Мобільна вежа біля будинку — це безпечно?

Реєстрація
13.05.21
Місто
Київ
Телефон
Нокіа 6310
Друзі, поділіться, прошу, знанням щодо нинішнього покриття у столиці й навколо і міркуваннями щодо перспектив PeopleNET у Києві (в першу чергу голосового звя'зку, а також суто інтернету). У мене, мабуть, підвищена чутливість до електро-магнітної радіації і я не можу користуватися GSM стільниковими телефонами - CDMA ж телефони не викликають нудоту і головокружіння (принаймні при нетривалих розмовах). Переїздити до Одеси із Києва через це, звичайно, не буду.

При зручностях, навіть розкошах, Інтертелекому (прямий плюс конверґентний / безліміт на київські фіксовані / інтернет безліміт хай на 128 kbit/s - одночасно тягне аyдіо і відеоканал на WhatsAp i Telegram / SIP, страшенно паганий, але послуговуючись VPN з українським IP - безплатні дзвоники по Україні з-закордону - з можливістю зручно докупити хвилини понад тарифні) завжди ставився зверхньо до PeopleNET.
Чи ж залишилося у них покриття голосу / інтернету по Києву - тут відгукувались переважно з м.Дніпро і Харкова. Чи ж хто має достовірну інформацію про стан у Києві?

Я мешкаю біля Радіоринку, Караваєві Дачі: від Інтертелекому голос на настольний RUIM-ний термінал із зовнішньою антеною задовільний. Але тому кінець 1 липня 2021 р. Інтернет Інтертелекомівський - паганющий, у високоповерховій квартирі лише біля вікна, що дивиться на Базову Станцію.
Якби PeopleNET голос затримався в Києві хоча б іще трохи, то є гарна комбінація 2-х тарифів - Інтертелеком SIP On-Line (міський) 50 гр/міс + PeopleNET (CDMA) Твої розмови 3G 55 гр/міс із безлімітним інтернетом на швидкості 128 кбіт/с (що інтернетно забезпечив би SIP прямий міський від Інтертелеком через м'якішу CDMA-ну радіацію і CDMA-ний голос із SMS, які неможливо отримувати на прямий київський). Вартість комбінації 2-х пакетів: 50 гр/міс + 55 гр/міс = 105 гр/міс.

Відомо, що в м.Дніпро ліцензію PeopleNET (CDMA) продовжено до кінця 2024 року. Чи важливішим за додаткові витрати буде Ігорю Валерійовичу збереження мізків членів команди від випікання у СВЧ-пічках GSM / 3G / 4G технології - покаже час...

Прикро, якщо в м.Дніпро і Києві назавжди заглушать елітарний CDMA-зв'язок. Яке диво потрібне, щоб хоча б Одеса / Дніпро / Київ зберегли цей привілей ?
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
знанням щодо нинішнього покриття у столиці
Кэп: его нет. Совсем, да. Давно.
я не можу користуватися GSM стільниковими телефонами - CDMA ж телефони не викликають нудоту і головокружіння
А если выбрать режим 3G only? Ну, или 4G, если айфон, контракт КС и наличие везения.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Друзі, поділіться, прошу, знанням щодо нинішнього покриття у столиці й навколо і міркуваннями щодо перспектив PeopleNET у Києві (в першу чергу голосового звя'зку, а також суто інтернету). У мене, мабуть, підвищена чутливість до електро-магнітної радіації і я не можу користуватися GSM стільниковими телефонами - CDMA ж телефони не викликають нудоту і головокружіння (принаймні при нетривалих розмовах). Переїздити до Одеси із Києва через це, звичайно, не буду.

При зручностях, навіть розкошах, Інтертелекому (прямий плюс конверґентний / безліміт на київські фіксовані / інтернет безліміт хай на 128 kbit/s - одночасно тягне аyдіо і відеоканал на WhatsAp i Telegram / SIP, страшенно паганий, але послуговуючись VPN з українським IP - безплатні дзвоники по Україні з-закордону - з можливістю зручно докупити хвилини понад тарифні) завжди ставився зверхньо до PeopleNET.
Чи ж залишилося у них покриття голосу / інтернету по Києву - тут відгукувались переважно з м.Дніпро і Харкова. Чи ж хто має достовірну інформацію про стан у Києві?

Я мешкаю біля Радіоринку, Караваєві Дачі: від Інтертелекому голос на настольний RUIM-ний термінал із зовнішньою антеною задовільний. Але тому кінець 1 липня 2021 р. Інтернет Інтертелекомівський - паганющий, у високоповерховій квартирі лише біля вікна, що дивиться на Базову Станцію.
Якби PeopleNET голос затримався в Києві хоча б іще трохи, то є гарна комбінація 2-х тарифів - Інтертелеком SIP On-Line (міський) 50 гр/міс + PeopleNET (CDMA) Твої розмови 3G 55 гр/міс із безлімітним інтернетом на швидкості 128 кбіт/с (що інтернетно забезпечив би SIP прямий міський від Інтертелеком через м'якішу CDMA-ну радіацію і CDMA-ний голос із SMS, які неможливо отримувати на прямий київський). Вартість комбінації 2-х пакетів: 50 гр/міс + 55 гр/міс = 105 гр/міс.

