Національний роумінґ у мережах «Київстар»

 • Автор теми Howl
 • Дата створення

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорськ
Телефон
LG V30S+ ThinQ
Профілі інтернет-послуг «Beeline-Україна» з 29 вересня 2016 року виведені з експлуатації. Для подальшого користування інтернет-послугами потрібно використовувати відповідні налаштування послуг для абонентів передплаченого зв'язку «Київстар».


Послуга національного роумінгу в мережі «Київстар». Як це працює?
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Роумінґ — процедура надання послуг зв'язку абоненту поза зоною покриття «домашньої» мережі шляхом використання ресурсів базової станції іншого оператора мобільного зв'язку.

Національний роумінґ (національний міжмережний роумінґ) є одним із типів роумінгу, який надає можливість використовувати мережу іншого мобільного оператора всередині тієї ж країни.

Абоненти «Beeline-Україна» — абоненти, які обслуговуються в білінговій системі для окремої групи абонентів із кодом стільникової мережі NDC 68 (міжнародний ідентифікатор користувача стільникового зв'язку IMSI починається з 255-02).

Послуга національного роумінгу в мережах ПрАТ «Київстар» — послуга, що дозволяє абонентам «Beeline-Україна» користуватися послугами зв'язку мережі «Київстар» (мережах стандарту 2G, 3G тощо) на умовах поточних тарифних планів без зміни правил набору номерів і налаштувань послуг.

ЯК ПІДКЛЮЧИТИ ПОСЛУГУ?
Послуга підключена автоматично з 22 листопада 2010 року для всіх абонентів «Beeline-Україна» та при включеній функції автоматичного вибору мережі мобільний пристрій (телефону) за відсутності покриття «домашньої» мережі автоматично зареєструється в мережі «Київстар».
! | До уваги абонентів, що перебувають в прикордонних районах України! Прохання звернути увагу на те, що в прикордонних районах України Ваш телефон може опинитися в зоні дії мережі іноземного оператора та автоматично в ній зареєструватися. З метою запобігання автоматичній реєстрації Вашого телефону в мережі іноземного оператора і, відповідно, тарифікації дзвінків за тарифами міжнародного роумінгу, радимо обирати мережу ПрАТ «Київстар» у ручному режимі і завжди звертати увагу на назву оператора, що з'явиться на дисплеї Вашого телефону.

Якщо телефон автоматично не переходить до мережі «Київстар» або мобільний пристрій не підтримує функцію «Автоматичний вибір мережі», а також для того щоб постійно користуватись послугами в мережі «Київстар», необхідно обрати мережу «Київстар» уручну в меню телефону (дивіться довідник користувача телефону або пристрою).

СКІЛЬКИ ЦЕ КОШТУЄ?
Знаходячись в національному роумінгу в мережах «Київстар», абоненти «Beeline-Україна» користуються послугами мобільного зв'язку відповідно до їхнього тарифного плану.

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ ПОСЛУГАМИ ЗВ'ЯЗКУ В НАЦІОНАЛЬНОМУ РОУМІНГУ?
У зв'язку впровадження змін ПрАТ «Київстар» у наданні послуг абонентам із міжнародним ідентифікатором користувача IMSI, який починається з 255-02, необхідно звернути увагу на те, що:
 • службові номери та послуги «Beeline-Україна» виведені з експлуатації, замість них уведені в експлуатацію службові номери номери та послуги «Київстар» (дивиться довідник абонента «Київстар»);
 • заміна SIM-картки з IMSI, який починається з 255-02 (зокрема, картки «Beeline-Україна» і «Київстар») здійснюється в ЦОА Київстар;
 • за відключеній послуги «Коригування налаштувань» для користування інтернет-послугами, зокрема, мобільним 2G/3G-інтернетом і обміну MMS-повідомленнями, потрібно використовувати відповідні налаштування послуг для абонентів передплаченого зв'язку «Київстар»:
  • MMS-повідомлення
   Назва з'єднання: Київстар MMS
   Канал даних: GPRS
   Точка входу (APN): mms
   Тип APN: mms
   MMSC: http://mms.kyivstar.net
   IP-адреса проксі-серверe MMS: 010.010.010.010
   IP-порт проксі-сервер MMS: 8080 (для пристроїв з підтримкою протоколу WAP 2.0) або 9201​
  • Мобільний інтернет (передплата)
   Назва з'єднання: Київстар Mobile I-Net (PrP)
   Канал даних: GPRS
   Точка входу (APN): internet
   Тип APN: default,supl,hipri​
Старі профілі інтернет-послуг (не працюють з 29 вересня 2016 року)
 • MMS-повідомлення
  Назва з'єднання: Beeline MMS
  Канал даних: GPRS
  Точка входу (APN): mms.beeline.ua
  Тип APN: mms
  MMSC: http://mms/
  IP-адреса проксі-серверe MMS: 172.29.18.192
  IP-порт проксі-сервер MMS: 8080 (для пристроїв з підтримкою протоколу WAP 2.0) або 9201​
 • Мобільний інтернет
  Назва з'єднання: Beeline Mobile I-Net
  Канал даних: GPRS
  Точка входу (APN): www.beeline.ua
  Тип APN: default,supl,hipri​

