Мобільний зв'язок у Франції

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Мешканці французького містечка Сен-Порт проголосували за заборону користуватися смартфонами та іншими гаджетами у громадських місцях. Про це повідомило The Guardian. У містечку Сен-Порт проживає менш ніж дві тисячі людей, однак у голосуванні взяли участь 277 мешканців громади. З них 54% проголосували за заборону користуватися смартфонами на вулицях, в парках, кафе та ресторанах.
Власників різних закладів просять розклеїти зображення смартфона, перекресленого червоною смужкою, та робити зауваження людям, які порушують заборону. Водночас, як зауважує The Guardian, правоохоронці не зможуть зупинити або ж оштрафували людей, які ослухалися. За словами мера містечка Вінсента Поль-Петі, ухвалення такого рішення є радше закликом до громадян.
Серед іншого містечко також затвердило статут для сімей про використання екранів дітьми: ніяких екранів вранці, в спальнях, перед сном або під час їжі. Якщо батьки підлітків підпишуть письмову згоду не давати дитині смартфон до 15 років, мерія надасть їй телефон старого зразка лише для розмов.
 
Зверху