Відомо, що в м.Дніпро ліцензію PeopleNET (CDMA) продовжено до кінця 2024 року. Чи важливішим за додаткові витрати буде Ігорю Валерійовичу збереження мізків членів команди від випікання у СВЧ-пічках GSM / 3G / 4G технології - покаже час...

Прикро, якщо в м.Дніпро і Києві назавжди заглушать елітарний CDMA-зв'язок. Яке диво потрібне, щоб хоча б Одеса / Дніпро / Київ зберегли цей привілей ?
Что я сейчас прочитал? Сдма более экологичный? Каким боком?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
У мене, мабуть, підвищена чутливість до електро-магнітної радіації і я не можу користуватися GSM стільниковими телефонами - CDMA ж телефони не викликають нудоту і головокружіння
Психосоматика. Було б цікаво провести експеримент: зав'язати очі, і підносити в рандомному порядку гсм та сдма телефони, чи були б такі симптоми?
 

vlm

Реєстрація
21.07.08
Місто
г. Киев
Есть такие чувствительные люди к электромагнитному излучению. Единственный совет: найти и выбрать аппарат с наименьшим SAR максимум в пределах до 0,50...0,60 Вт/кг.
 
Реєстрація
28.10.20
Місто
Киев
Есть такие чувствительные люди к электромагнитному излучению. Единственный совет: найти и выбрать аппарат с наименьшим SAR максимум в пределах до 0,50...0,60 Вт/кг.
Вы только не рассказывайте им о спутниках в космосе, которых сотни светят с неба, а ещё телецентры с килловатными передатчиками прямо в центре городов
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Есть такие чувствительные люди к электромагнитному излучению. Единственный совет: найти и выбрать аппарат с наименьшим SAR максимум в пределах до 0,50...0,60 Вт/кг.
Помню был может год назад диалог на форуме, где знающие пояснили что жсм по факту меньше излучает чем хваленый сдма. Причём начиналось все с "когда звонишь по жсм около колонок они издают звуки значит жсм хуже"
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
жсм по факту меньше излучает чем хваленый сдма.
Плюс-минус в одинаковых пределах, просто излучает "по разному" - там узкий спектр, но уровень сигнала выше, в сдма широкий спектр, но мощность распределена по всей ширине. Как и в 3ж, и в 4ж, и на вафле. Очень сомневаюсь, что те, кто считает себя "гиперчувствительными" к гсм, определит эту разницу при "слепой" проверке, это просто самовнушение.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Реєстрація
13.05.21
Місто
Київ
Телефон
Нокіа 6310
Оleg, по ходу, вам остается только установить стационарный проводной телефон...
Ідеально, але забагато ще обов'язків перед іншими. Колись були "пейджери" - прийом лише на сердніх, здається: отримав текст - передзвонив з вуличного таксофона...
 
Реєстрація
13.05.21
Місто
Київ
Телефон
Нокіа 6310
знанням щодо нинішнього покриття у столиці
Кэп: его нет. Совсем, да. Давно.
я не можу користуватися GSM стільниковими телефонами - CDMA ж телефони не викликають нудоту і головокружіння
А если выбрать режим 3G only? Ну, или 4G, если айфон, контракт КС и наличие везения.
Тоб-то CDMA голосової телефонії з 1 липня 2021 не залишиться в Києві. Засмутили Ви мене. Але завжди є вихід - форумчанин vlm відіслав до параметру SAR, про який і не чув досі. Виявилося стільники за потужністю, тоб-то за рівнем поля неіонізуючої радіації, відрізняються навіть не в рази, а в десятки разів. Таблиці є, можна обрати за об'єктивними показниками - з найнижчим рівнем. Для SIP з прямим київським не треба швидкісний від КС, є дешеві повільні безлімітні від 3Моб і LifeCELL. Дякую.
Post automatically merged:

Друзі, поділіться, прошу, знанням щодо нинішнього покриття у столиці й навколо і міркуваннями щодо перспектив PeopleNET у Києві (в першу чергу голосового звя'зку, а також суто інтернету). У мене, мабуть, підвищена чутливість до електро-магнітної радіації і я не можу користуватися GSM стільниковими телефонами - CDMA ж телефони не викликають нудоту і головокружіння (принаймні при нетривалих розмовах). Переїздити до Одеси із Києва через це, звичайно, не буду.

При зручностях, навіть розкошах, Інтертелекому (прямий плюс конверґентний / безліміт на київські фіксовані / інтернет безліміт хай на 128 kbit/s - одночасно тягне аyдіо і відеоканал на WhatsAp i Telegram / SIP, страшенно паганий, але послуговуючись VPN з українським IP - безплатні дзвоники по Україні з-закордону - з можливістю зручно докупити хвилини понад тарифні) завжди ставився зверхньо до PeopleNET.
Чи ж залишилося у них покриття голосу / інтернету по Києву - тут відгукувались переважно з м.Дніпро і Харкова. Чи ж хто має достовірну інформацію про стан у Києві?

