Валютний ринок: курси валют (продаж, купівля, обмін)

User_5

Заблокирован
Реєстрація
09.12.07
Місто
Украина





☝️ Онлайн-покупка валюты в банках | Курси валют для online-операцій
 
Причина: Онлайн-покупка валюты в банках
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Нужны были доллары в приват 24. Ждал что утром ещё вниз немного пойдем. А нннет, снова вверх... Пришлось брать по 28,33.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Розрив між налом і міжбанком скоротився з 2-х до 0.5грн. Гривня закінчується. Тимчасовий стабілізець на 28+-0.5
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Гривня закінчується чи росіяни через кордон вже менше шастають?
Это вообще про что?
Наверно заканчивается гривна, машины на номерах страны-агрессора продолжают ездить по городу.
В каком городе?
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Это вообще про что?
Про неадекватність курсів краматорських обмінок і "диванну" теорію залежності від близькості кордону окупантів й орієнтацію на їхню економіку)) В райцентрі обмінки Закарпаття продають по 28.10-28.35.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Курс валют НБУ на сегодня: доллар - 27,26 грн, евро - 29,79 грн
Краматорск обменки: 27,00-29,00. Такими темпами желающих купить валюту, скоро не будет.
А що з нею робити?...
Как что ?)) Продавать . Тут же 90% ее используют не для оплаты чего- то, а купил-продал , продал- купил. Гоняют лысого короче.
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Курс валют НБУ на сегодня: доллар - 27,26 грн, евро - 29,79 грн
Краматорск обменки: 27,00-29,00. Такими темпами желающих купить валюту, скоро не будет.
А що з нею робити?...
Как что ?)) Продавать . Тут же 90% ее используют не для оплаты чего- то, а купил-продал , продал- купил. Гоняют лысого короче.
Спекулянти.
 

B&B

Реєстрація
17.11.08
Місто
Dubai
Телефон
Note 20
Был пост от 24 ноября (на покупку ниже 24 грн) и пост от 29 января (ожидаемая продажа по 25,2-25,5). Это заранее, нет?!
Понимаю, что у вас, скорей всего, другие принципы работы с валютой. Меня интересует зазор в гривну-полторы-две, за копейками внутри дня не бегаю. Почти 10% за 3-4 месяца для меня хороший результат.
Допускаю, что я был не внимательный, потому что таких среднесрочных прогнозов очень много, глаза разбегаются :(
По теме, если правильно понял из поста выше, то ты сейчас на руках с бумагой ? Дальше что ?
На форексе это не так работает. Выходить в бумагу - такого никогда не случается, потому что результат сделки всегда в USD.
И что дальше?!
Даю тут свои прогнозы, только когда они могут быть применены через банки. Потому что алгоритм действий на бирже часто не подходит для обменников.
Всегда много "Если", что для большинства выглядит как гадание на кофейной гуще. Например, если напишу, что жду отката до 25,5 (и на это уйдет больше месяца), но при условии, что курс не закрепится выше 27 - мало кто поймет, что делать. Брать по 27 или ждать ниже?!
Это лишь моя оценка, всегда лучше самому думать.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
А от я дивлюся на історію і бачу стабілізацію на 12 після стрибка з 8... Що було далі думаю всі пам'ятають
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
А от я дивлюся на історію і бачу стабілізацію на 12 після стрибка з 8... Що було далі думаю всі пам'ятають
Там і ситуація з ЗВР, казначейськими рахунками, цінами на енергоносії, ситуація на сході була дещо інакшою. Наразі ціна нашого експорта на нормальних рівнях тримається, оптова ціна палива для аграріїв 17грн.)) Хоча майбутнього ніхто не знає та кратної
девальвації не очікую, хоча й не проти, бо частина доходів в іноземній валюті.
Тут обмінки на карантин пішли, працівники у відпустку за свій рахунок, на Закарпатті вже грн не вистачає. Вся надія на Вовину тисячу й запуск друкарського станка для подальшого росту на 10%.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
А от я дивлюся на історію і бачу стабілізацію на 12 після стрибка з 8... Що було далі думаю всі пам'ятають
Там і ситуація з ЗВР, казначейськими рахунками, цінами на енергоносії, ситуація на сході була дещо інакшою. Наразі ціна нашого експорта на нормальних рівнях тримається, оптова ціна палива для аграріїв 17грн.)) Хоча майбутнього ніхто не знає та кратної
девальвації не очікую, хоча й не проти, бо частина доходів в іноземній валюті.
Тут обмінки на карантин пішли, працівники у відпустку за свій рахунок, на Закарпатті вже грн не вистачає. Вся надія на Вовину тисячу й запуск друкарського станка для подальшого росту на 10%.
ну а тут корона, розвал піраміди держ займу і "проффесіанали" у владі. Звісно х3 не буде а от ще +5-7 грн на кінець року цілком реально.
 
Зверху