Интертелеком в Ив-Франковске

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Народ, кто пользует-тестил Интертелеком в Ив-Франковске и области, интересует качество связи и покрытие.
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
точно знаю одне,робоча швидкість яку видає Інтер у Франику 500кб/с
там до мегабіта далекоооооо
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Не прошло и года :)
 
M

mykyt

Guest
і мені дуже цікаво..........а то Утел задовбав із своїм інетом у вечірній час!!!!!
А ще потрібний швидкий інет в м. Надвірна. Це єдиний оператор з 3ж інетом в даному населеному пункті.

Добавлено через 4 минуты
ОДНОГРУПНИЦЯ КОРИСТУЄТЬСЯ ТАКИМ ІНТЕРНЕТОМ. КАЖЕ, ШО НОРМА!!! ОБРИВИ РІДКО....
 
Останнє редагування:

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
mykyt, колега теж користується, але в центрі Франківська пару днів тому були проблеми з EVDO, зараз ніби виправили.
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
у мене одногрупник взяв собі модем у інтера...паше стабільно..правда йому прошили під 1х...але з другого боку він часто їздить додому в село..і там ясно шо евдо нема..тому мабуть краще хай стоїть 1х але стабільно..ніж евдо буде пропадати за містом...
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Daveukrain, якщо нормально прошити, то має бути або EVDO, або 1x безо всяких заморочок. Який в твого одногрупника апарат?
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
ноут,pcmcia карта вроді верайзонівська....ну рев 0 там точно є...але біда в тім шо дабл моуд нема к поставити...шоб в місті він пахав на евдо,а тіки він виїде за місто на 1х
 

fan

Реєстрація
29.10.07
Місто
Полтава, Киев
Телефон
всякий антиквариат
Daveukrain, не розумію в чому проблема? Там де є 1Х/ЕВДО покриття термінал працює в ЕВДО, там де 1Х в 1Х
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
Daveukrain, не розумію в чому проблема? Там де є 1Х/ЕВДО покриття термінал працює в ЕВДО, там де 1Х в 1Х

якраз в тому, що навіть при ев-до воно працює в режимі 1х...так прошито,налаштовано...
 

fan

Реєстрація
29.10.07
Місто
Полтава, Киев
Телефон
всякий антиквариат
Так це треба в СЦ наполягати на тому, щоб евдо налаштовували. У мене теж не налаштовано, але воно мені і нафіг не потрібно.
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
mykyt, Думаю, що скоро мав би Utel з'явитися, у Яремчі вже є, так що незабаром Надвірна піде.
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
ото ж бо...наскільки мені відомо в Яремчі одна-дві БС-ки стоять.....і всього то..так шо надіятись нема на що
 
M

mykyt

Guest
Не скоро буде, вже чекаю 6 місяців. Вони взагалі ніде покриття не розвививають. Думаю про інтернет від Інтертелекома
 
Реєстрація
10.08.08
Місто
Іванівці, Коломийського р-ну (Бандерштат)
Телефон
Nokia
За 15км від Коломиї в сторону Надвірни інтертелеком витягує 90 кілоБАЙТ в сек!

Добавлено через 4 минуты
Одне но! Юсб модем біля вікна на карнізі стоїть
 
Останнє редагування:
Зверху