Заміна/відновлення SIM-картки Київстар

Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Я вже 3 раз міняю сім карту за рік, як і на водафон...Через деякий час просто перестає бачитися смартфоном, спочатку допомагає затирка гумкою або спиртом, а потім взагалі нічого...
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Я вже 3 раз міняю сім карту за рік, як і на водафон...Через деякий час просто перестає бачитися смартфоном, спочатку допомагає затирка гумкою або спиртом, а потім взагалі нічого...

Вже скоро буде два роки, як я сімку змінив при переході на контракт і проблем не було. За цей період було 3 телефони. Батькам змінив сімки на USIM і теж проблем не має. У знайомих теж не має проблем з USIM. Можливо у телефоні проблема.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Вже скоро буде два роки, як я сімку змінив при переході на контракт і проблем не було. За цей період було 3 телефони. Батькам змінив сімки на USIM і теж проблем не має. У знайомих теж не має проблем з USIM. Можливо у телефоні проблема.
Та телефони періодично міняються...Просто таке відчуття, що контакти темніють чи окисляються...Хто зна від чого залежить
Нова/стара(піврічна)
 
  • Like
Реакції: drmz

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
Мне кажется, или с права USIM VF?
У меня 2х годичная VF полочная в аккурат такая-же и тоже темнаяс белым не "золотым" металлом.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Мне кажется, или с права USIM VF?

У меня 2х годичная VF полочная в аккурат такая-же и тоже темнаяс белым не "золотым" металлом.
Київстар обидві. Який мені сенс брехати? З водафон та д біда, мабуть постачальник спільний. 3 річна лайфовська тримається бодрячком
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Як зараз дешевше всього замінити сміку? У мами постійно відвалюється (після перезавантаження кілка хвилин нормально, потім не обслгувується. Переклав у свій смарт - картина точно така ) Номер передплата
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Или паспорта для зарегистрированных номеров
__________________
Добре що зараз написав. Мав цілу пригоду із заміною сім карти: прийшов в п'ятницю у відділення, попросив замінити, показав код із СМС, холдер, фотку паспорта на мобільному - все рівно послали за оригіналом паспорта. Прийшов сьогодні з оригіналом - довго і нудно не могли ввести номер паспорта, телефонували кудись, показували паспорт через Скайп . Виявляється по дефолту воно вважає що в мене паспорт нового зразка...
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Хотел восстановить симчанскую по трем последним пополнениям, но в салоне мне сказали что они такого не делают, только по IMEI и трем самым распространенным отзвоненным номерам. Это потому что тупые маринки или я заблуждаюсь? На странице восстановления вот что написано:
 

Вкладення

  • Untitled.png
    Untitled.png
    97 КБ · Перегляди: 42
  • Angry
Реакції: drmz

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
они такого не делают, только по IMEI
Как я понимаю, IMEI не был предоставлен? Тогда правильно сделали, что послали, это же любой додик может пополнить любой припейд пару раз, зная точные суммы, и даже время до секунды, и увести его?? Нафик!
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
@Maxxx, похоже маринкам нужны были звонки, а usb-свисток, например, и не звонил ни разу в жизни.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
@drmz - ну если моск определенного сапиенса осознает, что такое usb модем, что надо хранить пластик с паками он тоже должен знать.. :rolleyes: Ну или тогда сам себе Буратина, деревянный по пояс сверху.. :ROFLMAO:
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Тогда правильно сделали, что послали, это же любой додик может пополнить любой припейд пару раз, зная точные суммы, и даже время до секунды, и увести его?? Нафик!

Однако, о такой схеме я не подумал, спасибо возьму на вооружение :B
Нет, они даже не предложили такой вариант (IMEI+пополнения), был тока варик с номерами. А IMEI у них типа отдельный вариант, если принесешь коробку от телефона (рукалицо, кто их хранит-то?), то можно и без звонков восстановаить.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
если принесешь коробку от телефона (рукалицо, кто их хранит-то?), то можно и без звонков восстановаить.
Ну, не знаю, як хто, але я завжди всі свої і своїх найближчих родичів холдери і упаковки старпаків, завжди зберігаю.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Я храню, потом телефон с коробкой легче продать, проще с ментами, если заяву катать, ну и оказывается, для восстановления тоже пригодится. Перефразируя, появился каламбурчик: "Коробки можешь не хранить, но холдеры хранить обязан!", во всяком случае, до "золотой эры" тотального перехода на e-sim.. ;)
 
Зверху