Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Новая почта перестаёт радовать. Уже не первый раз, приходит сообщение что посылка уже в отделении, просим прийти забрать, приходишь через 10-15 минут после получения сообщения, а по факту они машину еще не разгрузили, и нужно потусоваться где-то еще минут 30-40.
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Prorab, есть такое дело, раньше они выгружали машину, а потом в отделении сканировали, а щас они сканируют прямо в авто, а уже потом ящиками в отделение на тележках завозят.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Новая почта перестаёт радовать. Уже не первый раз, приходит сообщение что посылка уже в отделении, просим прийти забрать, приходишь через 10-15 минут после получения сообщения, а по факту они машину еще не разгрузили, и нужно потусоваться где-то еще минут 30-40.
вот почему надо ходить под закрытие:
и либо получишь посылку, либо промокод.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
вот почему надо ходить под закрытие:
Для себя решил, что нужно ходить на след. день после получения последнего сообщения от новой почты, а не сломя голову сразу после получения СМС о доставке.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
А как почта компенсирует прострочку доставки? Кол центр говорит что в таких случаях компенсирует стоимость доставки но так и не понял чем. Промокодами или живыми деньгами. Кто-то получал реальными деньгами?
 
  • Like
Реакції: idea

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
І так на цей раз НП підсунула свиню з доставкою замовляв колонки, за доставку здерли як за рідну маму, колонки всередині потрощені по ходу ними грали у футбол, повідлітали дроселі пошкодило динамік, написав Поперешнюку надавдокази того що пошкоджено, побачимо що з того буде.
 
  • Like
Реакції: drmz

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
andreuskas, если предложат промокод - соглашайся.
Живые деньги они дают очень не хотя, в отличии от промокодов.
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
andreuskas бери промокодом, это самый любимый мой кешбек, живыми деньгами получал там кошачьи слезы.
 
Реєстрація
14.03.14
Місто
UA
Телефон
Tecno POVA 3
А как почта компенсирует прострочку доставки? Кол центр говорит что в таких случаях компенсирует стоимость доставки но так и не понял чем. Промокодами или живыми деньгами. Кто-то получал реальными деньгами?
Заявлена компенсация 20% стоимости доставки за каждый день просрочки.

Все компенсации перечислены в файле: https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/Kompensacii_02-12-19_final.pdf
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Нова пошта перестала брати комісію за зворотню доставку коштів, чи що? Раніше вона була немаленька: кілька десятків гривень зверху до вартості доставки. А тут мені йде відправлення, і отаке помітив.
 

Вкладення

  • IMG_20201110_000902.jpg
    IMG_20201110_000902.jpg
    144.4 КБ · Перегляди: 45

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Ну що можу сказати про НП одне слово :poop: відхрещуються як тільки вміють, а ми не оглядали колонки в середині, йолопи хто вам дасть їх відчиняти?? Колонки відправлялись цілими ви доставили мені все в середині колонок потовчене, до сраки мені їх вибачення коли динамік коштує 500 гривасів.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Ну що можу сказати про НП одне слово :poop: відхрещуються як тільки вміють, а ми не оглядали колонки в середині, йолопи хто вам дасть їх відчиняти?? Колонки відправлялись цілими ви доставили мені все в середині колонок потовчене, до сраки мені їх вибачення коли динамік коштує 500 гривасів.
Якщо вони були в заводськый упаковцы із механізмом перщого відчинення - ви праві отримати компенсацію. У зверненні обов'язково вказуйте бажання отримати письмову відповідь на вашу поштову адресу! Не робіть нервів, все робіть по плану. Коли юрист подзвонить, вкажіть що ви досі не отримали письмову відповідь, що коробка мала механізм першого відкриття, що позов щодо захисту прав споживачів безкоштовний.
 
  • Love
Реакції: idea
Реєстрація
01.03.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone 12, AW3, iPad m2
Может кто сталкивался, посоветуйте, как быть, чего ждать. Заказал недорогой товар в киевскрм интернет магазине, цена около 300грн. Посылка должна было прийти ко мне отделение 11.11. Но по приложению она трекится на районном складе, на отделение не приходит. Набрал в СС, зафиксировали, сказали что возможно затерялась, ищут. Каковы мои действия? Товар не дорогой, но мне нужен. Найдут? Если не найдут то что?
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Ну що можу сказати про НП одне слово :poop: відхрещуються як тільки вміють, а ми не оглядали колонки в середині, йолопи хто вам дасть їх відчиняти?? Колонки відправлялись цілими ви доставили мені все в середині колонок потовчене, до сраки мені їх вибачення коли динамік коштує 500 гривасів.
Якщо вони були в заводськый упаковцы із механізмом перщого відчинення - ви праві отримати компенсацію. У зверненні обов'язково вказуйте бажання отримати письмову відповідь на вашу поштову адресу! Не робіть нервів, все робіть по плану. Коли юрист подзвонить, вкажіть що ви досі не отримали письмову відповідь, що коробка мала механізм першого відкриття, що позов щодо захисту прав споживачів безкоштовний.
Колонки бу, відправлялись цілими людині котра відправляла я вірю, нова пошта грала ними в футбол, вага колонки 18 кг то що вони їх швиряли я в тому не сумніваюсь, сперечатись та доказувати я вже смислу не бачу. Звертавсь до Поперешнюка, отак розібрались зробили мене і того хто відправляв мені крайнім.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
людині котра відправляла я вірю
"Всі брешуть"(с)
вага колонки 18 кг то що вони їх швиряли я в тому не сумніваюсь
А чого відправляти такі речі, коли нема сумніву, що поб'ють? Може, треба було палету замовити?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Паук, бачив, а ти вартість динаміка бачив? :) Я так зрозумів, що це не просто якісь піщалки..
 
  • Like
Реакції: drmz
Зверху