Наушники

Roman_UA

linux user
Телефон
OnePlus 6T
Есть наушники Bluedio T2S и вот такой адаптер с али. Проблема в том, что наушники после включения нужно постоянно подключать к компу программно (не сопрягать, а именно подключать и что в винде, что в линуксе) в пару кликов. При этом к смарту наушники коннектятся автоматом. Значит дело не в наушниках? Нужен нормальный адаптер?

Телефон
Samsung S8 + Xiaomi Mi Max 2
В мене була схожа проблема з різними девайсами на стаціонарному компі через BT-USB dongle. При включенні компа він сканував пристрої в одному випадку зі 100. Ті самі пристрої з ноутбуком працюють без проблем.

SerP

@serhii13serp (tlg)
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Взял себе Ugreen. Работает на Win10 без проблем, дрова стали стандартные. Звук отличный, радиус действия покрывает мою квартиру.
Аналогично у старших детей такие адаптеры Ugreen - довольны.

Матвєй

Известный пользователь
Телефон
Xiaomi Mi 9t
Підкажіть як побороти проблему. Маю навушники koss porta pro яким вже мінімум 3 роки з покупки. Так от, останнім часом почав плавати звук в обох каналах. Треба штекер в гнізді привертати, щоб гучність була однакова. Якщо сам штекер протерти ацетоном, то кілька днів працюють без проблем. Є можливість це якось вилікувати, окрім заміни самих навушників чи штекера?)

chelavek

Слава Україні !!!
Телефон
iPhone 6S(KS)
Матвєй, с разными девайсами такое или только с одним ?
может не в самих наушниках просто проблема

Матвєй

Известный пользователь
Телефон
Xiaomi Mi 9t
Матвєй, с разными девайсами такое или только с одним ?
может не в самих наушниках просто проблема
Ні. Зі всіма телефонами, що є вдома. Плюс моєму мі9т ще лиш кілька місяців. Спирт або ацетон спасають, але не на довго. Думаю штекер окіслився чи стерлося вже покриття, просто хочу розуміти чи можна це якось фіксити без заміни шнура...

plebis

why so serious?
Телефон
Note 10+
Я раньше постоянно во всех наушниках перепаивал штекеры из-за этого. Самому не очень просто, т.к. нужен тонкий паяльник, уметь протравить и т.п. Обычно на радиорынке просил сделать

Persona

Известный пользователь
Телефон
Samsung Galaxy A50 + lifecell, Киевстар / iPhone 8 + Vodafone
Созрел на TWS таки)) Пока больше всех нравятся Galaxy Buds+, может пользовался кто?
Жене взял Realme Buds Air, ну очень достойные за свои деньги. Ну я не любитель ушных тампонов в стиле apple.

Javier

Известный пользователь
Телефон
Samsung S10e & Samsung A320 (А3 2017)
Пока больше всех нравятся Galaxy Buds+, может пользовался кто?
Без плюса такие уже более года. Для связки с Самсунгом - лучший вариант, т.к раскрывают все функциональные возможности.

Persona

Известный пользователь
Телефон
Samsung Galaxy A50 + lifecell, Киевстар / iPhone 8 + Vodafone
Жене взял Realme Buds Air, ну очень достойные за свои деньги.
А як в них мікрофон при розмові? На тому кінці помітно, що тут говорять по гарнітурі?
Сегодня говорил с женой как-раз, все норм слышно. Только в конце просил в ушах ли она? Ну только из-за того, что звук другим показался. а качество норм. Она была на улице.

• Like
Реакции: Lorn

Stiv

Известный пользователь
Телефон
Samsung Galaxy A50
Persona, у мене Buds+. Працюють довго, 9-10 год. Звук хороший, у мене телефон Самсунг, тому і кодек Самсунга працює. У вухах сидять добре, не випадають. Є бездротова зарядка. Була на них акція і ціна 3400, тоді і взяв. Раджу брати у перевірених магазинах, бо на них вже є підробки. Ще один плюс для мене, це те, що вони легко розбираються і у майбутньому можна замінити батарейку, чого не має у багатьох конкурентів і Apply навушниках. До сенсорного управління звик швидко. Є функція зміни гучності, то тепер по вусі постукати достатньо, щоб вона змінилась.

r0m1rez

Активный пользователь
Телефон
Xiaomi Redmi 7
брал послушать Jellico Airblue S - очень даже достойный звук, как для TWS, да и по вменяемой цене

Сверху