Житлово-комунальні послуги

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Внески за обслуговування загальнобудинкового лічильника за ІІІ квартал 2020р
Водоканал чи теплоенерго? Бо в мене ні того, ні іншого. Але в мене Єврореконструкція(тепло) в цьому місяці не сплачується за ВКО.
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
Водоканал, за тепло ( теплоенерго) в мене теж нема в цьому місяці.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
В мене нема окремого договору з водоканалом, за обслуговування плюсує до вартості спожитої води і водовідведення. Особовий рахунок ще з ЖЕКівських часів.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Як заплатити Київводоканалу за облік ВКО (вузла комерційного обліку)? Ізя, портмоне не мають такого пункту.
У мене квитанція від київводоканалу, там один рахунок (реквізити) на сплату усього, і холодної і відведення гарячої і вко. Плачу через моно без проблем. Тому здивований питанню... Теж сьогодні оплатив

Але, звертайте увагу, і квк і гіоц (квартплата) неправильно рахують суми, заокруглюють не туди... Лише Ясно у Києві без проблем рахують - усе збігається...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
У мене квитанція від київводоканалу, там один рахунок (реквізити) на сплату усього, і холодної і відведення гарячої і вко. Плачу через моно без проблем. Тому здивований питанню...
До початку оренди квартири ьуь був борг, тому не хоу, щоби актуальні сплати йшли в суму сплати боргу.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Кочевник, так а толку, якщо все одно у них для однієї квартири один казан...
Можливо через особистий кабінет на гіоц чи на квк можна це якось окремо заплатити... Колись давно (давно не платив) Гіоц розділяв гарячу і холодну воду в них: у мене за одним був борг, а за другим переплата. А у квитанціях все було гаразд 😀
Якщо ні, то лиш вихід оплата за ібаном і вказати це у призначенні платежу. Як добре, що ібани у нас тепер є.
 
  • Like
Реакції: drmz

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не один. Окремо є борг за водопостачання, окремо за водовідведення гарячої води.
Ібан до бані. По ньому правильно треба вмутити поизнпчення.
Я не ризикую.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
Як заплатити Київводоканалу за облік ВКО
СЕП-платеж (например в UKRSIB online). Назначение платежа что-нибудь такое:

ВНЕСКИ ЗА ОБСЛУГ. ЗАГАЛЬНОБУД. ЛІЧИЛЬНИКА ЗА ІІІ КВ 2020 , 2802067397, КИЇВ, СИМИРЕНКА ВУЛ. Д121/1 КВ21, КОВАЛЬОВ В.В.

Выделенную часть (лицевой счет, адрес, ФИО) беру из платежа ГІОЦ в адрес Киевводоканала за холодную воду в next.privat24.ua.
Там же можно еще раз подсмотреть актуальный IBAN:

ОДЕРЖУВАЧ ПрАТ "АК "Київводоканал" На рахунок: UA243057490000002600931011902 ІПН/ЄДРПОУ 03327629 АТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО"

Единственный нюанс – разносят на лицевой счет такой платеж долго, дней пять рабочих обычно. Да, можно заплатить эту сумму вместе с водой, но эта квитанция – она для себя, для своей "бухгалтерии" – чтобы не путаться в водоканаловском колхозном "билинге".
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
Кочевник, в май альфабанку всі комунальні йдуть з двома полями. Ліве --- борг, праве --- поточна оплата. Наскільки я розумію, сервіс їм надає портмоне.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Ну шо, кто уже отопительный сезод начал?)) Вчера вечером запустил котелок, дом чуть прогреть.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Не, на моей широте еще рано - я сегодня летним душем пользовался и с коротким рукавом еще хожу. Водичка, конечно, не летняя, но еще пока терпимо. Пока ограничился заменой летнего одеяла на зимнее.
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
В Донецкой области уже настоящая осень. Листья сыплются, похолодало. Все начали одеваться в осенние "шкурки".
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
+8 было пару ночей

Если есть возможность, то можно топить когда угодно, ориентир температура в доме:cool: ну а отопление обычно включают когда среднесуточная температура равна или меньше 8 градусов, на протяжении 3х суток, для примера днем температура +10 а ночью +6
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Я вражений, що настільки різні температурні умови у різних областях...
Ми теж уже почали опалювальний сезон, правда по ночах. Позавчора уночі було +3.
У хаті теж опустилось до 18... Певно теж залежить наскільки утеплений дім та який поверх... Ну і, комфортна температура для мешканців...
 
Зверху