Всім привіт. Зараз користуюсь Київстаром з тарифом який разом з домашнім інтернетом. Абонплата 250грн, надають 20гб мобільного інтернету. На місяць мобільного інтернету не вистачає. Підкажіть, як можно додаткові гігабайти замовити і чи може є якісь бюджетні варіанти збільшити об'єм гігабайт