Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка
В Розетке валом, средняя цена 450 грн. Я год назад брал за 800.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
обошли с женой штук 10-12 аптек в центре Че, искали "пульсоксиметр". Крч нигде нету. В одной попался за 900грн (не стали брать), и ещё в одной был за 250грн, но аптекарша сама сказала "Вы его не берите! Его все назад приносят, так как он неправильно показывает!" Вот что за херня то, а?
S6 в Епіцентрі, ціна коло 300 грн. Саме те.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Смертність внаслідок пандемії COVID-19 станом на сьогодні знижується та перебуває на найнижчому рівні з початку року.

Про це заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус, повідомляється на сайті ВООЗ.

"Кількість щотижневих смертей внаслідок COVID-19 продовжує зменшуватися й зараз перебуває на найнижчому рівні. Але це все ще неприпустимо високий рівень - майже 50 тис. смертей щотижня, а реальне їх число, безумовно, вище", - сказав очільник ВООЗ на брифінгу.

Він уточнив, що смертність внаслідок пандемії COVID-19 знижується у всіх регіонах, крім Європи, де кілька країн наразі зіткнулися з новою хвилею пандемії коронавірусу. Смертність також вища в країнах та групах населення з найменшим доступом до вакцин.

"Як ви знаєте, 56 країн, які були фактично виключені з глобального ринку вакцин, не змогли досягти мети вакцинації 10% свого населення до кінця вересня", - додав Гебреісус.

Наразі три країни світу досі не розпочали COVID-вакцинацію населення - Бурунді, Еритрея та Північна Корея.
Post automatically merged:


За середу, 13 жовтня в Україні було зафіксовано 18 881 новий підтверджений випадок коронавірусу.

Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

Летальних випадків – 412.

За минулу добу госпіталізовано 4 633 особи, одужало – 7 630.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

За четвер, 14 жовтня 2021 року в Україні зафіксовано 13 624 нових підтверджених випадків коронавірусу.

Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

За минулу добу госпіталізовано 4 947 осіб, одужала 4 591 особа.

Летальних випадків – 202.
Post automatically merged:


Відсьогодні, 15 жовтня, Херсонська область увійшла до "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення коронавірусу.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, у цій області останніми днями за індикаторними показниками спостерігається перевищення ознак епідемічної небезпеки, що дає підстави для введення червоного рівня.

Зокрема, перевищення фіксується щодо кількості госпіталізованих пацієнтів протягом останніх 7 днів і становить 76,7 на 100 тис. населення.

Також згідно з даними МОЗ, “помаранчевими” є Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька і Чернігівська області.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
хотелось "вот прямо ща, вечером".
крч не понадобился он. Всё оказалось проще...
Утром свозили мамку на мрт, там слегка окуели и скорой отвезли в ковидиотню (последнее место было, иначе бы в Хотын пришлось везти). Шоб было понятно - наебала она нас с вакцинацией. 🤦‍♂️ Сказала что согласна и привьётся, а сама и не думала.... И вот, как говорится, "карма - штука упругая" - 40% поражение лёгких.
2.jpg
 
Реєстрація
10.03.19
Місто
Полтава
Телефон
Samsung A52
хотелось "вот прямо ща, вечером".
крч не понадобился он. Всё оказалось проще...
Утром свозили мамку на мрт, там слегка окуели и скорой отвезли в ковидиотню (последнее место было, иначе бы в Хотын пришлось везти). Шоб было понятно - наебала она нас с вакцинацией. 🤦‍♂️ Сказала что согласна и привьётся, а сама и не думала.... И вот, как говорится, "карма - штука упругая" - 40% поражение лёгких.
Переглянути вкладення 42854
И не факт что коронка, а может быть обычный тубик. и т.д. Это ж щас любой чих и грипп списывают на коронку.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Точно? А кто доплачивает, тайное мировое правительство, устроившее эту мистификацию?
в данной ситуации доплачивал я. Сперва я свозил мамку на мрт в платную больничку. Потом, когда глянули - отправил в ковидницу...
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Реєстрація
10.03.19
Місто
Полтава
Телефон
Samsung A52
Точно? А кто доплачивает
Скорая. Это то что знаю, и было ж оглашение что все работники кто с вирусными работают получают премии и доплаты. Мне то пофиг, я лишь сказал что знаю.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Так ты щас не только этот заговор раскрыл, но и военный. Солдатам же там доплачивают за боевые действия!
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
plebis, та что там военные! ты приколи - мне производители сигарет каждый месяц платят бабос за то что я их дерьмецо толкаю!
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Уже від понеділка, 18 жовтня, в Україні в "червоній" карантинній зоні через спалах коронавірусної хвороби перебуватимуть п'ять областей.
Які заборони й обмеження діють у регіонах та як законно уникнути карантину

Регіони, в яких запроваджено "червону" зону":
- Херсонська область – від 15 жовтня.
- Донецька область – від 18 жовтня.
- Дніпропетровська область – від 18 жовтня.
- Запорізька область – від 18 жовтня.
- Одеська область – від 18 жовтня.

Заборони:
- Забороняється робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо.
- Забороняється робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл.
- Забороняється робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів.
- Забороняється проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів.
- Забороняється робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеознімань.

Місцева влада може ухвалювати додаткові заходи щодо посилення протиепідемічних правил в регіоні.

Як законно уникнути заборон "червоної" зони:
- Вказані обмеження не діятимуть у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат, наголосили в Міністерстві охорони здоров'я.

Що працюватиме в "червоній" зоні:
- Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на "червоному" рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.

Де і як вакцинуватися:
- Записатися на вакцинацію вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

 
Зверху