Медична реформа сімейної медицини (Супрун)

Ваше ставлення до реформи

  • Найкраща реформа в світі

  • Позитивно, хоча є певні проблеми

  • Нічого не змінилось

  • Негативно, хоча є певні переваги

  • Все пропало!

  • Я в танку...


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Яке Ваше ставлення до неї?
Бачу такі плюси для пацієнтів:
1) Відміну кріпосного права і можливість вибрати хорошого лікаря.
2) Можна записатись онлайн/по телефону і не чекати в черзі.
3) Можна лікуватись там, да живеш, а не зареєстрований.
Але й мінусів багато:
1) В хороших лікарів місць майже немає. Моя сімейна сказала, що за перший місяць було більше 5 тис. бажаючих лікуватись в неї, і багатьом алкоголікам і не дуже культурним людям із "участка" до реформи вона відмовила. Не забиті пацієнтами, як правило, погані лікарі і молодь.
2) На селах закриваються мед заклади і доводиться їхати за допомогою далеко.
3) Старших людей з хронічними захворюваннями і важким характером регулярно "відфутболюють" сімейні лікарі які не мають часу і бажання годину слухати як ломить кості.

З точки зору лікарів як на мене то плюс один:
1) Більше пацієнтів - більше платять.
а от мінусів ціла купа:
1) Лікарі тепер мусять самі бути бізнесменами: медсестру найми, комуналку заплати, витратні матеріали закупи, пацієнту свої послуги "продай"...
2) В маленьких населених пунктах (менше 2000 населення) ніде набрати пацієнтів і доводится закриватися, чи брати пацієнтів з інших населених пунктів де мед. заклади закрились раніше.
3) Треба вчитися. Сімейний тепер і терапевт і педіатр 2 в 1.
Post automatically merged:

P.S. Хтось знає скільки реально сімейний лікар тепер отримує "чистих" грошей за місяць при максимальній кількості пацієнтів?

P.P.S. Особисто я підтримую реформу у великих містах, але вважаю, що в населених пунктах з населенням нижче 5-10 тис. не потрібно було чіпати стару систему і зберегти педіатрів як окремих спеціалістів.
 
Останнє редагування:

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Зарплата залежить від багатьох факторів це від колективного договору та умов які там прописані і кількості задекларованих. Можу розкрити карти про себе. Початківець після інтернатури отримує мінімалку 4000 з вересня чистими. По умовах до 450 дітей зп 4000, ну а далі 451 дитина платять 3 оклади по 3800 грн, після 729 дітей платять 4 оклади. От я отримував живучи в Києві перший рік реформи 3000 на руки, потім вже набрав і наступний рік отримую 12500 на руки. Новеньким бути дуже хрєново. Не все тут медом намазано.
В сімейників зарплати дещо інакші, але не значно більші. Тож не вірте в казочки по ТБ.
Post automatically merged:

Лікарі тепер мусять самі бути бізнесменами: медсестру найми, комуналку заплати, витратні матеріали закупи, пацієнту свої послуги "продай"...

Це не мінус, а навпаки велий плюс. Я рахував що без вставляння палок від керівницва і відкривши свій фоп в лікарні з винаймом кабінету, дасть зарплату від 1000-2000 доларів на місяць, от це вже не погана зп у лікаря. Тому Ви помиляєтесь це плюс, а не мінус, це відміна рабства лікарів від лікарні, а не тільки пацієнта від лікаря чи місця проживання.
 
  • Like
Реакції: idea

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
3) Треба вчитися. Сімейний тепер і терапевт і педіатр 2 в 1.
Справжні сімейні лікарі це в основному молодь. А сімейники яких перевчили в основному і далі беруть тільки дітей або дорослих. А це саботаж як лікарів так і керівницва. Взагалі на первинці мають бути лише сімейні, ніяких педіатрів і терапевтів. В ідеалі в усіх амбулаторіях мають лікувати від народження і до глибокої старості. Це набагато зручніше стало б і круто.
Post automatically merged:

Ще би підняти тему про 300% "коронавірус них" які обіцяли по ящику нинішня влада
Ну що Вам скажу мені ні копійки не доплатили. Захисту не було, за 6 місяців дали 10 масок і 20 волонтерський. Кожного дня маски були куплені за свої гроші, як я так і моя медсестра. Медсестрі взагалі маски 10 штук дали перший раз у вересні. А то тілки з марлі пропонували. І зараз маски бажають кращої якості. А бабки на боротьбу з ковідом поліцейським і на дороги пішли.
Post automatically merged:

Супрун шкода не закінчила реформу, найкращий Міністр Охорони хдоров'я України за роки незалежності.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Лікарі тепер мусять самі бути бізнесменами: медсестру найми, комуналку заплати, витратні матеріали закупи, пацієнту свої послуги "продай"...

Це не мінус, а навпаки велий плюс.
Ще напевно залежить від характеру людини. Викладати мені подобається, а от коли повісили обов'язки по організації дистанційного навчання то всі ці "домовся з цим, проконтролюй того і не забуть обдзвонити тих" за 3 тижні так доколупали що реально бажання піти і звільнитися...
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Zak ну я маю гарний комплект від "бариги" Пороха, де ти не пітнієш і щит не запотіває від подиху. Те що ми отримуємо і маємо відчитатись чуть не під кримінальну відповідальність, лишає бажати кращого.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Лікарі тепер мусять самі бути бізнесменами: медсестру найми, комуналку заплати, витратні матеріали закупи, пацієнту свої послуги "продай"...

