Електронний суд

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Пройшов вже рік з моменту останнього судового засідання за моїм позовом до СВП, а рішення досі немає. Що робити?
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
Пройшов вже рік з моменту останнього судового засідання за моїм позовом до СВП, а рішення досі немає. Що робити?
Спробуй зателефонувати помічнику свого судді. Зазвичай вони адекватні люди. Спитай, в чому причина та нагадай про своє існування. В мене особисто з різними помічниками суддів такі варіанти проходили. Без зайвих наїздів та гонору. Просто поцікався, що та як. І, на диво, мої питання вирішувались досить швидко...
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Спробуй зателефонувати помічнику свого судді. Зазвичай вони адекватні люди. Спитай, в чому причина та нагадай про своє існування. В мене особисто з різними помічниками суддів такі варіанти проходили. Без зайвих наїздів та гонору. Просто поцікався, що та як. І, на диво, мої питання вирішувались досить швидко...
С их-то зарплатой(помощников) и несговорчивым оппонентом по делу, я бы на слова помощника не располагал.

T-Rex, заяву можно написать "на призначення дати".
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
@T-Rex, заяву можно написать "на призначення дати".
Дати чого? І на підставі якої статті КАСУ? Це адміністративна справа.
Post automatically merged:

T-Rex, а що в реєстрі, який документ останній?
Ухвали, які виносились ще до 24 лютого 2022 року. Все, що було після 24 лютого нічого немає. Було призначено влітку 2022 року судове засідання, здається у червні . Я написав заяву, щоб розглянули без моєї присутності. Після цього мені жодних повідомлень на мило або до кабінету електронного суду, нікуди, нічого не надходило.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
T-Rex, помічника краще за телефоном відловити, та поцікавитися, як справа поживає.
 
  • Like
Реакції: drmz

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
🪄 Без папірців і бюрократії. Цифровізуємо суд

Працюємо над оновленням електронного суду, це спростить документообіг, пришвидшить розгляд справ судами та полегшить комунікацію між учасниками процесу.

Основа трансформації — Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система, завдяки ній частина сервісів вже була доступна онлайн: електронний кабінет, судові засідання онлайн, контакт-центр.

Щоб система почала працювати ефективніше, долучилися та провели ІТ-аудит і зараз проводимо функціональну перевірку, визначили, як модернізувати систему.

Завдяки трансформації електронного суду українці зможуть
звертатися до суду онлайн, без поштової кореспонденції та зайвих поїздок
отримувати судові рішення в електронній формі
сплачувати штрафи, вносити та повертати судовий збір та застави
ознайомлюватися з матеріалами електронної судової справи

Частина цих послуг буде в Дії. Вже зараз у застосунку є судові сповіщення, судові рішення, штрафи. Зараз працюємо над електронним виконавчим документом — це рішення суду, яке треба виконати примусово.

Упроваджуємо Державну антикорупційну програму, бо цифровізація = прозорість

Електронні сервіси та систему розробляє Міністерство цифрової трансформації спільно з Вищою радою правосуддя, Комітетом Верховної Ради з питань правової політики та Державною судовою адміністрацією за підтримки USAID проєкту ЄС Право-Justice та консалтингової компанії CIVITTA.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
А чи можна через електронний суд отримати виконавчі листи та направити їх до казначейства?
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Howl, є рішення суду за моїм позовом до СВП. Суд задовольнив мій позов і ухвалив стягнути з СВП на мою користь судові витрати та витрати на правову допомогу. Тепер, щоб отримати гроші, мені треба отримати виконавчий лист у суді та подати його до казначейства, але я зараз не в Україні і не можу це зробити.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Тепер, щоб отримати гроші, мені треба отримати виконавчий лист у суді та подати його до казначейства
Та навіть якби ти був в Україні, не факт, що отримав би швидко. Я от від ПФУ свої судові сбори по виграним судам чекаю з 2021 року.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Тепер, щоб отримати гроші, мені треба отримати виконавчий лист у суді та подати його до казначейства
Та навіть якби ти був в Україні, не факт, що отримав би швидко. Я от від ПФУ свої судові сбори по виграним судам чекаю з 2021 року.
То що, забити і нічого не робити? Я більше, ніж 1,5 роки чекав на рішення. Зачекаю ще, тим паче, що виконання основної вимоги було відстрочено до закінчення ВС.
А чому тобі не сплачують судові витрати? Що говорять? Немає грошей у ПФУ?
Post automatically merged:

Суб'єкт Владних Повноважень
А ти що подумав?
 
Зверху