Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
"хочу сказати наступне: смертність від коронавірусу в Україні вражає негативно статистикою. І вакцинація – це ледь не найдійніший спосіб того, щоб не стати цифрою цієї статистики. Підроблений сертифікат не врятує", - наголосив міністр.
Я правильно розумію - якщо не вакцинуєшся станеш дуже велика імовірність стати цифрою статистики смертності?
 

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
cuser,
я вам даже больше скажу - рано или поздно мы все пополним эту статистику!

Поэтому бояться не стоит, а надо здраво оценивать ситуацию и принимать решение самостоятельно.
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Ууууу, это же Натриты! На порядок хуже нитритов, которые хуже нитратов!
Если съесть килограмм соли за раз или даже жменьку нит(ритов,ратов) ой как поплохеет. Порядок зависит от количества потреблённого.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

У середу, 3 листопада, в Україні підтвердили 27 377 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Це найвищий добовий показник з початку пандемії.

Пресслужба Міністерства охорони здоров’я інформує, що серед захворілих учора 1 787 дітей і 426 медиків.

Протягом доби через ковід госпіталізовано 5 472 особи. Одужали 12 464 людини, 699 - померли від ускладнень коронавірусної хвороби.

Найбільше випадків коронавірусної хвороби 3 листопада виявили в Дніпропетровській (2 254), Одеській (1 899) областях, Києві (1 836), а також на Харківщині (1 656) і Житомирщині (1 559).

За весь час пандемії в Україні захворіло 3 006 463 особи, одужали від коронавірусу 2 479 138 людей, жертвами коронавірусу стали 70 146 українців.
 

Alcogolic

Stoned
Реєстрація
29.03.10
Місто
Обухов
Телефон
Google Pixel 5
Сижу на самоизоляции с 1-го ноября, у жены подтвердился ковид 2-го числа. Сам переболел в сентябре 2020 года (заболел на свои 40 лет). Вакцинировался 28.07.21 и 25.08.21 (чипы Файзер). Думал меня уже не зацепит. Но со вчера чувствую есть контакт. Слабость, крутит кости и сухой кашель. Температуры нет ни у меня, ни у жены. Жена заболела впервый раз и не была чипована. У нее слабость, крутит кости потеря вкусов и запахов уже 3 дня. Дочка 4.5 лет кашель и чихает, но не факт что у нее ковид, энергии куча прыгает, скачет.
Я огорчен тем, что мой чип Файзера, дал сбой и не приконнектился к 5G.
 

Alcogolic

Stoned
Реєстрація
29.03.10
Місто
Обухов
Телефон
Google Pixel 5
Alcogolic, а дружину чому не чипували?
Это ж женщины) Свои тараканы в голове. Хотя вот месяц назад говорила "чего я тебя не послушала и не сделала" когда я делал. Планировала чиповаться на 30 октября, но не успела.
Post automatically merged:

Жалко. Но не потащу ж я силой её.
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
тиомерсал ) очень активно используется в фармпромышленности, особенно в штатах
До меня доходили слухи, что в вакцины добавляют консерванты, содержащие ртуть. Это правда?
Уже нет. В детских вакцинах этот консервант перестали использовать в 2001 г. Это стоит повторить: ВАШЕМУ ребенку не сделают прививку вакциной с ртутьсодержащим консервантом (тимеросал). Уже десять лет как в детских вакцинах этот консервант не используют, а слухи о вакцинах, содержащих ртуть и вызывающих аутизм, ходят до сих пор. Они не прекратились даже после того, как Институт медицины (IOM), переименованный в Национальную медицинскую академию, опубликовал в 2004 г. заключительный отчет об отсутствии связи между прививками и аутизмом8 . Отчет состоит из восьми частей. Институт четыре года изучал действие ртути и комбинированной вакцины MMR. Подведем итог: противники вакцинации по-прежнему много говорят о тимеросале в своих блогах и на своих сайтах, но в вакцинах, которыми прививают ВАШЕГО ребенка, этот консервант отсутствует.

Вакцины от коронавируса https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-covid-vaccine-ingredients-idUSKBN2AQ2SW
A fact sheet on the FDA’s website here discloses the ingredients in the vaccine. It includes mRNA, lipids, potassium chloride, monobasic potassium phosphate, sodium chloride, dibasic sodium phosphate dihydrate and sucrose.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
При перевірці Covid сертифіката (паперовий) здається треба показувати ще паспорт? Що робити якщо збираюсь міняти паспорт-книжку на карту ID, що можна показувати замість паспорта-книжки поки новий не отримав? Ксерокопія паспорта підходить?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Captain, паспортные данные указаны в международном свидетельстве о вакцинации (он без QR-кода). Международный и национальный сертификаты (с QR-кодами) не имеют привязки к паспорту, только ФИО/ФИ.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Captain, у вас у дії нема паспорта? Нема інших посвідчень особи? Закордонного паспорта?
При заміні можна узяти довідку у дмсу...
Captain, паспортные данные указаны в международном свидетельстве о вакцинации (он без QR-кода). Международный и национальный сертификаты (с QR-кодами) не имеют привязки к паспорту, только ФИО/ФИ.
Він не про те питав. Згідно карантинних норм заборонено виходити без документів. Або: як перевірити, що сертифікат належить тобі.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
паспортные данные указаны в международном свидетельстве о вакцинации (он без QR-кода).
Якщо в Covid сертифікаті не вказані паспортні дані а вказані тільки прізвище, ім'я та рік народження. То нічого не треба показувати як-от паспорт? А як тоді будуть знати що це саме я?
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
у вас у дії нема паспорта?
Не ставив Дію бо вона зі старим паспортом марна. Писали що тільки РНОКПП покаже. Чи в моєму випадку буде досить (прізвище ім'я теж буде)?
 
Зверху