Кіно

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Янус, глянув терма - также враження що я третью частину вдруге дивлюся. Принципових відмінностей не побачив: сюжет дирявий як друшляк, графіка ніяка, на фізику начхати (звісно не так як в Генезисі), жарти не в тему. Хіба що актори грають більш переконливо. Щодо хіть параду частин то для мене він такий: 2, 1, величезна прірва, 4, 6, 3 ,5
 
  • Like
Реакції: al-m

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Янус, глянув терма - также враження що я третью частину вдруге дивлюся. Принципових відмінностей не побачив: сюжет дирявий як друшляк, графіка ніяка, на фізику начхати (звісно не так як в Генезисі), жарти не в тему. Хіба що актори грають більш переконливо. Щодо хіть параду частин то для мене він такий: 2, 1, величезна прірва, 4, 6, 3 ,5
Яка на твою думку сама велика дірка в сюжеті?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Янус, Карл
1. Навіщо Скайнету надсилати його в період коли вже пройшла атомна атака?
2. Як він зміг учитись без перемикання
3. Що за 6 відчуття темпорального поля. Навіщо воно потрібно в комплектації 800
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Янус, Карл
1. Навіщо Скайнету надсилати його в період коли вже пройшла атомна атака?
2. Як він зміг учитись без перемикання
3. Що за 6 відчуття темпорального поля. Навіщо воно потрібно в комплектації 800
1. Скайнет надіслав термінаторів в різні часові точки для підняття шансів успіху. В часи після вибуху це навіть логічніше, бо у Скайнет було більше відомостей про той час, а саме де саме має бути Джон коли він почне організовувати опір, наприклад.. У той же час в 1995 Т-1000 не знав навіть як він виглядає (так само як і в 1984 Т-800 не знав як виглядає Сага Конног)
2. У термінатора нема ніякого перемикання і він вчиться вже с заводу. Канонічним є театральні версії фільмів, то в Т2 не було ніякого пеермикання, цей сюжет був в так званій розширеній версії.
3. Це сайфай ахахха, це такий самий брєд як і весь фільм, наприклад. Який скайнет, які термінавти? Отож

Взагалі шо я хочу сказати про сайфай. Піпл почав нити трошки більше ніж тре. Це кіно, гей! Чомусь раніше так піпл не нив. От наприклад мій улюблений фільм ever Чужий (1979). Класика і багато хто на нього дрочить. Але стривайте, там є кадри де на космічному кораблі Ностромо йде дощ! Чи наприклад на початку коли камера йде кораблем раптово папірці здіймаються вітром. То який дощ, який вітер? Чому ніхто не ниє

Отже добре, ніхто не хоче нових Чужих, Термінаторів, Хижаків тощо. То їх більше і не буде. Всім Марвел, пацани! Людина-павук то інша справа, звісно, там все научно
 

A&S

Реєстрація
20.11.08
Місто
Вінницька обл.
Згадав Матрицю...
Сюжетна лінія побудована на тому, що
машини тепер вирощують людей штучно, щоб отримувати з їхніх тіл енергію
як на мене, використовувати людей як "120-вольтову батерею" (здається така версія там звучала) - повний логічний провал...
набагато "логічніше" було б використовувати людей (їх мозок) як оперативну пам"ять чи на крайняк супер-пупер швидкодійний процесор...
...і в кадрі, де Морфей дістає і показує Нео батерейку - з таким самим успіхом показати йому планку оперативки чи проц... :)
... 20 років в собі це тримав... :'D
 

Вкладення

  • 2005_12_06_morpheus.jpg
    2005_12_06_morpheus.jpg
    5.7 КБ · Перегляди: 30

A&S

Реєстрація
20.11.08
Місто
Вінницька обл.
ха... придумав сюжетну лінію для нової матриці...

