Нерухомість (нерухоме майно)

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
З.Ы. Мне, кстати, теперь интересно, если у людей была ипотека, а жилье разрушено, как у Януса, то что теперь? ЗАставят все-равно выплачивать или все-таки форс-мажор?
Так ипотека под залог жилья. Прекратишь выпачивать - просто заберут предмет ипотеки, которого и так нет...
Так испортят же кредитный рейтинг?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Так испортят же кредитный рейтинг?
Чет-мне подсказывает, что на фоне войны разрушенного жилья и долга по ипотеке, лучше иметь испоченный кредитный рейтинг чем выплачивать деньги за воздух
Просто есть же пример ПотапаПапа
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
З.Ы. Мне, кстати, теперь интересно, если у людей была ипотека, а жилье разрушено, как у Януса, то что теперь? ЗАставят все-равно выплачивать или все-таки форс-мажор?
Так ипотека под залог жилья. Прекратишь выпачивать - просто заберут предмет ипотеки, которого и так нет...
Если предмета ипотеки будет недостаточно для погашения задолженности, то кредиторы имеют право дальше искать, арестовывать и реализовывать имущество должника
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
З.Ы. Мне, кстати, теперь интересно, если у людей была ипотека, а жилье разрушено, как у Януса, то что теперь? ЗАставят все-равно выплачивать или все-таки форс-мажор?
Так ипотека под залог жилья. Прекратишь выпачивать - просто заберут предмет ипотеки, которого и так нет...
Если предмета ипотеки будет недостаточно для погашения задолженности, то кредиторы имеют право дальше искать и арестовывать имущество и доходы должника
Именно поэтому у меня с 2014го года нет ничего вообще. Ни машин, ни квартиры... Даже когда государство предложило пару лет назад оплатить нам 50% стоимости новостроя в центре Черновцов и мы даже выбрали квартиру на пятом этаже многоэтажки - то пришлось отказаться на этапе оплаты нашей части, так как юрист сказал что как только мы оформим эту сделку - какой нибудь банк (которым я торчу) тут же наложит арест на недвигу и мы её пробебём. Ну мы и отказались от квартиры 🤦‍♂️
 
  • Like
Реакції: drmz

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
З.Ы. Мне, кстати, теперь интересно, если у людей была ипотека, а жилье разрушено, как у Януса, то что теперь? ЗАставят все-равно выплачивать или все-таки форс-мажор?
Так ипотека под залог жилья. Прекратишь выпачивать - просто заберут предмет ипотеки, которого и так нет...
Ну банк же забирает не само жильё, а эквивалент его стоимости.
допустим был долг 1 млн грн. Разрушенное жилье сейчас стоит 100 тыс грн. Они списывают из долга 100 тыс, и 900 тыс человек ещё торчит банку. Схема ж вроде такова.
у моего друга когда машину за просрочку забрали, то долг так висеть и остался. Уже лет 10 как висит правда 😂
 
  • Like
Реакції: drmz

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
BC291372-00C2-43DE-BF16-7F352E699DF3.jpeg
Дом один, а повреждения от 1 до 3, если смотреть в Дии, поэтому без осмотра это все до одного места
 
Останнє редагування модератором:

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
Кстати интересно, как я им фотки разрушений из Мариуполя добуду? Попадания в многоэтажку засчитывается или надо именно чтоб в квартиру? Ничего не понятно...
Фотки до лампочки. Если до этого дойдёт, то инвентаризацию проведут. А кто-то вообще смог без ошибки зарегиться?

Screenshot_20220330-183429.jpg
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Взять і подєліть. Це автор каже що 3 ляма квартир стоять і чогось чекають і у них нема власників?
А доганяти Польщу це як - компактнєнько жити? З бабусею в маразмі, братом в алкоголізмі і племінницею в максималізмі під одною стелею?
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Щось мені здається, що це вільне житло знаходиться у селах-смт-райцентрах, які є депресивними та не мали нормально оплачуваної роботи і через це житло зараз залишається покинутим
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
житло знаходиться у селах-смт-райцентрах, які є депресивними і через це малонасеними
В таких смт-райцентрах немає такого житла. Допомагав шукати житло для біженців на Львівщині. Стикнувся з тим, що вільного житла в райцентрах тупо немає. Навіть до війни було проблематично знайти вільне житло.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
житло знаходиться у селах-смт-райцентрах, які є депресивними і через це малонасеними
В таких смт-райцентрах немає такого житла. Допомагав шукати житло для біженців на Львівщині. Стикнувся з тим, що вільного житла в райцентрах тупо немає. Навіть до війни було проблематично знайти вільне житло.
ну то може Львівщина й не така і депресивна? Великий відтік населення (до війни) був на Чернігівщині, Сумщині, багато депресивних міст на Донеччині та Луганщині.
У тій же Харківскій області нерухомість далі ніж 30км від Харкова і до війни майже нічого не коштувала
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
ну то може Львівщина й не така і депресивна?
Навпаки, депресивна. Саме через депресивність не відбувалося будівництва в маленьких містечках. Хіба приватні будинки, які будували чинуши/контрабандисти/заробітчани. Тому й не було доступного житла в таких містечках. Друг жалівся, що довго не міг знайти житло для знайомих ще до епідемії Ковідли. А як почалася епідемія, то взагалі сталася жёппа.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я думаю що Львівщина не така і депресивна. От подивитись десь на болотах Полісся - отам депресивність вище.
 

Zetonik

Заблокирован
Реєстрація
18.08.08
Місто
Львів
Я думаю що Львівщина не така і депресивна. От подивитись десь на болотах Полісся - отам депресивність вище.
Ще й яка депресивна. Села перетворюються на дачі, проживають здебільшого пенсіонери :(
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Ще й яка депресивна. Села перетворюються на дачі, проживають здебільшого пенсіонери :(
Села "перетворюються на дачі" по всій Україні. Рідким винятком є села, де Порошенко/Стаховський/Балога/... вирішив побудувати свій завод і дати роботу.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Рідким винятком є села
Та не редким, и не только перечисленные личности. Обычные пацаны запускали и запускают производства по селам своими силами. Среди них мои одногрупники в Киевской обл, друг во Франковской обл. Села в округе не большие, кто не рукожоп, работают и нормально себя чувствуют и сейчас.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Vitalik, Все питання в масштабі. Запуск маленького виробництва на 10-20 робочих місць не зміню є ситуацію в селі. Тільки запуск великого завода на 500-1000 місць
 
Зверху