• Форум обновлён на новый движок. Тема для обсуждения тут

Контрактні тарифи Vodafone (2018)

Goodok

Известный пользователь
Телефон
Samsung A7 (2017)
rezz, чесно, вперше про таке чую. Не має бути так. Завтра уточню і відпишусь тут.

• Like
Реакции: rezz

Goodok

Известный пользователь
Телефон
Samsung A7 (2017)
Відписуюсь, як і обіцяв. Уточнив, в М і Л НЕМАЄ обмежень на швидкість ютубу чи інших сервісів потокового відео. Єдине обмеження, яке може бути, це 150 кбіт/с після використання пакетних МБ в ТП і додаткових 20 пакетів по 500 МБ на міс. Тільки що дивився півгодини кілька відеороликів в ютубі в якості 1080. Якщо був би шейп 1,2 Мбіт/с, то відео не вантажилось би нормально. А було все добре. В мене Л.

• Like
Реакции: helg

rezz

Активный пользователь
Телефон
iPhone 11 & Samsung A7’18

takeshi

Активный пользователь
Як зі швидкістю інтернету на Red XL? Не є шейпу після 3000 мб/день? Чи хтось користувався інетом XL на компютері. Наприклад я користуюсь простим Unlim 3G на ноуті, точніше Smart TV (інет пропускаю через Connectify на ноуті до смарт тв, бо якщо роздавати Wi-Fi прямо з смартфону, то шв інету на смарт тв буде 3 мб/с, а не 18-20 мб/с , як на смартфоні, та й TTL зафіксувати на ноуті легше, а ніж на смарфоні). Тих нещасних 3000 мб вистачає лише на півтори години перегляду FHD каналу. Тому й питаю про контрактний Red XL (цікавить в ньому лише інтернет).

takeshi

Активный пользователь
Отже теоретично виходить, що цим тарифом можна користуватись і на пк/смартфоні (як з «передплатною» лінійкою Unlim 3G, без усіляких додаткових послуг для Wi-Fi, накшалт HotSpot)?

takeshi

Активный пользователь
Шановні користувачі Red XL. Хтось роздавав інтернет в даному тарифі на ТВ чи ПК? (маніпуляції з TTL Vodafone поки що не відміняв). Просто 3000 мб/день мені замало. Одного разу ввімкнув на тв застосунок Netflix. Роздача інтернету йшла зі смартфона на ПК (тариф Unlim 3G), де вже було потрібне значення TTL, там же на пк в Connectfy створювалась нова точка Wifi, яка й "йшла" до ТВ . Так 2 години перегляду фільму в 4к (2160) з бітрейтом 59.9 мб/с зжерли 50 Ґб. Добре, що ввімкнув Netflix ввечері, і якраз тоді в Vodafone стався отой приємний "глюк", коли вони не різали швидкість інету після 3000 мб, і дозволили додивитись фільм до кінця в 4к. Такі "глюки" в VF стаються ввечері декілька разів на місяць (з власного піврічного досвіду користування Unlim 3G) , проте системності не помітив. Якби дивитись Netflix щовечора чи зранку замість тв протягом місяця (період "шарової" тріальної підписки Netflix'a), в 4К, то можна зїдати по 5.5 ТБ щомісяця, тим більще, що 4Ґ дозволяє дивитись 4К з вищезгаданим бітрейтом. Мабудь тому в деяких тарифах зробили безлімітним YouTube, а не Netflix, і то лише першу стартову сторінку, а якщо дивитись відео YouTube з підписок чи каналів, то мб зжираються. Такий от "безлімітний" YouTube в деяких тарифах. Тож чи в когось в тарифі Red Xl вийшло роздавати інтернет зі смартфона (через фіксацію ttl) на тв чи інші пристрої?

takeshi

Активный пользователь
Доброго дня. Цікавить тариф Red Xl. Чи хтось роздавав інет із смартфона (з фіксом ttl) на пк/тв в даному тарифі ? PS на смартфоні рут права, так що у випадку чого можна фіксувати ttl.

takeshi

Активный пользователь
Агов, є хтось на форумі? Ніяк не можу отримати відповідь на питання - чи «палить» Wi-Fi роздачу Vodafone в тарифі Red XL, або чи можна використовувати сімку в 4G модемах (прошитих та з фіксом ttl).

MASolomko

Да трам же тарарам!
Телефон
LG V30S+ ThinQ
...чи можна використовувати сімку в 4G модемах (прошитих та з фіксом ttl).
А чому ні? :)
Але зауважу, що фікс для підключення телефону один, а для підключення ноутбуку — інший. Тільки на цьому можна спалитися.

takeshi

Активный пользователь
Дякую, що відповіли. Я вже понад півтора року "сиджу" на Unlim 3G без усіляких Hotspot"ів, і вже пристосувався роздачі інету на пк-тв в даному тарифі. Єдиний його суттєвий недолік - 3000 мб/день (хоча час від часу вф "забуває" шейпити інет, мабуть, коли оновлює по своєї бс). Тому й питав про "контрактний" RED XL.

Drohne

Активный пользователь
Телефон
ASUS MemoPad 7 LTE AT&T
Возникли вопросы по контракту. 1. Перейти на контракт со своим припейд номером можно? ( т.к. на сайте формулировка звучит ... с новым номером...'. 2. Как часто принудительно меняют условия тарифа. 3. Выйти обратно на припейд возможно?

Кактус

Активный пользователь
Возникли вопросы по контракту. 1. Перейти на контракт со своим припейд номером можно? ( т.к. на сайте формулировка звучит ... с новым номером...'. 2. Как часто принудительно меняют условия тарифа. 3. Выйти обратно на припейд возможно?
1. Да, после пол года пользования припейдом
2. Относительно припейд тарифов - не часто
3. См. п.1 ( слово припейд замени на контракт)

Квазар

Активный пользователь
Телефон
Redmi Note 7 Pro

takeshi

Активный пользователь
Хтось тут на форумі жалівся що на контракті є шейп і обмеження «політики чеснгого користування інтернетом». Всі ці обмеження до дупи, якщо є прошитий смартфон чи роутер (з фіксом ttl та вимкненим IpV6), а якщо хочеться скачувати торренти чи дивитися потокове відео без всіляких шейпів, то є десятки й сотні всіляких VPNклієнтів (на безплатні vpn я не ведуся). І спокійно інет скачується терабайтами, без усіляких смс з попередженнями/погрозами від ВФ (типу «...ви використали сьогодні 3000 мб , тому швидкість інтернету обмежена...», або «...в даному тарифі неможлива роздача інтернету...»). У мене IPTV показує без затримок навіть в 4К, а коли хочу подивитись YouTube, то вмикаю VPN. Netflix доречі показує без шейпів, навіть з бітрейтом 50 мб/с, в той час як YouTube «світить» максимум 2 мб/с, якщо не користуватися VPN.

Сверху