Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
но почему с производителей сняли ответственность?
это требование инициативы COVAX, придумали не у нас. Поставили страну перед фактом: либо так, либо никак.
иначе бы не было в Украине ни модерны, ни бОльшей части уже полученного к этому моменту пфайзера
и астразенеки было бы заметно меньше
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Вже писав: ярих антиваксів серед викладачів менше 5%. і ще 30% просто не хватає мотивації кудись іти і щось робити.
Куда идти? На работу? Всех знакомых сотрудников образования вакцинировали по месту работы. Т.е. Это надо было не куда то идти и что то делать, а просто не отказываться...
Я вже тут описував свої митарства за вакциною. Та, станом на минулий тиждень, схема була така: записуємось через ГуглФорму, передзвонюють і вказують час, дату і місце вакцинації (здебільшого кабінет в певній лікарні).
Зараз хочуть таки запустити вакцинацію прям в корпусі, щоб можна будо на перерві між парами...

У мами в школі схема аналогічна: треба було йти в пункт щеплення в назначений час. Нормальної вакцинації (щоб шкільний лікар тримав на робочому місці флакончик і прям там колов) я не зустрічав.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Ответственность сняли в первую очередь, чтобы разработчики спокойно разрабатывали. Потому что я лично на месте разработчиков писюн с прибором на разработку положил, если бы поставили условие "ты там разрабатывай, но если чё, мы тебе сами такое разработаем, ... ВЕК помнить будешь! Э-эх!!!"
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Куда идти? На работу?
Доречі влітку у пед працівників 2 місяці відпустки і значна частина не має бажання взагалі кудись іти. Для досягнення 80% вакцинація має бути регулярною (хоча б раз на тиждень) на робочому місці (звісно суджу зі своєї дзвінниці).
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Для досягнення 80% вакцинація має бути регулярною (хоча б раз на тиждень) на робочому місці.
срочна нужна пояснительная бригада :Olen:
в УжНУ десь 30%, в школі, де працює мама, теж значна частина тих, хто не хоче їхати в інший кінець міста чіпуватися. А от, якщо можна зробити 2 кроки по коридору і чіпуватися прям на роботі, то вон б і не проти.

P.S. У них, станом на 1 вересня, було 40% чіпованих
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
теперь понял... Слушай, ты хоть и препод, но изъясняешься как то странно. :Olen:
вакцинація має бути регулярною
Ну может не вакцинация должна быть, а явка преподов на рабочее место?
 

Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка
Ответственность сняли в первую очередь, чтобы разработчики спокойно разрабатывали. Потому что я лично на месте разработчиков писюн с прибором на разработку положил, если бы поставили условие "ты там разрабатывай, но если чё, мы тебе сами такое разработаем, ... ВЕК помнить будешь! Э-эх!!!"
Да ничего бы ты не положил. Сейчас вакцина от короны приносит мегаприбыли, да и спрос гарантирован на 5 лет вперед как минимум. Просто правительства стран 1 мира пошли на определенный компромис в том плане, что когда дом горит, то лучше тушить хоть как-то, пусть и с дырявого шланга, пусть водой с примесями железа (или что там в модерне японцы нашли), главное хоть как то сбить пандемию. Поэтому закрыли глаза, что вакцины в общем-то гавно редкостное пока несовершенны, с кучей побочек сразу и неизвестно как аукнутся через год-два-три потом. Однако, пока лучше ничего нет и не предвидится никаких прорывов ни в лекарствах ни в вакцинах, надо ширяться тем, что есть, потому что это лучше, чем вообще ничего.
Я лично для себя не сомневался ширятся или нет, однозначно да, просто ждал в Киеве Файзер, потом оказалось, что к нему допускают только 60+, пришлось вколоть Модерну, о чем не жалею, даже наоборот. Короновак и прочий ковишилд отмел сразу.
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
теперь понял... Слушай, ты хоть и препод, но изъясняешься как то странно. :Olen:
вакцинація має бути регулярною
Ну может не вакцинация должна быть, а явка преподов на рабочее место?
Зараз чув, що десь бували мобільні бригади, які разово приїздили на робочі місця і когось вакцинували. Але це разова акція, а в той день, за законом Мерфі, треба терміново бігти вимкнути праску вдома. А от вакцинація щотижня зовсім інша справа. В ідеалі вакцинація 8 годин на день/5 днів на тиждень, але флакони на ** доз роблять це не раціонально.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Головний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що сімейні лікарі мають робити швидкий тест на коронавірус кожній людині з симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції.

Про це він сказав в інтерв'ю "Лізі".

"Кожна людина, яка має симптоми або ознаки ГРВІ, має звернутися до свого лікаря і їй мають запропонувати швидкий тест на антиген. Зараз у країні є близько 2 млн антиген-тестів, вони розподілені на рівні сімейної медицини. Кожен лікар має призначати такий тест пацієнтові з ознаками ГРВІ. Якщо у лікаря немає швидкого тесту на антиген, він може забрати матеріал у пацієнта на ПЛР і направити його до найближчого центру контролю та профілактики хвороб. Такий тест зроблять там упродовж доби, без черги. Він буде безоплатний і лікарю первинки повернеться результат", - заявив Кузін.

