Кофе, кофеварки, кофемашины, кава, кавоварки

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
які сорти кави вважаються крутими\класними \ престижними ?
Не знаю, як "круті\класні \ престижні", але я, наприклад полюбляю всякі Марагоджипи (Нікарагуа, Гватемала); великі зерна, середнє обсмажування, м'який смак, помірна гіркуватість.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
які сорти кави вважаються крутими\класними \ престижними ?
Не знаю, як "круті\класні \ престижні", але я, наприклад полюбляю всякі Марагоджипи (Нікарагуа, Гватемала); великі зерна, середнє обсмажування, м'який смак, помірна гіркуватість.
Це ж залежиить від смакових уподобань. Дехто загалі лише "фільтр-каву" п'є, в яку байдуже що засипаєш, але стільно-модно-маладьожна.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Гурмани самі зібрались, ітіть наліво... :LOL: Ось, смаки на всі часи! ;)

 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
наприклад полюбляю всякі Марагоджипи (Нікарагуа, Гватемала)
Нікарагуа сама шикарна. Гватемала гірчить (але це ще від обсмаження може бути) та кислинка більше випирає, порівняно з Нікарагуа.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Покупаю такую в авроре.

kava.jpg

Пока самая лучшая по соотношению цена \ вкус из того что имеется у нас тут по месту.

Всё эти Гватемала, Гваделупа, Никарагуа и прочие зимбабве конечно кошерно, но к сожалению, уже не по карману..
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
........Гватемала гірчить (але це ще від обсмаження може бути) та кислинка більше випирає, порівняно з Нікарагуа.
Гватемала точно була середнього обсмаження (зерна світло-коричневі)? Та й кислинки я в обох не помітив. Але я "такій собі" поціновувач кави.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Гватемала точно була середнього обсмаження (зерна світло-коричневі)?
Вони обидві середнього обсмаження, але гватемала мені не сподобалася із-за отих ньюансів.
Колись, купивши чергову дозу наркоти порцію марагоджипа, вже дома побачив більш темне обсмаження (що для цього зерна було пересмаженням), а зробивши каву - в ній якраз була гіркота від пережарки.
Наступного разу, коли купував каву запитав "у вас шо, роботяга заснув, чи таймер зломився, чи вам якусь лажу постачальник підсунув?". Розповіли цікаву історію, мовляв хтось там із "високих спеців", коли вони "на якомусь збіговиську підвищували кваліфікацію" заявив, що марагоджипу треба більш сильне обсмаження. Вони спробували, і купа постійних клієнтів їм сказали "ви налажали, верніть все як було". Не один я помітив зміну смаку у негативну сторону. Після цього вони повернулися "до свого рецепту".
 

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Так як друга армія світу прихопила мою рожкову кавоварку, з'явилося бажання придбати автомат. Вибір став між Delonghi 370.70 і Nivona 790. Я більше схиляюсь до другого варіанту, але може чогось не враховую? Може в когось є реальний досвід використання або щось можете підказати. Буду дуже вдячний.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
fudor, я би взяв знов рожкову, бо в простих автоматах кава виходить якась не така смачна, як на мій смак.. Вживаю її з таких кавоварок в офісах постійно. Але, смаки різні.. В одному офісі "по багатому" - рожкова професійна, як у кав'ярнях, ось там смачна.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Так як друга армія світу прихопила мою рожкову кавоварку, з'явилося бажання придбати автомат. Вибір став між Delonghi 370.70 і Nivona 790. Я більше схиляюсь до другого варіанту, але може чогось не враховую? Може в когось є реальний досвід використання або щось можете підказати. Буду дуже вдячний.
Агов брате дай собі спокій з тими нівонами там мультиклапан коштує в районі 150 доларів, я також думав брати нівони але перегледів багато обзорів зупинив свій вибір на делонгі 44620S і не шкодую.
Post automatically merged:

Delonghi 370.70 хороша машина ремонтопридатна, ну і легка в обслуговувані. На лоху їх продають багато причому в дуже доброму стані сам свою делонгі там брав не шкодую.
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2



️Отруйна кава завезена в українські магазини: від її вживання люди можуть впасти в кому.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба. Мова йде про органічну зелену каву, яка експортувалася з Німеччини (відправник: Rehm & Benecke Coffee GmbH & Co, отримувач: ТОВ «Кофітон»). В ній виявили хлорпірифос, який може викликати гострі порушення роботи нервової системи, головний біль, порушення свідомості аж до розвитку глибокої коми.
 
Зверху