LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Ну и норм, меня Файзер как бустер подходит для любой комбинации предыдущих "прошивок" :sneaky:
Считаю для меня сильным - охота послабее бустер.
Так бустер делают только Файзером и Модерной, они по силе +/- одинаковые. Как по мне, лучше шмякнуться Файзером, чем ждать возможного появления Модерны, которое может и не наступить.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Сегодня сделали 3ю прививку Короноваком - как и первые 2е . Состояние - как после второй .
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
А я вчора бустер пфайзером. Побочка після модерни просто дитяча - зрубило на сон і все.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
А вона (радянська вакцина) й на мавп'ячу діє?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А вона (радянська вакцина) й на мавп'ячу діє?
Як я зрозумів віруси споріднені, хоч і різні, тому захист достатній аби у найгіршому випадку перенести у дуже легкій формі
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Так, загроза кажуть тільки для чоловіків з нетрадиційною орієнтацією.
Не тільки.

За даними Центрів із контролю та профілактики хвороб США, мавпяча віспа може передаватися людині від тварини, від іншої людини, а також від речей, які містять вірус.

Вірус проникає в організм через пошкоджену шкіру, дихальні шляхи, слизові оболонки (очі, ніс або рот).

Передача від тварини до людини може відбуватися через укус або подряпину та через споживання м'яса дичини.

Від людини до людини вірус передається через дихальні краплини, брудний одяг чи білизну.

Під час сексу мавпяча віспа прямо не передається, втім можлива передача цього вірусу через постіль, білизну чи контакт із рідиною, яка містить вірус.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Корона не щезла. От Металліка скасувала виступ на фестивалі у Швейцарії бо у когось там ковід знайшли.metcovid.png
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
А тим часом дозволили 4ту дозу. Думаю, за якийсь місяць дозволять всим
Як на мене, середина, максимум кінець вересня (початок жовтня) треба обновитись. В листопаді вангують новий пік (а там ще і нова версія можлива...
Другий бустер можуть отримати:
– люди віком понад 60 років
– люди, які проживають у закладах догляду за літніми людьми
– люди з інвалідністю
– люди з імуносупресією
– люди віком 18-59 років із медичними станами, які підвищують ризик тяжкого перебігу COVID-19 (перелік станів – https://bit.ly/NTHEI_16_06_2022)
– люди віком 18-59 років із численними хронічними захворюваннями
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
За місяць кількість випадків захворювання на COVID-19 у Києві зросла у сім разів
Минулого тижня у столиці зафіксували 2278 випадків.



За місяць кількість випадків захворювання на COVID-19 зросла у понад 7 разів.

Про це повідомила Київська міська державна адміністрація.

"Лише цифри, які навіть не потребують коментарів. Місяць тому, за тиждень із 8 до 14 серпня, у столиці було зареєстровано 316 випадків лабораторно підтвердженого COVID-19. А минулого тижня – вже 2278 випадків! Якщо ж порівнювати між собою два останніх тижні, то рівень захворюваності виріс удвічі. Вважаю, що таке зростання із повним правом можна називати стрімким", – наголосила директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

Вона зазначила, що кількість тяжких випадків, що потребують стаціонарного лікування, збільшується. Так, на сьогодні в лікарнях столиці дорослих пацієнтів із COVID-19 перебуває вдвічі більше, ніж на початку вересня, а дітей – вчетверо більше.

Гінзбург розповіла, що наразі лікарі відзначають зміни в основних симптомах хвороби.

"Якщо раніше здебільшого це було підвищення температури, нежить, кашель, пневмонії, то сьогодні хвороба в легких формах може даватися взнаки розладами кишково-шлункового тракту, а у складних – «бити» по серцево-судинній і судинно-мозкових системах і навіть проявлятись інсультом або інфарктом. І все це можливо на тлі нормальної температури тіла. Через таку підступність COVID-19 дуже важливо прислухатися до свого організму, залишатися вдома та негайно звертатися до лікаря при найменших проявах нездоров’я", - пояснила вона і нагадала, що найкращою профілактикою COVID-19 та його тяжких наслідків лишається вакцинація, а також - дотримання протиепідемічних заходів.

"Необхідно провітрювати в закритих приміщеннях, за можливості уникати місць скупчення людей, мити руки, використовувати дезінфектанти і носити маски у багатолюдних місцях. Наразі все частіше у мене запитують про доцільність повернення маскового режиму. Відповідаю: не обов’язково сидіти та чекати, поки нам хтось щось «поверне», тим більше, що Постанову Кабміну про карантинні обмеження і не скасовували. Я переконана: будь-який киянин, який свідомо ставиться до свого здоров’я та здоров’я близьких, у людних місцях сьогодні має носити захисну маску. Статистика зростання захворюваності не лишає місця іншим висновкам. Особисто я маску надягаю", - наголосила Гінзбург.
 
Зверху