Кіно

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
шутка для тех кто видел кино :(
Я думал, что нет людей 80-х и старше годов рождения, которые не видели этот фильм - так же, как например "Терминатор", "Чужой", "Люди в черном", "Такси", "Маска", "Адвокат дьявола", "Плохие парни", "Молчание ягнят", "Основной инстинкт", "Святые из Бундока", "От заката до рассвета, "Криминальное чтиво"...

Ладно, бывает. Не зашла шутка.
Скажем так, далеко не все фильмы из этого списка были обязательны к просмотру ) ИМХО, только "Терминатор" ну и "Маску" видели все. Всё остальное - как повезёт.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Скажем так, далеко не все фильмы из этого списка были обязательны к просмотру ) ИМХО, только "Терминатор" ну и "Маску" видели все. Всё остальное - как повезёт.
Тааак.... А ну давайте голосовать: кто не видел
"От заката до рассвета, "Криминальное чтиво"...
и вааще всю эту тарантину? А?
Ага, видели.
Аббревиатуру ИМХО мы все заметили, да. Но всё же..
Я вот, например, "Хищника" видел около двух сотен раз. А его вовсе нет в списке. ))
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Я вот, например, "Хищника" видел около двух сотен раз. А его вовсе нет в списке. )
Та блин, там много чего ещё нет - "Побег из Шоушенка", "День сурка", "Один дома", "Не грози Южному централу, попивая сок у себя в квартале" и т. д. - поэтому в конце многоточие.
 
Реєстрація
19.03.17
Місто
Lviv
Телефон
Hotwav Note 12
Творець / Archive (2020)
Сюжет:
2038-й рік. Молодий учений, працює на всесильну корпорацію, і створює у секретній лабораторії андроїд зі штучним інтелектом. Його останній прототип майже готовий. Залишається найризикованіша фінальна фаза, але треба встигнути до появи команди зачистки. Адже його таємна мета — воскресити за допомогою цієї технології дружину, яка загинула кілька років тому…
Якісний сайфай, як ковток свіжого повітря, є над чим подумати. Можливо це наше майбутнє.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Шпионский триллер Legacy Of Lies / «Наследие лжи» выйдет в украинских кинотеатрах 6 августа, его снимали в Киеве и Великобритании [трейлер]

 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Зашел в комнату к матери, включен "ящик" канал Интер. Идет, какой-то худ.фильм, где за столом ужинает компания и ведут беседы, причем на тему Интернета: термины, отгадывают пароли, про Тор упомянули, анонимность...и все в таком стиле...
Что за фильм (иностранный) ?
Post automatically merged:

Нашел на их сайте, вроде название такое
"Пароль:Хаус"

Новый что-ли ?
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я подивився Тенет і мені не сподобалося.
Якісь персонажі на початку роблять якийсь дії. Хто вони, навіщо, що відбувається - одному ноліну відомо.
Так як я не розумів, що за персонажі, то було на них абсолютно фіооетово весь фільм. Особливо на головного героя, якого з якоїсь причини звуть Головний герой (???)
Далі нолівщіна в поганому сенсі слова, складно, але нецікаво. Воно мені треба? Якщо іноді хочеться переглянути, щоб було зрозуміліше, то тут не хочеться. Це як саєнтологія, яка надуває щоки про те як все круто і яке це таємне знання, а по суті фігня.
Бойовик з інверсіями в третьому акті піде.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Американська кіноакадемія змінює критерії для фільмів, що претендують на номінацію «Найкращий фільм». Нововведення діятимуть з 2024 року та стосуватимуться питань інклюзивності та репрезентації. Метою нововведень є «заохочування адекватної репрезентації різних соціальних груп на екрані та поза ним».

Починаючи з 2024 року, щоб номінуватися на нагороду у категорії «Найкращий фільм», стрічкам треба буде відповідати щойнайменше двом з чотирьох наступних критеріїв:

- принаймі одну з головних ролей чи суттєву кількість (30%) ролей другого плану виконують представники малорепрезентованих груп – етнічних та расових меншин, людей з інвалідністю, тощо;

- представники малорепрезентованих груп залучені до самого процесу кіновиробництва – представники малорепрезентованих груп виконують хоч одну з центральних ролей під час роботи над сценарієм фільму, підбором акторів, зйомками, написанням музики чи розробкою костюмів, тощо;

- компанія, що займається дистрибуцією чи фінансуванням фільму, має оплачувані стажування чи навчальні програми для представників малорепрезентованих груп – жінок, ЛГБТК+-людей, етнічних та расових меншин, людей з інвалідністю, тощо;

- представники малорепрезентованих груп залучені до роботи у відділах маркетингу та промоції стрічок.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Я подивився Тенет і мені не сподобалося.
А коли буде на стрімінгових сервісах відомо? Пішов би з задоволенням в кінотеатр, але...
Починаючи з 2024 року, щоб номінуватися на нагороду у категорії «Найкращий фільм», стрічкам треба буде відповідати щойнайменше двом з чотирьох наступних критеріїв:
Маразм крєпчав.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Тенет онлайн буде а листопаді, дата ще невідома
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
BigMan., трейлер обычно и не "цепляет", но и не "отвернуло", надо будет посмотреть.
 
Зверху