сотрудником полиции, они видят ту же инфу что и мы в Дие, или расширеную как в «Кабинете водителя»?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Виправили інформацію про місце проживання в Дія. Тепер в повній інформації паспорта пише "Місце реєстрації проживання на момент оформлення документа"
Це треба для цього оновитись? У мене поки як було.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Виправили інформацію про місце проживання в Дія. Тепер в повній інформації паспорта пише "Місце реєстрації проживання на момент оформлення документа"
Це треба для цього оновитись? У мене поки як було.
У мене остання стабільна версія 1.9.0.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Мабуть, треба оновитись. В мене теж остання версія із плей маркету (сьогодні оновив), зараз дивлюсь, то написано вже теж по-новому:
 

Вкладення

  • IMG_20200603_005413.jpg
    IMG_20200603_005413.jpg
    235.4 КБ · Перегляди: 61
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@Stiv, так, у мене 1.7.3. недавно оновлював. Вони що щодня оновлення роблять? 😳
Мені старий напис більше підходить 😉
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
@Stiv, так, у мене 1.7.3. недавно оновлював. Вони що щодня оновлення роблять? 😳
Мені старий напис більше підходить 😉
Ще в останньому оновленні додали сканер QR кодів. Напис добре, що виправили, бо багатьом не зрозуміло було звідки дані.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
24.03.20
Місто
Хмельницький
Телефон
Oukitel k10000
А у мене після останнього оновлення взагалі закордонний паспорт пропав з Дії. Хоча раніше був і дані були правильні.
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Как мне объяснили в Минцифре, Дия не стала обязательной с 01.06, принимать её или нет зависит от доброй воли той или иной организации. Единственные док-ты, на к-ые можно полагаться, это права и техпаспорт, и то только для полиции.
Как по мне, дальнейшее обсуждение всех новинок этой поделки не имеет смысла.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Как мне объяснили в Минцифре, Дия не стала обязательной с 01.06, принимать её или нет зависит от доброй воли той или иной организации. Единственные док-ты, на к-ые можно полагаться, это права и техпаспорт, и то только для полиции.
Как по мне, дальнейшее обсуждение всех новинок этой поделки не имеет смысла.
Почему ж не имеет? Некоторые организации-то будут её принимать. Уже хорошо. Электронный документооборот тоже долго шёл к тому к чему пришел.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Дилеры Киевстар в прошлом месяце обещали принимать Дию для контрактников с 1-го числа. Для зарегистрированного припейда - точно нет, с чем связано - не знают.
 

ГеоргийК

Пользователь
Реєстрація
19.01.12
Місто
Київ
Телефон
Samsung A52
Хмм... неужто придется ВУ новое делать?
Сносить/устанавливать заново Дию пробовали?
Пока рано переживать - я ж только вчера СДАЛ документы. Вот получу в среду, тогда и буду ждать появление фотки. А менять ВУ не буду ни в коем случае - они у меня пластиковые со сроком действия 50 лет.
К сожалению, после получения МПВ (міжнародного посвідчення водія) фото в Дії так и не появилось. Вероятно, тот случай описанный ранее, это совпадение.
Я у сотрудника ТСЦ спросил не сканируют ли они случайно фото, которое требуется для получения МПВ. Ответ: нет, мы его только вклеиваем в МПВ. Так что в Дії оно никак не может появиться...(
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Століття ксерокопій закінчується цього червня — ми запустимо цифрові копії документів. Ви зекономите час, залишите папірець вдома та отримаєте посилку на пошті або банківські послуги з Дією.

➕Ми вже тестуємо технологію шерінгу. При отриманні посилок або переказів у банку, вартість яких більше 5 000 грн, не потрібно буде власноруч підписувати паперові копії.

🔓Як це працюватиме? Дуже просто.
Менеджер установи сканує штрихкод з вашого документа та запитує його. Ви отримуєте повідомлення про запит, підтверджуєте його та вибираєте спосіб передачі: через Дію або на мейл.

🔓Копія надходить установі в електронному вигляді, підписана та зашифрована👌🏻

🔓Цифровим документом не скористається третя особа. Ми перевіримо та зафіксуємо, для кого він виданий. Реєстр, де зберігаються дані, залишить цифровий слід операції.

➕Хочемо зробити сервіс взагалі дистанційним. А поки — відпрацьовуємо технологію шерінгу з партнерами та НБУ.
 
Зверху