Медицинская страховка

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Я вже в темі про реформи Супрун писав: схема нормально працювала, поки не прийшли реформатори і не почали її ламати "щоб зекономити кошти".
ИМХО страховка може бути вигідна пацієнтам (отримати послуги на більшу суму ніж заплатити за страховку, всередньому) тільки в одному випадку - держава доплачує страховим компаніям в разі настання страхового випадку.
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Так буває в світі, що потрібна ланка шкідників, які тільки заробляють, аби всі біли щасливі. Так, наприклад, з'явилась торгівля.
В торгівлі ти платиш за сервіс (економія часу, можливість вибору).
Наша поточна медицина - це і є торгівля, де соціальні товари роздають, поки що, безкоштовно. А страхова медицина - це довбаний сервіс підписки, який зараз тулять у всіх сферах.
Перехід на страхову медицину - це як заміна мобільними операторами нормальних тарифів з оплатою по факту використання (скажімо Алло Білайн, чи Зручний лайф) на контрактні пакети чи корпу.
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
отримати послуги на більшу суму ніж заплатити за страховку, всередньому
За чий, бляха, кошт?
схема нормально працювала
Питань більше не маю. Хочеться тобі побажати, щоб всі системи в твоєму житті так працювали, як та медицина працювала (і працює), але то буде навіть для мене занадто злісно, як нахєр послати та ще й смерті побажати.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
За чий, бляха, кошт?
От і в мене таке ж питання. Страхова не може бути вигідною для клієнтів, впринципі.
Вона як всякі онлайн стрімінгові сервіси - приносить тільки зайвий геморой за твої ж гроші.
Питань більше не маю. Хочеться тобі побажати, щоб всі системи в твоєму житті так працювали, як та медицина працювала (і працює), але то буде навіть для мене занадто злісно, як нахєр послати та ще й смерті побажати.
Можливо я й не правий, дивлюсь на питання з точки зору знайомих користувачів системи (хворих): якщо в Ужгороді ще нова система має хоч якісь плюси, то в селах і Києві все стало значно гірше: система просто перестала працювати - сільских медиків під скорочення, а у великому місті - до сімейного не записатися. Можливо, з точки зору медиків і стало краще (хоча знайомі медики тільки скаржаться на зайві клопоти з веденням бугалтерії та оплати комуналки)
Оффтоп - середню освіту точно так через кілька років вбють (ось в цьому питанні я більш копетентний).

ИМХО не можна віддавати соціальні сфери бізнесу безальтернативно: користувачам (людям) від того точно не стане краще. Та ж страхова медицина може бути при'мним бонусом для працівників багатих компаній, але аж ніяк не нормою для простих громадян.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Уже далеко не первый год работодатель мне оплачивает медстраховку. И я так привык, что чувствовал бы себя не комфортно без страховки. И мне все равно, что в основном оно не окупается, но если что случилось, то тебя на руках носят, консультации в частных клиниках, доктор домой, все анализы и при необходимости госпитализация тоже за счет страховой.
Из плюшек моей нынешней страховой (предусмотено по контракту):
Общий страховой лимит 150 тыс грн (+есть еще лимит на компанию, для лечения того что в исключениях и тд)
Стоматология 3000грн
Массаж 10 сеансов
Мануальная терапия 10 сеансов
ЛФК 10 сеансов
Профосмотр 1раз в год (Общий анализ крови, мочи, кровь на сахар, Узи щитовидки, ЭКГ, Флюрография консультация терапевта, уролога, эндокринолога, для женщин еще мастопатия и консультация гинеколога со всякими мазками и анализами)
2 раза в год УЗИ щитовидки
1 р в год йодомарин 100
Обслуживание в частных клиниках в тч дорогого сегмента без франшизы (Франшиза 20% толко на брендовые дорогие типа Добробута)
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Горецкий, А можна уточнити: інфекційні (ГРВІ, Корона, СНІД, Туберкульоз, і всяка екзотика в дусі Еболи), серцево-судинні (інфаркт, інсульт) і харчові/алкогольні отруєння це страхові випадки?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Могу сказать из своей страховой из того что точно знаю:
- ОРВИ страховой случай, кроме короны(но пока не получен положительный ПЦР, оплачивается и визит к врачу и сам ПЦР)
- Пищевое отравление - страховой случай, с алкогольным не обращался.
- ВИЧ - не страховой
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Но диагностику и лечение ЗППП покрывает..
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Цікава тема. Вставлю свої 5 копійок.
Якщо ти живеш за межами Києва та можливо обласних центрів, не працюєш у крутій компанії, страховка в цілому мало корисна. Скажемо, за ті гроші, що ти мусиш платити та що тобі за них готові давати, дешевше буде лікуватися за власний кошт. На мій погляд, у нас ти оплачуєш додатковий сервіс, не факт, що безплатно ти б отримав послугу нижчої якості.
Ну і така безкорисність — не остання причина низької популярності послуги. Крім того, більшість послуг можна зараз отримати за електронним направленням. Навіть у приватних клініках.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
страховка в цілому мало корисна
здебільшого тому, що тим, кому страховка справді потрібна (старим і хронічно хворим) страхові кладуть палки в колеса у виді * і дрібного тексту в договорах
 