ЗНАЧОК РОУМІНГУ З КАРТКОЮ «КИЇВСТАР»
Термінал і надалі буде сповіщати про наявність роумінгу, якщо при заміні SIM-картки вам видадуть SIM-картку «Київстар» (ICCID починається з 89380-03, у SPN значиться «Kyivstar») з IMSI білінгової системи «Beeline-Україна» (тобто ідентифікатор користувача починається з 255-02).

Є ймовірність, що після заміни тарифу на деякі тарифи «Київстар» з уже наявною карткою «Київстар» або після її заміни може змінитися ідентифікатор користувача на 255-03 — роумінг зникне.
Хронологія
20 вересня 2016 р.
Точки доступу інтернет-послуг «Beeline-Україна» виводяться з експлуатації
Змінюється з 29 вересня точка доступу (APN) до мережі Інтернет на "www.ab.kyivstar.net" (APN "internet.beeline.ua" виводиться з експлуатації).

ps На практиці також була виведена з експлуатації точка доступу для послуги MMS (APN "mms.beeline.ua").

30 серпня 2016 р.
Точка доступу інтернет-послуги WAP виводяться з експлуатації
ПрАТ «Київстар» з 7 вересня зменшує кількість точок доступу (APN) для користування мобільним інтернетом, а саме відключає WAP-точки доступу для абонентів передплаченого зв’язку (зокрема, і для «Beeline-Україна») і контрактних абонентів.

24 квітня 2014 р.
ПрАТ «Київстар» установлює кінцеві строки активації SIM-карток стартових пакетів
Кінцеві строки активації SIM-карток стартових пакетів «Київстар» і «Beeline-Україна» передплаченої форми обслуговування, на яких не було зазначено кінцевого терміну активації, — 30 квітня 2014 рік.

3 квітня 2012 р.
Повідомлення про надання телекомунікаційних послуг абонентам ПрАТ «Українські радіосистеми»
Цим інформуємо про припинення надання послуг рухомого (мобільного) зв'язку ПрАТ «Українські радіосистеми».

Згідно з вимогами законодавства України, послуги рухомого зв'язку абонентам ПрАТ «Українські радіосистеми» надаватимуться оператором телекомунікацій ПрАТ «Київстар»...

3-4 квартал 2011 р.
Упровадження змін у наданні ряду послуг

15 лютого 2011 р.
Нові USSD-коди для перевірки балансів і замовлення послуг
З 22 лютого вступають у дію нові USSD-коди для перевірки балансів і замовлення послуг. Протягом певного часу старі та нові коди діятимуть паралельно, з 5 квітня старі коди припинять свою дію.

Тепер перевірити грошовий баланс можна за номером *111#, грошові бонуси і бонусні хвилини — за номером *119#, перевірка SMS і MMS — *115#, перевірка мегабайтів — *122#. Код для поповнення мобільного рахунку залишається без змін, тобто для поповнення балансу використовуйте інструкцію та код, які вказані на скретч-картах поповнення.

22 листопада 2010 р.
«Київстар» впроваджує послугу національного роумінгу для клієнтів «Beeline-Україна»
Оператори телекомунікацій «Київстар» і «Beeline-Україна» продовжують процес об'єднання. З 22 листопада для абонентів «Beeline-Україна» впроваджується національний роумінґ у мережі «Київстар».

15 листопада 2010 р.
Абоненти «Beeline-Україна» зможуть користуватися послугами зв'язку у мережі «Київстар»
22 листопада для абонентів мобільного зв'язку «Beeline-Україна» буде відкрито послугу національного роумінгу в мережі «Київстар» (роумінґ —процедура надання послуг зв'язку абоненту поза зоною покриття «домашньої» мережі шляхом використання ресурсів базової станції іншого оператора мобільного зв'язку).

