Євробачення

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Вісім фіналістів нацвідбору оприлюднили свої пісні, з якими поборються за право представляти Україну на «Євробаченні-2022» у Турині.
У суботу, 12 лютого, о 18:30 у Центрі культури та мистецтв Національного авіаційного університету в Києві, що на проспекті Космонавта Комарова, 1, відбудеться фінал національного відбору учасника від України на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2022».
Суспільне транслюватиме прямоефірний концерт на «UA: Першому», радіо «Промінь», на ютуб-каналі «Суспільне Євробачення» і на сторінках у фейсбуку «Суспільне Євробачення», «UA: Перший» і «Суспільне мовлення».
За право представляти Україну боротимуться 8 фіналістів: Barleben, Cloudless, Michael Soul, Our Atlantic, Alina Pash, Kalush Orchestra, Roxolana, Wellboy.
 

viktoralex

Циничный реалист
Реєстрація
04.12.12
Місто
Ахтырка
Телефон
Redmi 7A
Что ж ты так о моем земляке ? 😀😀😀
Я ж его с пелёнок знаю (в прямом смысле), а ты о нём так...😭
Ну а если серьёзно, то парень хороший, но творчество на ценителей Сердючки, какое нафиг Евровидение.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ну так она реально летала в Крым через Москву и в 19 году давала интервью дословно:
"На рахунок того як ми туди летіли, на жаль я не могла корегувати цей момент і була безсила в цьому випадку. Будучи тоді не такою медійною персоною я не могла думати про такі наслідки, які потім можуть вилізти".
Это она сейчас заявляет что мол все не так и меня не так поняли, что бы пролезть на конкурс потому что официальными правилами отбора участие в нем музыкатнов незаконно пересекавших границу Украины запрещено.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Ну так запретить ей выступать - в чем проблема то? С MARUV же получилось аналогично, в первый раз что ли. Все равно уже скандал пошел. Или она чья-то протеже?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ну так запретить ей выступать - в чем проблема то? С MARUV же получилось аналогично, в первый раз что ли. Все равно уже скандал пошел. Или она чья-то протеже?
MARUV была открыта ватной и ничего не отрицала, Pash типа все отрицает и якобы даже какие-то бумажки занесла что заезжала в крым легально и строит из себя патриотку. Все сложней и не так однозначно.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Выигравшая песня:
Или она чья-то протеже?
По крайней мере, проукраинская оппозиция не упустит повода об этом предположить:
На думку колишнього члена Нацради з питань телебачення і радіомовлення, члена Центральної Ради партії «Європейська Солідарність» Сергія Костинського, у відборі на «Євробачення-2022» цілком можливо мав місце зговір між Офісом президента та менеджментом Суспільного мовлення. Аліна Паш на запрошення Офісу президента виступала під час святкування Дня Незалежності і потрапила у скандал через поїздку в окупований Крим у 2015 році та запрошення виступити на фестивалі у Москві. Співачка сказала, що в Росії не виступала і їздила в Крим автобусом із української сторони.
«Перемогла "потрібна" владі артистка, яка, за правилами конкурсу, що були розроблені до речі самим Суспільним, не мала права взагалі брати участь у національному відборі.
Як на мене, це є типовий московський сценарій — влада і так зване суспільне забирають у людей право обирати своїх кандидатів. Влада «дарує» перемогу «своєму» кандидатові
», – написав він у фейсбуку.
 
Реєстрація
30.09.20
Місто
М.Київ

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Там щось її основні конкуренти накидали гівна на вентилятор.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Pash типа все отрицает
она не отрицает, что была в Крыму проездом из Москвы.

"Тут играем, тут не играем, тут рыбу заворачивали" и "вы не понимаете, это другое" во всей красе.
Она отрицает что летала в Крым из Москвы. Говорит мол из Стамбула она зачем-то летела в Украину транзитом через Москву... Гениальный ход, учитывая гору прямых рейсов. Но суспильне конечно же верит...
Так, ми туди (до Криму - ред.) їздили. З ким ми їздили - я, людина, яка вміє професійно це все тримати, не скажу, з ким ми їздили. Ми їздили на весілля. Реально, на весілля до українки. Як це було, це не було з моментом якогось правопорушення, ми їздили автобусом. І перед тим я літала зі Стамбула через Москву. І тому вже з Ялти, коли я писала, що мій амулет, який бабуся подарувала, в мене вкрали там, я в фейсбуці писала з Ялти. І склалося таке враження, ніби я туди летіла. Я не знала на той момент, що оця от хрінь буде так виглядати. Всі потрібні докази, довідки є у Суспільного. Тобто я не порушувала закон
 
  • Haha
Реакції: idea
Зверху