Реєстрація
02.09.09
Місто
Гдетотамск
у вас у дії нема паспорта?
Не ставив Дію бо вона зі старим паспортом марна. Писали що тільки РНОКПП покаже. Чи в моєму випадку буде досить (прізвище ім'я теж буде)?
Дия уже подтягивает ковид-сертификат даже если у вас нет id-карты или загранпаспорта. В Дие будет идентификационный код и ковид-сертификат.
 

melvin

the melvins honey bucket
Реєстрація
20.11.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi mi a 3
При перевірці Covid сертифіката (паперовий) здається треба показувати ще паспорт? Що робити якщо збираюсь міняти паспорт-книжку на карту ID, що можна показувати замість паспорта-книжки поки новий не отримав? Ксерокопія паспорта підходить?
Есть подозрение, что достаточно будет показать любой документ, который удостоверяет твою личность, если ты уж так заморачиваешься на эту тему)
Если уж совсем подходить формально, то незаверенная ксерокопия паспорта является просто туалетной бумажкой. Но никто заморачиваться с этим не будет.
 
  • Like
Реакції: idea

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
В нашем ковидном госпитале по состоянию на вчера 195 человек. Из них 20 вакцинированных (по 10 одной и двумя дозами).
Статистика не радует.
 
Останнє редагування:

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Хтось питав за статистику.
Я її навів з того, що стало відомо.
Щось коментувати та робити припущення не вважаю коректним
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
З моїх колег вчора тринадцятеро захворіли, з них мінімум троє вакцинованих двома дозами Файзера. Вакцинації реальні, бо ми разом ширялись...
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
З моїх колег вчора тринадцятеро захворіли, з них мінімум троє вакцинованих двома дозами Файзера. Вакцинації реальні, бо ми разом ширялись...
А кроме Файзера, есть госпитализации с 2 дозами или все с Файзером?
 
  • Like
Реакції: arki

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
По госпіталізаціях нічого не скажу - реально не знаю. З колег, що вчора захворіли (діагноз сьогодні підтверджений), поки ніхто не госпіталізований.
 
  • Sad
Реакції: idea
Реєстрація
27.06.09
Місто
села Красносілка-ФонтанкаОдес.обл
Телефон
PocoF2 Pro 8/256
Всем привет. Переболел в средней степени. Сегодня закончился больничный Врач осмотрела и дала справку на обычном листке что болел и освобождён от прививки на 120 дней. На справке печати амбулатории и её докторские. Так вот сертификаты не выдают для переболевших, но вот менты если будет шмон например в транспорте требуют. Такая справка как я имею никуда не годится только сертификат. Может кто-то столкнулся с подобным абсурдом, как вы это решали. И вообще что мне на таком случае?
 
  • Like
Реакції: webb

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
medeo, ждём 8 ноября. В Дию обещали завезти электронные справки о выздоровлении, которые будут выдаваться на 15-й день (только не понятно - от заболевания или от выздоровления) и пригодные 90 дней.
 
  • Like
Реакції: webb
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
medeo, ждём 8 ноября. В Дию обещали завезти электронные справки о выздоровлении, которые будут выдаваться на 15-й день (только не понятно - от заболевания или от выздоровления) и пригодные 90 дней.
Так а звідки вони у дії візьмуться? Тим паче від глюків ніхто не звільняє.

Я думаю, що довідка мала б пасувати, почитайте постанову уважно.
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
medeo, ждём 8 ноября. В Дию обещали завезти электронные справки о выздоровлении, которые будут выдаваться на 15-й день (только не понятно - от заболевания или от выздоровления) и пригодные 90 дней.
З наступного тижня в Україні з'являться цифрові сертифікати щодо одужання від коронавірусу.

Але отримати цей документ зможуть лише ті, хто звертався до лікаря після підтвердження інфікування, повідомляє пресслужба МОЗ.

Сертифікат одужання зможуть отримати ті громадяни, у яких лікар встановив діагноз COVID-19 після запуску цього документа. Ті, хто хворів у 2020 або раніше в 2021 році, отримати сертифікат не зможуть. https://www.slovoidilo.ua/2021/11/0...e-otrymaye-sertyfikat-shhodo-oduzhannya-covid
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
medeo, ждём 8 ноября. В Дию обещали завезти электронные справки о выздоровлении, которые будут выдаваться на 15-й день (только не понятно - от заболевания или от выздоровления) и пригодные 90 дней.
З наступного тижня в Україні з'являться цифрові сертифікати щодо одужання від коронавірусу.

Але отримати цей документ зможуть лише ті, хто звертався до лікаря після підтвердження інфікування, повідомляє пресслужба МОЗ.

Сертифікат одужання зможуть отримати ті громадяни, у яких лікар встановив діагноз COVID-19 після запуску цього документа. Ті, хто хворів у 2020 або раніше в 2021 році, отримати сертифікат не зможуть. https://www.slovoidilo.ua/2021/11/0...e-otrymaye-sertyfikat-shhodo-oduzhannya-covid
на ходу переобулись
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Тут навіть питання не тому, звідки візьмуться, а що можна отримати, лише якщо перехворів після 8 листопада. Спочатку зовсім інакше це все звучало.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
max-prymak, так я ж і кажу, звідки візьметься сертифікат, бо ніякої бази нема.

У дупі люди, які нещодавно перехворіли і щеплюватись ще рано. Хоча з іншого боку: треба було влітку щепитись.

Мене дивує інше: чому сертифікат дійсний лише 90 днів, а не пів року.
 
Останнє редагування:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
idea, з медициною так завжди, спочатку затягують, а потім - в дупі.

Пару днів тому знайомий підхопив ковід, наразі легка форма, відлежується вдома, але на питання "чого тягнув із вакцинаціює" цілком логічна відповідь "збирався на днях, але не встиг". Де ж ти з літа пропадав, питаю, а у відповідь - жмакає плечима.
 
Зверху