Це не мінус, а навпаки велий плюс.
Ще напевно залежить від характеру людини. Викладати мені подобається, а от коли повісили обов'язки по організації дистанційного навчання то всі ці "домовся з цим, проконтролюй того і не забуть обдзвонити тих" за 3 тижні так доколупали що реально бажання піти і звільнитися...
Розумієте це не забов'язання, а додаткова можливість і за лікарями-фоп майбутнє. Читав десь статистику що в Польщі 70% лікарів є фопами інші найняті працівники в лікарнях так як звикли, це по первинці інфо.
Простими словами це не Баг, а Фіча.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Дюрі-бачі, треба би у очнити, хороший сімейний лікар, чи просто)))) Хороші сімейними мають хороші зарплати. В Баранинцях зарплата 20+ це при тому, що на швидкій я маю 6-7 зі стажем роботи
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Дюрі-бачі, треба би у очнити, хороший сімейний лікар, чи просто)))) Хороші сімейними мають хороші зарплати. В Баранинцях зарплата 20+ це при тому, що на швидкій я маю 6-7 зі стажем роботи
Я ж кажу від кол.договорів багато залежить, у мене дуже погані умови в ЦПМСД.
 

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Как выбрать врача, если они принимают только "через декларацию"?
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Самое худшее, что можно было сделать, пани Супрун сделала: семейный врач не ходит на вызовы. Люди с температурой прутся в поликлинику, чтобы выписали больничный. Про пенсионеров я вообще молчу. Если какой одинокий, то ложись и умирай.
Второй, жирный минус: за медуслуги нужно платить теперь официально. Переводить средства на указанный рассчётный счёт. Это классно! Только одно но... Двойной тариф получается. Такую же сумму нужно опустить в карман лекаря, зарплаты у них, как выяснилось ,до сих пор не европейские.
Третий минус: при царствовании Ульянки, многие лекарства, жизненно необходимые для больных людей, были отправлены на перерегистрацию, и до сих пор оттуда не вернулись. Пришлось столкнуться, спасибо форумчанину из Днепра-выручил. Купил последнюю упаковку, причём пришлось ездить из одной аптеки в другую, по всему городу, ибо и там и там половина упаковки оставалась. Это самый лучший министр здравоохранения?
 

Мимоходом

Дебил, но зато откровенный.. :)
Реєстрація
24.06.17
Місто
Киев
Третий минус: при царствовании Ульянки, многие лекарства, жизненно необходимые для больных людей, были отправлены на перерегистрацию, и до сих пор оттуда не вернулись.
І як завжди - "папередников" вже більше року як немає, але саме вони і лише вони продовжують бути винними, що "наступники" за цей рік щось там не зробили, не перереєстрували.. :)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
allaliu, як то не ходить? От на днях до мене приходила. На селі амбулаторії мають авто і точно знаю, що їздять....Платити за прийом чи за що? Все, що було виписано(рентген, аналізи, тест на ковід) зробив безкоштовно. За прийом грошей ніхто не просив. Ліки для хрон хворих по програмі видавались(вже ні, за нової влади) безкоштовно, або з доплатою. Те що теперішній мінздрав положив на це болт, теж проблеми пані Уляни?)
Post automatically merged:

Мимоходом, ну не можна ж робити винними теперішніх..."бариг" же немає, тому винні лиш папєрєдніки))))
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
allaliu, як то не ходить? От на днях до мене приходила. На селі амбулаторії мають авто і точно знаю, що їздять....Платити за прийом чи за що? Все, що було виписано(рентген, аналізи, тест на ковід) зробив безкоштовно. За прийом грошей ніхто не просив. Ліки для хрон хворих по програмі видавались(вже ні, за нової влади) безкоштовно, або з доплатою. Те що теперішній мінздрав положив на це болт, теж проблеми пані Уляни?)
Post automatically merged:

Мимоходом, ну не можна ж робити винними теперішніх..."бариг" же немає, тому винні лиш папєрєдніки))))
Матвєй, Вы, наверное, не в Украине проживаете:)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
allaliu, ну якщо Ужгород і район випадково вже перестав бути Україною, то мабуть ні. Може вам з сімейником не пощастило і варто його змінити?)
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 13, Pixel 4xl
ну и ещё стоит упомянуть и облачить в лавры попередников попередников, славящихся стабильностью клуба "Восьми".
allaliu, странно от Вас кейс "Трёх" слышать.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Буквально недавно, в августе, такая история. У подруги родственник живёт в селе. Приехал в Чернигов делать операцию на колене. Прооперировали. Лежит бедняга, после операции, судно никто не подставит пока не подмажешь санитарке. Ладно, выписался. Поехал домой, но в колене собирается жидкость, нужно постоянно выкачивать. В селе медпункт расформирован, медиков нет. Нужно ехать в районный центр, не близкий свет. Как ехать? Такси нанимать каждый раз? Вроде не миллионер.
О чём речь? Пришлось три недели назад звонить семейному врачу, вызывала маме, температура была очень высокая. Вы думаете пришла? Нет, конечно. "Мы не ходим на вызовы". Всё, занавес.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
allaliu, ще раз, про лікарні ми тут не говоримо, бо реформа туди не дійшла. На рахунок коліна...Ну вибачте, а які у вас варіанти? Це не профільно для сімейників...Звичайно своїм ходом. За кордоном наприклад давно так і роблять. По сімейній, яка не прийшла...Вона рекомендації дала чи ні? Якщо ні, читайте вище...тре міняти. У мене 12 сіл в обслуговуванні. 90% людей знає як збивати температуру чи понижати тиск в селах. Їх консультує сімейник і призначає лікування. От з містом гірше. Там швидку на кожний пук викликають, як дітям, так і дорослим. При чому їм дають рекомендації і вони навіть ліки вдома мають, але ж швидка зробить укол і так спокійніше. Я наприклад за штрафи для таких.
 
Зверху