Як доїхати?

Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Якою дорогою краще їхати до Канева, може хтось знає?

У липні їздив і через Ржищів, і через Софіївку-Ліпляве. В принципі сносно і там і там, але якби я вибирав то поїхав би через Кагарлик-Пії. Але якщо з Вашого міста Бровари то можна і через Бориспіль-Переяслав.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
За переяславом вже зробили дорогу?

ні. в липні були горби - напливи. Після повороту на Канів - непогано але теж місцями раптові ями. Але ближче до Канева - нова дорога. На греблі колупалки, рух в 1 смугу зі світлофором був, але затримка невелика.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
У липні їздив і через Ржищів, і через Софіївку-Ліпляве. В принципі сносно і там і там, але якби я вибирав то поїхав би через Кагарлик-Пії. Але якщо з Вашого міста Бровари то можна і через Бориспіль-Переяслав.
Цікаво, гугл саме і показує: Кагарлик - Пії.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В якому стані зараз Р-06 Ульянівка-Миколаїв? Дехто взагалі психує і радить в миколаїв їхати через Одесу. Є такі, що запевняють про прийнятний стан.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
В якому стані зараз Р-06 Ульянівка-Миколаїв? Дехто взагалі психує і радить в миколаїв їхати через Одесу. Є такі, що запевняють про прийнятний стан.
Їхав з таксистом по Києву, то він мене запевняв, що до Миколаєва хороша дорога від одеської траси....
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Цікаво, гугл саме і показує: Кагарлик - Пії.
Завтра поїдемо. По дорозі з Києва до Канева, плануємо подивитись старовинні дуби, заїхати до археологічного музею Трипілля, парку в Кагарлику, собор у Каневі та Чернечу гору. По дорозі назад, можливо, музеї Переяслава. Може щось іще порадите або відрадите по цих дорогах?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В якому стані зараз об'їзна Житомира по М06?

Поїхав обидва рази містом. В суботу в обід і в неділю ввечорі.
Причому в неділю мене обігнали дві машини на швидкості 130 км/год біля розв`язки перед Житомиром. Виїхали на М06 за Житомиром ми одночасно з ними, я ще й пасажира встиг взяти. Якщо не година пік, то об`їздну Житомира краще оминати містом.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
ссылка на автоуа
Если ехать в сторону Ровно - на последнем мосту...
Там всегда была небольшая ступенька, но сейчас видать из-за стройки мост совсем просел. В общем тупо бровка поперек дороги и всем пофиг. Минус одна покрышки и рихтовка всех дисков...
Кто-то ещё там влетал?
Куда жаловаться?
Там вообще-то (50) и (ремонтные_работы) знаки по всей обьездной. Если кто-то летел 130 - сугубо его проблемы.
ЗЫ: неделю назад ехал там мотом к столице, не помню никаких бровок.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Кому доводилося іздити з Дніпра на Харків? Як дорога? Збираємося на футбол, щоб знати, чого чекати.
Місяць тому по Е105 десь за 3 години. Є проблемні ділянки, але не багато. Якщо буде бажання, можна вкластися в 2-2,5 години))
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Хто їде в Буки (Буцький каньйон) з "одески" - не погоджуйтеся на короткий маршрут гугля через Червоний кут. Краще доїхати до Подібної і далі на Маньківку.
"туди" повернув у Жашкові, звідти до Умані їхав через Маньківку.
 

Вкладення

  • buky.jpg
    buky.jpg
    301.2 КБ · Перегляди: 30
Реєстрація
06.06.10
Місто
Умань
Хто їде в Буки (Буцький каньйон) з "одески" - не погоджуйтеся на короткий маршрут гугля через Червоний кут. Краще доїхати до Подібної і далі на Маньківку.
"туди" повернув у Жашкові, звідти до Умані їхав через Маньківку.
Є ще такий "альтернативний" варіант

На початку літа там була краща дорога
Як зараз вже не знаю
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Сайт autostrada.info поломився. І додаток нічого не показує.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В якому стані зараз Дубно-Тернопіль-Івано-Франківськ? Чи краще накинути 50 км і проїхати через Львів і рогатин?
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Восени була більш-менш, по світлому 90+ можна було тримати. Але при наявності альтернативи через Львів, краще туди.
 
Зверху