Заміна/відновлення USIM-картки 3Mob

Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
moby, не быстро так как у Тримоба абонентов не много по сравнению с другими, номерная емкость позволяет "в резерве" долго держать номер в надежде что абонент вернется. Сейчас кстати актуально как никогда для тех кто на оккупированных территориях застрял.
 
  • Like
Реакції: moby
Реєстрація
09.09.12
Місто
Одесса
Хорошо что ваш номер телефона, к тому времени не был перевыпущен. Интересно сколько времени проходит у оператора Тримоб, когда номер идёт на перевыпуск, после его деактивации.
Я, перед всима діями, спеціально на номер продзвонив. Система сказала, що номер не закріплено за жодним з абонентів. А номер гарний +38091 X00 Y0 Z0, тому вирішив (для себе), що хочу поновити його, підключив річний тариф 2020
 
Реєстрація
10.09.22
Місто
Lviv
номер гарний +38091 X00 Y0 Z0, тому вирішив (для себе), що хочу поновити його, підключив річний тариф 2020
Як ви це зробили? У мене був номер, що не використовувався з 2012-13, у відділені укртелекому мені повідомили, що номер вже не в базі абонентів, тому відовлення неможливе.
 
Реєстрація
09.09.12
Місто
Одесса
Як ви це зробили? У мене був номер, що не використовувався з 2012-13, у відділені укртелекому мені повідомили, що номер вже не в базі абонентів, тому відовлення неможливе.
Мій номер теж був мертвий і не був в базі. Може ви на такого працівника компетентного натрапили?!
Якщо, при дзвінку на номер, він не використовується, то дзвоніть на номер, що я зазначив вище, в своєму повідомленні і кажіть, що хочете поновити. Також на пошту (теж зазначив вище) відсилаєте копії документів, що потрібні для реєстрації номера у оператора, можете уточнити які саме, коли будете їм телефонувати. Я відсилав копію паспорта і іпн, фото сім холдера (зберігся), зазначив, що сім треба перевипустити (бо вони пропонували стару карту задіяти (цікаво, як?!))
Після відправлення документів на пошту, передзвонив їм ще раз, уточнення моєї пошти запитали. Потім сказали, що передають дані у відділ технічної підтримки. Через кілька годин передзвонили, підтвердили і через НП відправили.
Казали, що відновлення коштує 150грн з рахунку спишуть. Поповнив, гроші не списали, докинув грошей і взяв тариф річний 2020.

Кілька років тому був у відділенні Укртелеком - мені відмовили в цьому питанні, а тут побачив новину на сайті і вирішив спробувати - вийшло.

 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
(бо вони пропонували стару карту задіяти (цікаво, як?!)
Теж був свого часу здивований, як декілька років назад, що термін дії номеру давно сплив, запропонували відновити його, ще й на стару sim утел. З радістю погодився, все запрацювало і працює по сьогоднішній день.
 
Реєстрація
09.09.12
Місто
Одесса
Теж був свого часу здивований, як декілька років назад, що термін дії номеру давно сплив, запропонували відновити його, ще й на стару sim утел. З радістю погодився, все запрацювало і працює по сьогоднішній день.

А я не ризикнув, бо карта мінісім з великим чіпом, ще й потерта дуже) і валялась деінде)))) тому краще нано сім)

P.S. номер було відключено ще в 2009 році за несплату. То ж, кому цікаво, можна спробувати - ризикнути.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
Прикольно. Просто почти никто не пользуется их связью, а конвертов напечатали большое количество. Зачем печатать новые конверты, когда ещё этих полно! Как говорится, чего добру пропадать!
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
есть симкарта еще Укртелекома старого большого формата, какие условия замены на новые форматы с переходниками, бесплатные есть ?
 
Реєстрація
06.10.16
Місто
Киев
Телефон
Mi9T, Huawei GR5 (2016)
Подскажите пожалуйста, услуга Замена USIM-карты продлевает срок действия номера?
 
Зверху