Найкраще/найгірше місто для життя в Україні

Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Riznychenko, та якось з таким віковим прошарком не так і часто доводиться спілкуватись, тому можна і обійтись :) Зрештою у мене не було жодних непорозумінь з місцевими, це я мав на увазі рівень "подумки вирішив що я б сказав\зробив не так". Бо якщо тебе не питають - то не маю звички лізти в чужі справи.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Під час бойових дій, у моєму рідному Чернігові, виїхали до Хмельницького. Не уявляю, як люди вже другий рік живуть на чужині. Навіть тут, в Україні, перебуваючи в чужому місті, дуже сумувала та чекала повернення додому. Немає кращого міста на Землі, ніж те, де народився, де твоє коріння. Хоча, треба сказати, що з віком, якось особливо близькою стала Вінниччина-це Батьківщина мого тата.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
місця для відпочинку як активного, так і спокійного для сім'ї, дітей - парки, пляжи тощо.
Якщо місто велике, але з одного кінця в інший можна без проблем та корків доїхати на міському транспорті (краще не на вбитих маршрутках, а на нових автобусах/тролейбусах/трамваях, та бажано по рівним дорогам), то це теж великий плюс.
Черкаси: з будь-якої точки міста до центру 40-50 хвилин пішки, кілька десятків майже нових тролейбусів, ширина Дніпра 10 км, тобто фактично море, до того берега майже як до Туреччини ;)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Немає кращого міста на Землі, ніж те, де народився, де твоє коріння.
От щось аж ніяк не тягне в Крим. Ні ностальгії, ні суму... Море, ну якось так. Гори? Карпати кращі.

А ось за чим сумую, за степом південного Запоріжжя. Минулого року у вересні поїхали на Тилігульский лиман, ось там вкрило. Ті простори нагадали степи південного Запоріжжя, простір захоплює. От тільки не знаю, чи зміг там жити :LOL:

Щодо міст, і Київ для мене гарний, і Львів, і Рівне... В кожному місті знахожу гармонію.
Ось в якому точно б не жив, то в С'єбастополі. Навіть після деокупації.

О, ще цікаво місто для передпенсійних старих пердунів - Дрогобич. Старовинне, відносно розвинене, але без гонитви за фарсом, як у Львові. І не таке пролетарське як Стрий чи Червоноград на Львівщині.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
там якраз пройде лінія фронту...
Якщо так буде, то всім вже буде не до обирання кращого міста для життя (((
Ось в якому точно б не жив, то в С'єбастополі. Навіть після деокупації.
А чому так ?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Якщо так буде, то всім вже буде не до обирання кращого міста для життя (((
Чому? З великою ймовірністю, хуйлуша до західних областей не дійде, тому ті міста, теоретично, можна розглядати як потенційно безпечні.
Post automatically merged:

ніяк не тягне в Крим. Ні ностальгії
А мене тягне.. Ну і звичайно - подивитись в очі місцевим мешканцям, які не здриснуть.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Чому? З великою ймовірністю, хуйлуша до західних областей не дійде, тому ті міста, теоретично, можна розглядати як потенційно безпечні.
Якщо буде така дупа що він пів країни пройде, то звісно і далі піде. Чого ж ні. На головні «бандерівські» міста
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Якщо молодий і хочеться двіжевать - Київ, Львів, на самий крайняк Вінниця.
Якщо середній вік, сім'я-дитина і хочеться камхворту - та ж Вінниця теж норм, Франик, Хмельницький.
Якщо пенсійний вік - Чернівці, або будь-що на вісі Буковина-Тернопільщина. Знайомі з Дніпра ще осіли в Рахові, їм дуже зайшло.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
буде така дупа що він пів країни пройде, то звісно і далі піде.
Не відразу. Сил не вистачить. Залишить "бандерівщину" на потім, як "ісконно нєрускіє австро-польско-угорскіє зємлі". А там, за 5..10 років, ще невідомо як ситуація складеться. Київ може лишитись, а може тільки правий берег, і тут буде не до тусні. Дніпро, Запоріжжя, Харків, Херсон, Миколаїв, Одеса - ну ви розумієте...
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Maxxx, ой, ну чого не вистачить?
ну вже ж сто разів обговорено- моб ресурс, зброя, гроші у них в рази-десятки разів-сотні разів більше (дивлячись які саме позиції)
Тобто, якщо вони тут не дай Боже розколотять пів країни, то не так у них сил не вистачить на другу половину країни, як скоріш за все у нашої другої половини країни вже сил ні на що не вистачить, ні морального духу знову ж таки, якщо побачать що чорти наробили
Проте, звісно ж сподіваємося що це все їх хворі фантазії і нічого в них більше не вийде, і нікуди вони не просунуться
 
Зверху