Абоненти можуть продовжувати користуватися всіма послугами зв'язку так само, як і в мережі «Beeline UA» — без зміни правил набору номерів і налаштувань послуг. Послуга національного роумінгу не тарифікується. Тарифікація дзвінків, повідомлень та інших послуг відбувається відповідно до умов поточних тарифних планів абонентів «Beeline-України» і не залежить від того, чи знаходиться абонент у мережі «Київстар» чи у мережі «Beeline-Україна».

21 жовтня 2010 р.
Об'єднання «Київстар» і «Beeline-Україна» — нові можливості розвитку
Українські оператори телекомунікацій «Київстар» (ПрАТ «Київстар») і «Beeline-Україна» (ЗАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком») починають процес інтеграції. Об'єднана компанія буде надавати телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар» і «Київстар-Бізнес».
«Слияние с Вeeline для нас отправная точка для дальнейшего роста — Литовченко» — интервью президента ЗАО "Киевстар Дж.Эс.Эм." Игоря Литовченко агентству "Интерфакс-Украина"
Вопрос: А что будет с тарифными предложениями? Ведь тарифная политика Beeline отличалась от вашей.

Ответ: Наш принцип — только хорошие новости. Как минимум, до конца 2011 года у абонентов Beeline будут действовать их тарифы. Но уже вместе с этим мы будем выводить специальные предложения для абонентов обеих компаний, для того, чтобы абоненты Beeline захотели перейти в "Киевстар". Это предложения, которые будут включать в себя уже предполагаемую синергию. Ведь "Киевстар" силен и в мобильной телефонии и в мобильном интернете, а Beeline силен в фиксированной связи и домашнем интернете. В дальнейшем мы будем предлагать комбинированную услугу от "Киевстар" и Beeline в одном пакете.
 
Останнє редагування:

vpro

Известный пользователь
Реєстрація
29.03.08
Місто
не на форуме
Re: Билайн в роуминге Киевстара. Когда? Как? Почему?

А зачем это обсуждать? Цель какая?

В связи с приближением сего знаменательного события, а также по просьбам трудящихся, открываю новую тему.
Каких трудящихся - пожалуйста, конкретику.

P.S. Пока вижу, что вброс какашек в вентилятор (извините, если грубо сказал).
 

Malky

Известный пользователь
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Re: Билайн в роуминге Киевстара. Когда? Как? Почему?

Довелось слышать от билайновца, что роуминга вообще не будет в понимании "роуминга", а просто передаются все данные абонентов в КС и в день Х просто для билайновцев "родной" сетью становиться КС, без принудительной регистрации и скачков между сетями.

А еще есть инфа, что с 1.12 с вероятностью в 90% прикроют контрактные и корпоративные подключения на Билайн http://allmobile.ua/forum/showpost.php?p=118481&postcount=76
 

Uncle Joe

Заблокирован
Реєстрація
04.09.08
Місто
Одесса & Николаев
Телефон
Nokia 5230
Re: Билайн в роуминге Киевстара. Когда? Как? Почему?

просто для билайновцев "родной" сетью становиться КС, без принудительной регистрации и скачков между сетями.
Для этого каждая (!) БС Киевстара должна давать в эфир два кода сети, и каждая же БС должна быть подключена к двум биллингам.

Добавлено через 51 секунду
А зачем это обсуждать? Цель какая?
Прошу прощения, я никого не заставляю. Мне лично, просто интересно, как все будет реализовано.
 
Останнє редагування:

Skuadro

Известный пользователь
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
G8441
Re: Билайн в роуминге Киевстара. Когда? Как? Почему?

Довелось слышать от билайновца, что роуминга вообще не будет в понимании "роуминга", а просто передаются все данные абонентов в КС и в день Х просто для билайновцев "родной" сетью становиться КС, без принудительной регистрации и скачков между сетями.
твой информатор плохо осведомлен
то, что он сказал - будет, но не скоро. а пока - роуминг.

Добавлено через 4 минуты
Для этого каждая (!) БС Киевстара должна давать в эфир два кода сети
это будет. но не везде и повсюду

и каждая же БС должна быть подключена к двум биллингам.
зачем??? зачем каждой БС подключение к биллингу? никакая базовая ваапсче к биллингу не подключается, никогда, она просто не умеет туда подключаться:D
просто свичи КС и билайна должны иметь доступ к биллингам обоих.
 