Matrix Reality
1. Все те, що ми бачили у попередніх частинах - це все теж була програмна симуляція (ілюзія боротьби)...
2. Насправді людей (людсьий мозок) використовують як нескінченний ресурс супер-шивидких компютерів та пам"яті
3. Люди живуть набагато довше, ніж 60-80років (матриця просто перезавантажує їх мозок для того щоб не виникало "збоїв у системі")... тут якось обіграти поняття "людської душі", "перевтілення", "смерті" і т.д...
4. Насправді можливості "людського розуму" набагато більші, ніж "нам дає використовувати матриця" (просто основні ресурси задіяні матрицею на її потреби, а не на людські)...
5. Є окремі супер-люди (герої фільму), мозок яких розуміє, що знаходиться у матриці - для них була створена ілюзія боротьби із матрицею (див п. 1)...
6. Але ці супер-люди зрозуміли (навіть після перезавантаження/смерті) що ця боротьба - теж ілюзія...
7. Цей пункт (і наступні) - придумаю уже за мільйон баксів гонорару.... :'D
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Янус, ну кожному своє. Для мене логічно що плоть старіє, логічно що REV нічого не знає про Скайнету і думає що 800 це якесь із творінь Легіону. Можна якось припустити про координати. Якщо б Карл зібрав якусь хитру штукенцію яка ловить ті самі коливання поля я б ще повірив. Або якщо б сказали що Дані мега крута вчена яка придумала технології як апгрейдити людей. Лідер з неї як з мене балерина. А про те як терми епічно презимляються після стрибків в стилі Марвел я взагалі мовчу.

І в попередніх фільмах була купа ляпів (то терм падає від вистріла дробовика, то тікає не зрозуміло куди після аварії від копів, то ляси точить замість того щоб прибити)

Але в цілому сюжет був цілісним сюжетом. Переважна більшість сучасних фільмів це просто кліп з крутими сценами, більшість яких просто для того щоб показати і їх цінність для сюжету нульова. От Джокер не такий, як на мене його будуть і через 50 років дивитися як зараз Чужого, Т2, ..

Добавлено через 2 минуты
A&S, А хіба в Матриці не казали що вже 5 разів ребутали систему і рушили Зіон. Як на мене це прямий доказ що Матриця в Матриці
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: A&S

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Доктор Сон непогано.
На відміну від Кубриковського Сяйва цей фільм схожий на фільм жахів. Кубрік нормально в візуал, але він не розумів, як на мене, що таке горрор.
Олдскул - сцени з 80х зняли за допомогою схожих акторів, а не сижіай, це сподобалося чомусь. В наші часі це вже навіть доволі оригінально:D. Маленький Дені краще, хоча Дені з Сяйва настільки поганий, що його важко було зіграти гірше
Але чорнява головна героїня тут взяла перехідний прапор посередніх акторів.
Все інше добре, місцями дуже.

 
  • Like
Реакції: B&B

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
DzygaMDB: в Украине запустили первую онлайн-платформу с кинобазой
Украинская киноакадемия презентовала новый киноресурс, аналога которому в Украине до сих пор не было. Онлайн-платформа DzygaMDB объединила в себе базу аудиовизуального сектора страны с момента обретения независимости и до сегодняшнего дня. О возможностях и функциях индустриального ресурса специально для Сегодня.ua рассказала его соосновательница, исполнительный директор Украинской киноакадемии Анна Мачух.
С чем связано появление идеи создания DzygaMDB, что послужило толчком для этого?
В какой-то момент стало понятно, что нам не хватает базы, где была бы собрана воедино вся информация кинематографического сектора. То есть такая, как собственно IMDb с перечнем и описаниями фильмов, сериалов, их создателей и разработчиков, но именно касательно украинского рынка. У нас отсутствовала база, где структурировано содержались бы данные о рынке проката, продакшены, база специалистов аудиовизуальной индустрии. Поскольку такая платформа сама по себе не появилась, мы решили, что нужно ее сделать и запустить так, чтобы каждый пользователь мог ее наполнять в дальнейшем. Перед запуском проекта мы проводили не одно исследование, изучая аналогичные базы в мире, чтобы как можно лучше адаптировать к украинским реалиям. Отдельно на сборах участников киноиндустрии мы все время прислушивались к обсуждаемым вопросам и проблемам, чтобы понять, что работает не так, какой информации не хватает. Собственно из совокупности всех исследованных факторов сформировалась задача для разработчиков.
Существуют два варианта модели пользования ресурсом: DzygaMDB и DzygaMDB Pro. Какие различия в доступе?
Открытый ресурс дает возможность просматривать профили компаний, членов съемочных групп, фильмов и так далее, ставить оценки, оставлять комментарии и предлагать новости или информацию для размещения, которую в дальнейшем проверяет уже наш редактор. Внутренняя версия Pro предоставляет более расширенный доступ, ориентированный именно на профессионалов индустрии. То есть режиссеры или актеры, регистрируясь, указывают о себе более подробную информацию, чтобы с ними могли связаться потенциальные работодатели с интересными проектами.
Вы запускали ресурс уже с определенной базой. Как и где вы собирали эту информацию?
Мы взяли то, что было в открытом доступе. Сейчас это более тысячи фильмов, дальше будем собирать сериалы. Сначала делаем все сами, но дальше надеемся на активность самих пользователей. При этом участники рынка всегда смогут добавить какие-то изменения в свой профайл или на страничку продукта, если она была указана другим пользователем и не совсем корректна или достоверная. Кстати, украинские кинодеятели очень активно создают свои профайлы на платформе – они уже есть у Ирмы Витовской, Ахтема Сеитаблаева, Янины Соколовой и многих других.
DzygaMDB будет оставаться бесплатным ресурсом или за пользование все же придется платить?
Для обычных пользователей внешняя опция будет оставаться в свободном доступе. Но после полноценного запуска и тестовых периодов планируем ввести подписку для тех, кому нужен более расширенный доступ, пользование всеми фильтрами, которые есть, использование поиска контактов, возможности публикаций кастингов и прочее. То есть для активных профессионалов киноиндустрии.
Планируете ли вы как-то видоизменять ресурс, добавлять в него другие разделы или функции?
Конечно. Индустрия не стоит на месте, и мы должны тоже держать руку на пульсе того, что происходит. Например, внешняя часть вполне может превратиться в медиаресурс, которым управляют в основном сами пользователи и кинокритики. Отдельно мы хотим в будущем добавить раздел и про зарубежные фильмы, которые выходят в украинский прокат, сделать внутренний чат для пользователей. Когда DzygaMDB будет содержать достаточную информацию о наших проектах и их производителях, мы планируем презентовать платформу на международных рынках и фестивалях, именно поэтому проект создавался на украинском и английском языках. А летом DzygaMDB будет презентована на 11-м Одесском международном кинофестивале, куда приезжают гости со всех уголков мира.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Доктор Сон непогано
Непогано - максимальная оценка...
Книга НАМНОГО круче. Очень много опущено из книги, чего хотелось бы на экране.

