Замена/восстановление SIM карты Киевстар

sirotkin

Пользователь
Місто
Киев
Абоненти «Київстар», міжнародний ідентифікатор користувача стільникового зв'язку IMSI яких починається з 255-03, мають можливість у магазинах Київстар і Центрах продажу й обслуговування скористатися послугами:
  • «Заміна SIM-картки» — платно (кошти знімаються з рахунку абонентського номеру);
  • «Заміна на SIM-карту іншого формату» — безкоштовно (за наявності активної SIM-картки, яка має бути в робочому стані, та на якій чітко зображені всі цифри серійного номеру картки ICCID).
Також абоненти передплати можуть скористатися послугою «Самостійна заміна SIM».
Інформація про зазначені послуги наведена на сторінці офіційному сайті оператора «Київстар».
i | Для абонентів, які обслуговуються в білінговій системі «Beeline Україна» (міжнародний ідентифікатор користувача стільникового зв'язку IMSI починається з 255-02), є окрема тема обговорення.

Особливості надання вказаних послуг зареєстрованим абонентам
Абоненти, які отримують телекомунікаційні послуги персоніфіковано без укладення договору в письмовій формі, можуть скористатися послугами «Заміна SIM-картки» і «Заміна на SIM-карту іншого формату» тільки після ідентифікації себе як власника номеру — пред'явлення представнику оператора документа, який засвідчує особу (аналогічно як і контрактним абонентам).
i | Абоненти, що пройшли процедуру реєстрації до січня 2015 року, за відсутності своїх даних у новій базі зареєстрованих абонентів зможуть ідентифікуватися і скористатися наведеними вище послугами виключно в експерта.
USIM для заміни LTE-ready

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone Xs

bewza

Новичок
Місто
Odesa
Подскажите, получается, после того, как убрали услугу "Запасна SIM-карта" у КС никак нельзя восстановить доступ к номеру в роуминге, если потеряли или украли телефон (кнтракт / зарегистрированный)?
Остается только переходить к оператору у которого еще есть такая услуга?

yura407

Активный пользователь
Місто
Washington, DC
Телефон
Pixel 3a XL (Verizon)
Подскажите, получается, после того, как убрали услугу "Запасна SIM-карта" у КС никак нельзя восстановить доступ к номеру в роуминге, если потеряли или украли телефон (кнтракт / зарегистрированный)?
А "самостійна заміна" на контракте не работает?

bewza

Новичок
Місто
Odesa
А "самостійна заміна" на контракте не работает?
Если нет доступа к старой SIM - процедуру замены не выполнить.

• Like
Реакції: drmz

Openpharmacist

Пользователь
Місто
Запорожье
А когда убрали? Вроде ж на контракте работает? Или я что-то пропустил?

len_non

Активный пользователь
Місто
Хмельницька обл.
Телефон
Motorola Droid Turbo 2
В чому може бути проблема при заміні на 4ж неможливо самому активувати сімку.

len_non

Активный пользователь
Місто
Хмельницька обл.
Телефон
Motorola Droid Turbo 2
Ситуація ось в чому Київстар продає неіснуючі номера, їх активувати не можливо і це не одиничні випадки вже 2 карта з такою бідою.

Вкладення

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    7.4 КБ · Перегляди: 187

bewza

Новичок
Місто
Odesa
А когда убрали? Вроде ж на контракте работает? Или я что-то пропустил?
Так мне сказали в магазине (достаточно крупном) и на линии поддержки (я всегда уточнял, что контрактный абонент).
На выходных я выделил себе время и пошел в тот же магазин их кошмарить, что на сайте есть информация о том, что услуга активна для контракта.

Сначала, мне снова начали говорить, что больше такого нет, но потом одна менеджер сказала второму: "посмотри в программе" и оказалось, что для контрактных абонентов услуга таки активна и ее можно заказать.
Там же перезакзаал себе карту, потому-что срок действия резервных sim всего 2 года и у моей старой срок уже истек.

Місто
Київ
Телефон
Samsung S8 + Xiaomi Mi Max 2
Відновити СІМ (за наявності холдера) в магазині Київстар й надалі можна безкоштовно? Болванки в наявності?

Space Cat

Активный пользователь
Місто
Полтава (тимчасово)
Як я уже писав у сусідній гілці, у дружини вкрали телефон з ВФ і КС.
Телефоную на 0800 300 466, блокую по PUK1. Іду в салон - не можуть відновити, бо "паспорт не співпадає з паспортом в системі". І так 3 рази((( По гарячці теж не можуть допомогти - тільки в магазині з паспортом.
Що воно може бути таке і як це вирішити?
Номер у мене з 2005 року. Три рази губив сімку (в епоху односімочних телефонів). Перший раз в магазині копіювали паспорт, останні два - просто звіряли. Ще раз, четвертий, я самостійно змінював СІМку на 4G через *245*380....#
Вдалося відновити мою картку. Проблема виявилась у тому, що ПІП було записано як ПІП, а не як Прізвище Ім'я По-батькові. І з датою народження помилилися на 2 дні)))
Дівчина в магазині за 10 хвилин усе виправила, дала підписати згоду на зміну даних у системі і видала картку (безкоштовно!).
Якщо кому знадобиться, рекомендую у Полтаві на вулиці Європейській, 19. Працюють професіонали!

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Місто
Гуляйполе
При замене основной симки в ЦОА, дата-сим(для планшета) отвалится или продолжит работать?

Satori

Пользователь
Місто
Кировоград
Подскажите, Киевстар так и решил проблему с удаленной заменой SIM для контракта? Кажется сейчас это максимально актуально, должны поступать массовые жалобы, возможно у кого-то есть информация о сроках?
Услуга "Запасная SIM-карта" как временный вариант существует, лучше чем ничего. Но именно свободной многоразовой замены esim между устройствами по-прежнему нет?

не местный

Пользователь
Місто
Білозір'я
Ситуація ось в чому Київстар продає неіснуючі номера, їх активувати не можливо і це не одиничні випадки вже 2 карта з такою бідою.
Не прострочений стартовий пакет, а саме неіснуючий номер?🤨

Останнє редагування:

len_non

Активный пользователь
Місто
Хмельницька обл.
Телефон
Motorola Droid Turbo 2
Не прострочений стартовий пакет, а саме неіснуючий номер?🤨
Саме не існуючий номер, звонив на 466 і в фб писав була така відповідь, притому в нас ці продавці нехотять продавати їх для самостійної заміни а щоб тільки в них робити вони якось через програму їх пропихають, знаю бо швагро так міняв собі, пізніш трохи відпишусь що з тою картою віддав сестрі так як вона мені її брала, сказала що вони ту карту активують самі.

Останнє редагування:
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Місто
Гуляйполе
Похоже какой-то хитрожоп регистрировал на партнёрика, а потом забыл продлить.

smk

Пользователь
Місто
Київська область
Чи можна використати неактивований пакет з включеним першим пакетом послуг для самостійної заміни СІМ карти? Оператор каже, що не можна. Але думаю запитаю тут

не местный

Пользователь
Місто
Білозір'я
Чи можна використати неактивований пакет з включеним першим пакетом послуг для самостійної заміни СІМ карти? Оператор каже, що не можна.
В описі відповідних послуг те ж написане

Будь ласка, зверніть увагу. Щоб замінити SIM-карту самостійно, скористайтеся стартовим пакетом без позначки «Перший пакет послуг включено».

Будь ласка, зверніть увагу. Щоб замінити SIM-карту самостійно, скористайтеся стартовим пакетом Smart SIM або пакетом без позначки «Перший пакет послуг включено».

Зверху