Останнє редагування:

vpro

Известный пользователь
Реєстрація
29.03.08
Місто
не на форуме
Re: Билайн в роуминге Киевстара. Когда? Как? Почему?

как все будет реализовано
Как будет - так будет.

Мне лично, просто интересно
Ну хоть тут уже четче, а не "просьба трудящихся". Что ж здесь интересного? - Время придет узнаем. С таким же успехом можно лить из пустого в порожнее обсуждать прогнозировать какой курс доллара будет под Новый год.

Прошу прощения, я никого не заставляю.
И я прошу прощения, что влез в эту интересную тему.
 

Skuadro

Известный пользователь
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
G8441
Re: Билайн в роуминге Киевстара. Когда? Как? Почему?

Как будет - так будет....

Что ж здесь интересного?...

оно то может и интересно, только вряд ли кто тут осмелится выложить все подробные технические нюансы.
а без них - это действительно переливание из пустого в порожнее.
единственные факты (а не домыслы), которые могут тут появиться - это у кого и как он работает (ну когда заработает), как часто прыгает с сети на сеть, хэндоверы и прочее... но это не даст возможности сказать, что и как реализовано на самом деле.
 
 • Like
Реакції: vpro

Uncle Joe

Заблокирован
Реєстрація
04.09.08
Місто
Одесса & Николаев
Телефон
Nokia 5230
Re: Билайн в роуминге Киевстара. Когда? Как? Почему?

ачем каждой БС подключение к биллингу?
Я неточно выразился. Имелось в виду, что до начала звонка припейд абонента нужно еще обратится к биллингу, вычислить максимальную длительность звонка (согласно его тарифу и деньгам на счету), принять решение разрешить звонок или отказать. А после завершения звонка еще раз обратится к биллингу чтобы обновить данные БД согласно факту разговора. Вот ;)

Добавлено через 59 секунд
а без них - это действительно переливание из пустого в порожнее.
Если так рассуждать, то наш форум можно просто закрыть, так как такой вывод можно к 99% тем применить.
 
Останнє редагування:

Skar

Активный пользователь
Реєстрація
02.11.07
Місто
Харьков
Телефон
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Re: Билайн в роуминге Киевстара. Когда? Как? Почему?

Прислали на работу. Роуминг будет с 22 ноября. Письмо для "Beeline Бизнес".
 

Вкладення

 • BEE.jpg
  BEE.jpg
  178 КБ · Перегляди: 803
Останнє редагування:

vralex

Можно просто - Батькович
Реєстрація
09.11.08
Місто
Запоріжжя
Телефон
Meizu 16
Re: Билайн в роуминге Киевстара. Когда? Как? Почему?

Не только для Билайн Бизнес, но и для предоплаты.
 

Malky

Известный пользователь
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Re: Билайн в роуминге Киевстара. Когда? Как? Почему?

Скрытый текст покажите ;)
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харькоff,УКРАЇНА)
Телефон
x5 max pro
Re: Билайн в роуминге Киевстара. Когда? Как? Почему?

View hidden content is available for registered users!
 

PRADA

Известный пользователь
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820

FREE-THINKER

Заблокирован
Реєстрація
01.11.07
Місто
MARIUPOL
Телефон
Nokia 6120 + "Лайф БП", Nокіа 2SIM: МТС 0-25+ & "КС 0-35+"
Re: Билайн в роуминге Киевстара. Когда? Как? Почему?

vr[MENTION=4025]lex[/MENTION], а переход с сохранением номера в новой "супер-компании" на новые "супер-тарифы" предоставляться не будет?
 

Malky

Известный пользователь
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Re: Билайн в роуминге Киевстара. Когда? Как? Почему?

PRADA, ну не такой уж я и новичок))) Просто очччччень долго думал региться ли повторно после закрытия вишмастеровского лайффорума :D Хотя сейчас лишь единиц вижу знакомых со времен "Меги")
 
 • Like
Реакції: lav

PRADA

Известный пользователь
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Re: Билайн в роуминге Киевстара. Когда? Как? Почему?

Malky, пока что одни предположения, конкретики нет.
 

vralex

Можно просто - Батькович
Реєстрація
09.11.08
Місто
Запоріжжя
Телефон
Meizu 16
Re: Билайн в роуминге Киевстара. Когда? Как? Почему?

FREE-THINKER, конкретики никакой нет у меня.
 

Bester

Известный пользователь
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Re: Билайн в роуминге Киевстара. Когда? Как? Почему?

 
 • Like
Реакції: goga
Зверху