Електрогенератор

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
webivan, yahoo,

Wurzburg W-2200

норм ?
я правда не знаю що за виробник
який виробник розлядати ?
Post automatically merged:

чи такий

ITC POWER GG30Xi​

 
Останнє редагування:

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
chelavek, в мене генератор ще з нульових, тому я не дуже розбираюся в тому, що зараз продають. Пошукай, є свіжі відео по вибору генераторів.
Перший схожий на інверторний переносний, другий на стаціонарний (імовірно не інверторний).
Наскільки я розумію, то в більшості люди беруть генератори маловідомих фірм.
Я до свого нонейма (який куплявся в Україні) у 2022 шукав інструкцію і знайшов про нього інфу лише на німецькому ібеї
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
А як ви міняєте олійку в своїх гемораторах?)))
Повбивав би тих, в кого хватило (а може і не хватило) ізвілін ставити підрамник двигуна впритул до маслозливного отвору...
 

Вкладення

  • oil.jpg
    oil.jpg
    180.4 КБ · Перегляди: 65
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
А як ви міняєте олійку в своїх гемораторах?)))
Повбивав би тих, в кого хватило (а може і не хватило) ізвілін ставити підрамник двигуна впритул до маслозливного отвору...
на стілець ставляю гену 2кВт, під низ ємнісь. Через скільки годин роботи краще зливати?
 

Metio

Заблокирован
Реєстрація
30.06.14
Місто
Киев
Телефон
Micromax X502
А як ви міняєте олійку в своїх гемораторах?)))
Повбивав би тих, в кого хватило (а може і не хватило) ізвілін ставити підрамник двигуна впритул до маслозливного отвору...
В мене генератор, де олію треба з бензином мішати. Купляв ще в 2015. Принцип як у бензопили. )))
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У меня написано каждые 100 часов менять. Другое дело, что его всего поллитра на замену.
 
Реєстрація
21.10.22
Місто
Одеса
Телефон
Mi9t
А як ви міняєте олійку в своїх гемораторах?)))
Повбивав би тих, в кого хватило (а може і не хватило) ізвілін ставити підрамник двигуна впритул до маслозливного отвору...
Тоже плевался на этот момент когда менял масло. Поставил девайс на кирпичи, а снизу поставил разрезанную напополам канистру от масла.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
А як ви міняєте олійку в своїх гемораторах?)))
Ставлю на підвищення, масло заливаю/зливаю через спеціальну лійку, яка вкручується на місце пробки картера, і яка була в комплекті. А без лійки - повна сравка. Так само плювався і казав, що зроблено через задницю, поки в коробці від генератора не знайшов лійку. Генератор новенький, сучасний, інверторний, якшо-шо.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
raptor а можеш ту фігню сфоткати?

Порився трохи у китайців, можна отакий штуцерок вкручувати замість пробки при заміні, а на нього кусочок впх-трубки, вже легше буде зливати.
 

Вкладення

  • plug.jpg
    plug.jpg
    5.9 КБ · Перегляди: 7
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
хтось стикався з генераторами Tayo?
Родич замовив, а поки чекає не може найти відгуків.
Така модель, як дізнатись скільки він споживає палива?
 
Реєстрація
21.10.22
Місто
Одеса
Телефон
Mi9t
хтось стикався з генераторами Tayo?
Родич замовив, а поки чекає не може найти відгуків.
Така модель, як дізнатись скільки він споживає палива?
Они похоже все с одного завода, просто наклейки разные. Вот, например, кентавр 258е(2,5 кВт), выглядит точно так же. У них же есть 283 модель (2,8 кВт) но с ручным стартером. Но движок у них судя по всему один и тот же. Расход пишут так: минимальный 395г/кВт*ч. Бензин 92-й.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
кілька днів тому почав добре текти бензин між карбом та двигуном. Голка в карбі не тримає?
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Дуже схоже на те. Або іссяк запал "зависло" (голка чи поплавок).
Шо одне шо друге хрєново - в поплавковій камері має триматися певний рівень бєнза, інакше буде багатити суміш (якшо переливає). Або біднити (якшо рівень менший, ніж треба) - це набагато гірше, ніж перезбагачення...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
medeo, ставили, а шо? Головна срака в цьому - це контролер, модернізація щитка на вході, контактори на перемикання, контроль, якщо закінчиться паливо і воно зрозуміло, що робити. Дорого. Якщо є можливість цього не робити, і проблема тільки щоб відірвати сраку і переключити вручну, то краще не робити)
 
Реєстрація
27.06.09
Місто
села Красносілка-ФонтанкаОдес.обл
Телефон
PocoF2 Pro 8/256
medeo, ставили, а шо? Головна срака в цьому - це контролер, модернізація щитка на вході, контактори на перемикання, контроль, якщо закінчиться паливо і воно зрозуміло, що робити. Дорого. Якщо є можливість цього не робити, і проблема тільки щоб відірвати сраку і переключити вручну, то краще не робити)Ин
Что за контроллер? Своей сборки или покупной?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Своей сборки или покупной?
Боже збав.. :ROFLMAO:
 
Зверху