Магази АЛЛО відгук\будьте обережні!

Статус
Закрита.
Реєстрація
19.07.21
Місто
Ужгород
ДУЖЕ розчарований в роботі АЛЛО! Коли стається помилка в роботі - магазин повинен вирішити її максимально на користь клієнта! Це як мінімум покаже, що ретейл готовий брати відповідальність за це!!! Вчора ранком на моєму рахункові Алло Грошей було 934 грн, а вже вчора вечером -29грн. (мінус, так!). Телефонував на гарячу лінію та залишив звернення - ніхто не перетелефонував про результат.... Сьогодні був дзвінок від оператора щодо мого замовлення - я поцікавився результатом звернення - не на мою користь. Ок. Звернув увагу на рекомендацію - перечитав юридичні умови тут https://allo.ua/ua/dostavka-vchasno/ так, пункт 5 прописує "5. Нарахування бонусів можливо лише по першим трьом затриманим замовленням." Був ознайомлений з даною акцією, але саме цього пункту не пам"ятаю... (цікаво, правда?). Добре, але це обмеження на день\тиждень\місяць\всього? проаналізував нарахування по моїм Алло Грошам, то ось наступна інформація по акції "Доставимо вчасно або заплатимо ГРОШІ" - нарахування відбувались 24.08.2021, 11.09.2021, 19.09.2021, 01.10.2021, 01.10.2021 (два рази в один день). То тут шось не так? Напевно потрібно видалити два лишніх або ж повернути всю на суму 934 грн!!! Також уже багато разів звертався по них "безкоштовній досавці мебелі" по якій мені так само не надали відповіді, але витрати я поніс на цю "безкоштовну" доставку! Тут просто втрачають постійного клієнта!!! Розчарування нема меж! Пам"ятайте, клієнт завжди правий! Не можете повернути ці гроші - запропонуйте альтернативу, лише так буде зрозуміло, що кожен клієнт є цінним для АЛЛО! Буду вдячний за інформацію, можливо ще хтось зіткнувся з аналогічною ситуацією! Давайте зробимо контору Алло ще більш відомою!
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
mishullya, а какой "лопатой" ты намайнил 934грн? Может у них срок был месяц/три и ты прощелкал сроки?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Выдохнуть, перекурить, написать внятно претензии, пока закрыто.
 
Статус
Закрита.
Зверху