Я мешкаю біля Радіоринку, Караваєві Дачі: від Інтертелекому голос на настольний RUIM-ний термінал із зовнішньою антеною задовільний. Але тому кінець 1 липня 2021 р. Інтернет Інтертелекомівський - паганющий, у високоповерховій квартирі лише біля вікна, що дивиться на Базову Станцію.
Якби PeopleNET голос затримався в Києві хоча б іще трохи, то є гарна комбінація 2-х тарифів - Інтертелеком SIP On-Line (міський) 50 гр/міс + PeopleNET (CDMA) Твої розмови 3G 55 гр/міс із безлімітним інтернетом на швидкості 128 кбіт/с (що інтернетно забезпечив би SIP прямий міський від Інтертелеком через м'якішу CDMA-ну радіацію і CDMA-ний голос із SMS, які неможливо отримувати на прямий київський). Вартість комбінації 2-х пакетів: 50 гр/міс + 55 гр/міс = 105 гр/міс.

Відомо, що в м.Дніпро ліцензію PeopleNET (CDMA) продовжено до кінця 2024 року. Чи важливішим за додаткові витрати буде Ігорю Валерійовичу збереження мізків членів команди від випікання у СВЧ-пічках GSM / 3G / 4G технології - покаже час...

Прикро, якщо в м.Дніпро і Києві назавжди заглушать елітарний CDMA-зв'язок. Яке диво потрібне, щоб хоча б Одеса / Дніпро / Київ зберегли цей привілей ?
Что я сейчас прочитал? Сдма более экологичный? Каким боком?
https://cellphones.procon.org/highest-and-lowest-radiation-cell-phones/ FCC (FEDERAL COMMUNICATIONS COMMISSION) created guidelines on cell phone radiation (RF) exposure
Cell Phone ModelSAR Level
Apple iPhone 4 (GSM)1.11
Apple iPhone 4 (CDMA)0.87
 
Останнє редагування:
Реєстрація
13.05.21
Місто
Київ
Телефон
Нокіа 6310
У мене, мабуть, підвищена чутливість до електро-магнітної радіації і я не можу користуватися GSM стільниковими телефонами - CDMA ж телефони не викликають нудоту і головокружіння
Психосоматика. Було б цікаво провести експеримент: зав'язати очі, і підносити в рандомному порядку гсм та сдма телефони, чи були б такі симптоми?
Експеримент нічого б не довів. Так як є чутливі до протягів, а є й малочутливі. Люди як дерева - жодного схожого на інше нема.
Post automatically merged:

У мене, мабуть, підвищена чутливість до електро-магнітної радіації і я не можу користуватися GSM стільниковими телефонами - CDMA ж телефони не викликають нудоту і головокружіння
Психосоматика. Було б цікаво провести експеримент: зав'язати очі, і підносити в рандомному порядку гсм та сдма телефони, чи були б такі симптоми?
Експеримент нічого б не довів. Так як є чутливі до протягів, а є й малочутливі. Люди як дерева - жодного схожого на інше нема.
Post automatically merged:

У мене, мабуть, підвищена чутливість до електро-магнітної радіації і я не можу користуватися GSM стільниковими телефонами - CDMA ж телефони не викликають нудоту і головокружіння
Психосоматика. Було б цікаво провести експеримент: зав'язати очі, і підносити в рандомному порядку гсм та сдма телефони, чи були б такі симптоми?
Експеримент нічого б не довів. Так як є чутливі до протягів, а є й малочутливі. Люди як дерева - жодного схожого на інше нема.
Post automatically merged:

Есть такие чувствительные люди к электромагнитному излучению. Единственный совет: найти и выбрать аппарат с наименьшим SAR максимум в пределах до 0,50...0,60 Вт/кг.
Вдячний Вам за SAR-показник. Трохи соромно за невігластво в цій галузі. Ви мені відразу відкрили очі, знайшов ґуґлінням порівняльні списки - і є чимало GSM моделей із рівнем випромінювання значно менше ніж CDMA-ні, якими користувався. Цікаво буде відчуть.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
13.05.21
Місто
Київ
Телефон
Нокіа 6310
Есть такие чувствительные люди к электромагнитному излучению.
Есть научно подтвержденные факты, исследования (не уровня гомеопатии)?
Як нещодавно з'ясувалося - енцефалограми мало-показові. Але стан нудоти має відбитися на зміні тиску / серцебиття / провідності шкіри / інш. Гомеопатія при титрі нижче молекулярної концентрації не є науковим методом, тоб-то об'єктивно відтворюваним (можна підсовувати щозавгодно), але від добросовісних фармацевтів - перевірено працює (але переважно, нажаль, на рівні мистецтва - не формалізовано достнаньо іще).
 
Зверху