Тест на коронавірус також мають робити контактним особам через три-п'ять днів після останнього контакту з хворим.

"Зараз є запас на рівні 2 млн ПЛР-тестів, які можна використовувати щодня. Їх вистачить, щоб система працювала на пікових рівнях впродовж чотирьох місяців. Завершується додаткова закупівля 2,8 млн швидких тестів, які додадуться на рівні областей. Найближчими тижнями розвезуть ще 4 млн ПЛР-тестів", - сказав Кузін.

За останню добу в Україні зробили 25 тисяч досліджень експрес-тестами на антиген до коронавірусу SARS-CoV-2 і 29 тисяч тестувань методом ПЛР.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Головний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що сімейні лікарі мають робити швидкий тест на коронавірус кожній людині з симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції.
А я то думав, що вчора моя сімейна по власній ініціативі тест зробила, перед тим як виписувати ліки...
 
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Всё, что нужно знать о вакцинации в нашей стране...


В Маріуполі у вакцини Moderna закінчується термін придатності. Понад 1 000 доз можуть бути викинуті у смітник.

Про це повідомив директор Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3 Олександр Лазаренко нашому телеканалу.

"В нас є три дні, щоб використати вакцину Moderna. Зберігається вона правильно. Але через те, що ми не можемо знайти телефони усіх пацієнтів, які вакцинувались вперше, то ми просимо усіх екстрено прийти до ЦПМСД або у пункти щеплення на ревакцинацію", - сказав Олександр Лазаренко.
Він зазначив, що деякі пацієнти під час отримання першої дози вакцини - не залишили свої номери для зв'язку.

Олександр Лазаренко запевнив - вакцина Moderna має великий попит в місті та Україні. Але найближчим часом нової поставки її не очікується. Тому, аби вона не пропала, усім, хто отримав першу дозу вакцини, терміново необхідно прийти до поліклініки або у Центри масової вакцинації.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
-Номер телефона?
-хер тебе, а не номер телефона! Так я тебе и сказал! Ага, щщаз!
Мене єдиний раз номер питали при укладанні декларації, а так ПІП, рік народження. Все решта підтягається із бази. І цілком ймовірно що номери там уже не актуальні.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
-Номер телефона?
-хер тебе, а не номер телефона! Так я тебе и сказал! Ага, щщаз!
Мене єдиний раз номер питали при укладанні декларації, а так ПІП, рік народження. Все решта підтягається із бази. І цілком ймовірно що номери там уже не актуальні.
То есть? ленивая чизда просто не сказала:
-Номер на 2245 в конце?
-да, не менялся
Post automatically merged:

Я недавно был в банке. Знакомая менеджериха:
-Адрес на Горького?
-Да.
-телефон с кучей шестёрок?
-Угу.
-Детей сколько?
-Блин... ну там же написано - двое! 🤦‍♂️
-Владислав, ну мало ли... пару лет прошло, а вдруг уже трое? :D Я то актуализирую ваши данные...
-o_O:Olen: йоптель... Я как то не подумал про это... :p
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Я недавно был в банке. Знакомая менеджериха:
-Адрес на Горького?
-Да.
-телефон с кучей шестёрок?
-Угу.
-Детей сколько?
-Блин... ну там же написано - двое! 🤦‍♂️
-Владислав, ну мало ли... пару лет прошло, а вдруг уже трое? :D Я то актуализирую ваши данные...
-o_O:Olen: йоптель... Я как то не подумал про это... :p
А мої дані в зошит записали, а в комп внесли десь через тиждень "коли час з'явився"
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Я недавно был в банке. Знакомая менеджериха:
-Адрес на Горького?
-Да.
-телефон с кучей шестёрок?
-Угу.
-Детей сколько?
-Блин... ну там же написано - двое! 🤦‍♂️
-Владислав, ну мало ли... пару лет прошло, а вдруг уже трое? :D Я то актуализирую ваши данные...
-o_O:Olen: йоптель... Я как то не подумал про это... :p
А мої дані в зошит записали, а в комп внесли десь через тиждень "коли час з'явився"
Слушай. Ну наши с женой данные тоже в тетрадку заносили оба раза (так как прививки делались на улице в палатке у нашего дома). Но тем не менее номера наши взяли оба раза, и мало то! мне даже позвонила какая то деушка и спрашивала насчёт второй дозы. А позвонила она буквально через час после того как я сделал вторую дозу, и данные из тетрадки видимо ещё не успели внести в базу, поэтому я ей сказал "а мы только что сделали вторую дозу тут же, на кобылянской, так что мы уже справились." Она ответила что: "А, ну тогда скорее всего данные чуть позже появятся у неё, а пок аона не видит ещё"
 
  • Like
Реакції: A&S
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Доброго дня. Будь ласка, підкажіть по парі питань:
- чи варто довіряти експрес-тестам і яким саме?
- через який проміжок часу після спостереження виражених симтпомів можна робити тест з тим, щоби він показав наявність вірусу?

Дякую.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Зверху