Останнє редагування:
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
страховка в цілому мало корисна
здебільшого тому, що тим, кому страховка справді потрібна (старим і хронічно хворим) страхові кладуть палки в колеса у виді * і дрібного тексту в договорах
Я кілька років тому придивлявся до страховки для родини. Так от ті, що більш-менш мають працювати в нашій провінції, при оплаті 2 тис. в місяць пропонують амбулаторно-поліклінічне покриття на 2 тис. в рік. На хіба мені така страховка? Ми перед цим усі разом амбулаторно на 6 тисяч пролікувалися, і це не хронічні захворювання.
Ну і дуже бісить, коли навіть у страховому випадку, знайомий операцію на коліні робив, так оте ми оплачуємо, а це ні.
Страхова має покривати все і завжди, єдине обмеження — сума покриття на рік. Але нам це не світить.

P.S. Ось тесть у Польщі операцію зробив по онкології, не заплатив нічогісінько, і це звичайна страховка. А у нас скільки компаній покривають онкологію?
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Страхова має покривати все і завжди, єдине обмеження — сума покриття на рік.
Мені здається така страховка буде коштувати дуже дорого. І люди не будуть нею користуватися.
P.S. Ось тесть у Польщі операцію зробив по онкології, не заплатив нічогісінько, і це звичайна страховка.
Ви не розкрили деталей, як у розрахунках про нашу провінцію.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Человек путает общегосударственное обязательно мед страхование с частным добровольным. В первом случае как в Польше, страховку покупает вся старана, ибо в случае чего без нее лечиться очень дорого, но 90% населения почти ничем из нее не пользуется. За их счет оставшиеся 10% лечатся в том числе по онкологии.
В случае с личным добровольным страхованием - 90% тех кто берет страховку берут ее с целью активно пользоваться и конечно условия там будут совсем иные чаще всего абсолютно невыгодные ибо покрывать лечение за счет здоровых застрахованных не выйдет.

Ну и как бы, чего беситься в добровольном страховании что страховая не все покрывает - договор и условия надо читать до покупки и если не устраивает - не покупать.
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Страхова має покривати все і завжди, єдине обмеження — сума покриття на рік.
Мені здається така страховка буде коштувати дуже дорого. І люди не будуть нею користуватися.
P.S. Ось тесть у Польщі операцію зробив по онкології, не заплатив нічогісінько, і це звичайна страховка.
Ви не розкрили деталей, як у розрахунках про нашу провінцію.
яких вам деталей не вистачає?
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Человек путает общегосударственное обязательно мед страхование с частным добровольным. В первом случае как в Польше, страховку покупает вся старана, ибо в случае чего без нее лечиться очень дорого, но 90% населения почти ничем из нее не пользуется. За их счет оставшиеся 10% лечатся в том числе по онкологии.
В случае с личным добровольным страхованием - 90% тех кто берет страховку берут ее с целью активно пользоваться и конечно условия там будут совсем иные чаще всего абсолютно невыгодные ибо покрывать лечение за счет здоровых застрахованных не выйдет.

Ну и как бы, чего беситься в добровольном страховании что страховая не все покрывает - договор и условия надо читать до покупки и если не устраивает - не покупать.
Так у нас, по сути, никакого нет. Общегосударственного обязательного нет. А те частные, что есть, полноценно работают в больших городах. Чаще всего, при наличии страховки, много чего нужно дополнительно оплачивать со своего кармана.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Страхова має покривати все і завжди, єдине обмеження — сума покриття на рік.
Мені здається така страховка буде коштувати дуже дорого. І люди не будуть нею користуватися.
P.S. Ось тесть у Польщі операцію зробив по онкології, не заплатив нічогісінько, і це звичайна страховка.
Ви не розкрили деталей, як у розрахунках про нашу провінцію.
яких вам деталей не вистачає?
вартість страхового поліса в Польщі, по якому проходив лікування ваш родич.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Человек путает общегосударственное обязательно мед страхование с частным добровольным. В первом случае как в Польше, страховку покупает вся старана, ибо в случае чего без нее лечиться очень дорого, но 90% населения почти ничем из нее не пользуется. За их счет оставшиеся 10% лечатся в том числе по онкологии.
В случае с личным добровольным страхованием - 90% тех кто берет страховку берут ее с целью активно пользоваться и конечно условия там будут совсем иные чаще всего абсолютно невыгодные ибо покрывать лечение за счет здоровых застрахованных не выйдет.
Страхова дає страховку з надією, що не потрібно буде платити. А клієнт бере страховку з надією все вилікувати.
Конфлікт інтересів.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Зверху