АУТСАЙДЕРЫ (он же Форд против Феррари).
Рекомендую! Очень понравился.
 
Останнє редагування:

B&B

Реєстрація
17.11.08
Місто
Dubai
Телефон
Note 20
АУТСАЙДЕРЫ (он же Форд против Феррари).
Рекомендую! Очень понравился.
Можно сказать, тёплое ламповое кино.
Джейсон и Бейл свои роли отыграли так, что веришь. Веришь, что они прожили это сами.
 
  • Like
Реакції: SerP

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Взоржал :D
Режиссер новой версии фильма «Ангелы Чарли» Элизабет Бэнкс пожаловалась, что мужчины не хотят смотреть боевики с женщинами в главных ролях. Ее слова приводит издание Indie Wire.
В первые выходные проката ее картина собрала менее 9 миллионов долларов. Ожидается, что она станет одним из самых убыточных проектов компании Sony.
«Слушайте, люди должны покупать билеты и на этот фильм тоже. Он должен заработать деньги. Если это кино не приносит денег, это лишь укрепляет стереотип о том, что в Голливуде мужчины не хотят смотреть на женщин в боевиках», — заявила Бэнкс.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я ещё не смотрел Ангелов Чарли, но пока что предполагаю, что это неплохой фильмец. Это же карикатурный шпионский боевик как он есть. Версия 2000 года тоже была такая, но фильм собрал нормально.

Вероятно сейчас не время для такого фильма
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Крч, Фроузен2 не зовсім потрібно, точно гірше за оригінал, але піде.
Пісень ну дуже забагато і всі вони погані.
Їхали по тій же колії: невідома фігня, Ельза лажає через зайвий розум, Анна розрулює завдяки недоумству і відвазі. Сніговик жартує, селюк розмовляє з оленями і камінням


 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Пісень ну дуже забагато і всі вони погані.

Одна бабушка говорила другой бабушке, а я услышал проходя, что в этот раз мало того, что при локализации переводчик не совсем справился со своей задачей, так еще и девочки-вокалистки будто не с той ноги встали. Может, стандартам Диснея это в конечном итоге таки соответствовало, я не пойду в кино на этот фильм, но иногда франшизы надо заканчивать в зародыше.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
@Mathias , Якщо ти в темі, що за фільм Стармедіа знімає на Новій Дарниці про Донбас?
 
Зверху