Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Я вот другого понять не могу. У коллеги от короны умерла соседка. Похоронить рядом с родственниками не разрешили, хоронили на специальном участке, которые Филатов ещё весной накопал. Трупы что, радиоактивные, что вот такие меры?
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
В Украине за сутки от COVID-19 умерли 113 человек, 3 044 - выздоровели, выявлены 5 469 новых случаев
 

Приходящий

Заблокирован
Реєстрація
07.08.20
Місто
Киев

Исследование CDC: подавляющее большинство пациентов с COVID носили маски.​

Оригинал на сайте CDC. Занимательное чтиво.))
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Может не правильно ими пользовались и ещё что-то. Хотя врачи же знают как правильно делать, но всё равно, заражаются.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Потому что заражались от баранов, которые не носят маски. Риск заражения в таком случае около 30%.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Post automatically merged:

"Строгое заключение состоит в том, что те, кто носит маски, с гораздо большей вероятностью заразятся COVID-19" А это - карточка за говноисточиники )
Процитирую саммари оригинала. Про занимательное чтиво лучше молчать в тряпочку, если его не прочитал. Умение делать логические выводы доступно не только лишь каждому, пишущему в рунете. Зато перевирать - запросто :)

"Summary

What is already known about the topic?

Community and close contact exposures contribute to the spread of COVID-19.

What is added by this report?

Findings from a case-control investigation of symptomatic outpatients from 11 U.S. health care facilities found that close contact with persons with known COVID-19 or going to locations that offer on-site eating and drinking options were associated with COVID-19 positivity. Adults with positive SARS-CoV-2 test results were approximately twice as likely to have reported dining at a restaurant than were those with negative SARS-CoV-2 test results.

What are the implications for public health practice?

Eating and drinking on-site at locations that offer such options might be important risk factors associated with SARS-CoV-2 infection. Efforts to reduce possible exposures where mask use and social distancing are difficult to maintain, such as when eating and drinking, should be considered to protect customers, employees, and communities."
 
Останнє редагування:

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
Может не правильно ими пользовались и ещё что-то. Хотя врачи же знают как правильно делать, но всё равно, заражаются.
Сразу вспоминается, как я в Берлине пришел в частную клинику Medicover и там врач сидела в маске с неприкрытым носом.
У нее, кстати, научная степень - доктор...
Так что человеческий фактор свойственен для любой сферы и профессии, к сожалению.
Теперь представьте, что человеческий фактор есть также и на атомных станциях, и на других опасных объектах... Не будем предполагать полную глупость. Предположим что-то попроще: может быть кто-то чай случайно разольет на клавиатуру и тем самым запустит ракету и т.д.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54

До кінця року 80% ліжок будуть підключені до кисню – Степанов​

В середині листопада 50% ліжок в медичних закладах будуть з підведеним киснем.

А до кінця року це показник зросте до 80%.


При цьому кількість ліжкомісць, для лікування хворих з корона вірусною хворобою, повинна зрости до 52 тисяч.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час засідання Верховної Ради 20 жовтня.

"На початку епідемії коронавірусної хвороби в Україні були готовими для прийому хворих всього 12 704 ліжка.

Ми вже збільшили кількість до 42 тисяч і збільшимо до 52 тисяч до 10 листопада.

В середині листопада 50% ліжок буде підключено до кисню, а в грудні ми збільшимо цей показник до 80%"
, – зазначив Максим Степанов.

Наразі в медзакладах загалом є 15 тисяч ліжок з підведеним киснем. При цьому задіяно 10% апаратів штучної вентиляції легень.

"Зараз кількість ліжок з підведеним киснем складає 15 тисяч.

До середини листопада показник ліжок з підведеним киснем повинен складати 26 тисяч

У лікарнях, визначених для прийому хворих з коронавірусною хворобою, є більше 4600 апаратів штучної вентиляції легень. Наразі задіяно близько 10%"
, – додав Степанов.

Загалом на ці потреби виділили 572 млн 224 тис. гривень.

 

Мимоходом

Дебил, но зато откровенный.. :)
Реєстрація
24.06.17
Місто
Киев
До кінця року 80% ліжок будуть підключені до кисню – Степанов
Мені так подобаються Ваші "новини з майбутнього".. Ви не будете заперечувати, якщо я нагадаю Вам про це в новому році? :)
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Мимоходом, я ж не Степанов, щоб мені нагадувати це. Можете йому нагадувати. І там не тільки про майбутнє, а й сьогодення.
Наразі в медзакладах загалом є 15 тисяч ліжок з підведеним киснем. При цьому задіяно 10% апаратів штучної вентиляції легень.
 

Мимоходом

Дебил, но зато откровенный.. :)
Реєстрація
24.06.17
Місто
Киев
Post automatically merged:

Трамп назвал главного инфекциониста США “идиотом”, продолжая отрицать опасность коронавируса
 
Останнє редагування:
  • Wow
Реакції: Alf

viktoralex

Циничный реалист
Реєстрація
04.12.12
Місто
Ахтырка
Телефон
Redmi 7A

Мимоходом

Дебил, но зато откровенный.. :)
Реєстрація
24.06.17
Місто
Киев
А Ви зовсім не бачите різниці між передвиборчими "новинами з майбутнього" та просто новинами?
Да і я ніколи не заперечую, якщо мені нагадають через деякий час про те що я запостив щось не те. Я з радістью вибачуся і за себе, і за Трампа, якого запостив.. :)
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
В Украине сразу два рекорда: по смертям - за сутки от COVID-19 умер 141 человек, по новым случаям заражения - 6 719
 

Остап

Заблокирован
Реєстрація
15.02.09
Місто
Днепр
Телефон
Doogee X30
"Критичною для медичної системи України ситуація стане, коли буде від 9,5 тисяч щоденних заражень коронавірусом. Якщо матимемо більше 9,5 тисяч інфікованих щодоби, ми будемо змушені запроваджувати жорсткий карантин", – сказав Зеленський.
Думаю одно из двух - или число перестанет расти в районе 9, или число 9,5 тыс. подкрутят повыше.
 
Зверху