• Форум обновлён на новый движок. Тема для обсуждения тут

Контрактні тарифи Vodafone (2018)

sprintload

Активный пользователь
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Evgenii,благодаря доблестным героям-разведчикам и на контракте всё подрежут :apl:

takeshi

Активный пользователь
Sprintload «контрактники» не «кладуть» мережу, їх не так багато, тому поки що можна користуватись «прогалинами» в «політиці чесного користування» допоки є можливість. А якби в ВФ на передплаті окрім послуги, що дозволяє роздавати інтернет (на мою думку вона повністю безглузда, ну ви знаєте як її обійти) була б послуга, що знімає шейп після 3000 мб, або вводить шейп на рівні 20-25 мб/с, а не 800 кб/с , то я б не перейшов би на контракт.

Maxxx

Еплодрочер)
Телефон
iPhone 7+
takeshi, може таке краще під хайд?

idea

Известный пользователь
Підкажіть, будь ласка, чи є інший контрактний тариф кращий за наповненням щодо міжнародних і роумінг послуг за ред xxl? У водогоні чи у конкурентів. Чи треба за нього триматись як найдовше?

LArmstrong

Вояж
Телефон
iPhone 8
Тариф за 250 грн будет работать в USB модеме? Ограничения по трафику/скорости будут?

takeshi

Активный пользователь
Напишіть будь-ласка мені в приватні повідомлення ті, у кого є контрактний RED XL або/та "вищі" тарифи по ціні з безлімітним інтернетом. Хочеться перевірити один з методів обходу обмеження на роздачу інтернету (який я давно випробував на Unlim 3G), щоб потім не шкодувати (я ще на контракт не перейшов), викидаючи гроші на вітер протягом півроку. Набрид вже "шейп" інтернету після 3000 мб (рано чи пізно ВФ все рівно вмикає шейп після 3гб, з СМС чи без СМС з попередженнями типу "Сьогодні ви використали 3ГБ..").

Добавлено через 10 минут
Тариф за 250 грн будет работать в USB модеме? Ограничения по трафику/скорости будут?
А модем "прошитий"? По-перше модем має бути "прошитим" під контрактну картку ВФ, інакше вф вас заблокує. По-друге на ньому має бути фікс ттл. Ну і по-третє - має бути під рукою VPN, для перегляду Youtube, інших потокових сервісів. Інакше вам "загрожує" шейп 2 мб/с. Ну і без VPN неможливо скачувати торренти.

Последнее редактирование:

takeshi

Активный пользователь
Шановні користувачі тарифів Red XL і вищих за ціною. Поділюсь з вами в приватному повідомленні методом обходу заборони на WiFi роздачу, без всіляких рут-прав чи прошивок смартфонів/модемів/роутерів, що роздають водафонівський інтернет.

savstar

Пользователь
Простите за оффтоп, но слово "лазейка" пишется именно через "а".

takeshi

Активный пользователь
В цій темі є хоч один користувач контрактних тарифів, починаючи з Red XL і вище? 250грн/міс виглядять не такими вже й захмарними, особливо в порівнянні з SuperNet Unlim.

canlost89

Активный пользователь
Телефон
iPhone8Plus
Я пользуюсь Red XL.
Очень хорошее наполнение за такие деньги.

AlexCorsa

Новичок
Подскажите плиз, есть ли способ перейти с контрактного Red Light-а за 30грн на что-то либо еще более дешевое или в ту же цену, но с большими плюшками (например, припейдного 4G Smart XS) ?

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Телефон
UMC прямий
Подскажите плиз, есть ли способ перейти с контрактного Red Light-а за 30грн на что-то либо еще более дешевое или в ту же цену, но с большими плюшками (например, припейдного 4G Smart XS) ?
Ето піздєц, єслі чєстно... Боюсь, што нєльзя, колєґа.

BMX

Активный пользователь
Телефон
iPhone SE
@Olexa, но если очень хочется, то можно😀
Добавлено

Тут один за 0 гривен пользуется RED M

Сверху